Our projects

Started 01.08.2023

Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині

Проєкт за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», спрямований на підтримку демократичного вектора розвитку 10 громад Волині та започаткування ефективних форм участі та взаємодії, які стануть відповіддю на виклики та потреби громад.

Read more

Started 01.07.2023

Запровадження системних практик соціальної взаємодії на рівні локальних громад Волині

Проєкт спрямований на пошук і апробацію моделей інтеграції та врахування потреб ВПО в приймаючих громадах Волинської області в тому числі через застосування інструментів владно-громадської взаємодії.

Read more

Started 09.05.2023

Віднова простору молодіжного центру "Нові Крила"

Молодіжний обмін в рамках національної програми "ВідНОВА:UA" для 30 учасників з різних регіонів України

Read more

Started 01.04.2023

Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах

Підвищення інституційної спроможності та сталості ІГС, формування спільних бачень та завдань, які можуть адаптовуватись до умов та потреб кожної із територіальних громад, а також практичної підтримки для відпрацювання та популяризації моделей соціальної інтеграції ВПО.

Read more

Started 01.12.2022

Спільна ініціатива із мережею хабів ПРООН

Серія тренінгів для підвищення спроможності інститутів громадянського суспільства Волинської області організована в межах проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки European Union in Ukraine

Read more

Started 02.10.2022

Безкоштовна юридична допомога

«Багатосекторне реагування на гуманітарну кризу в Україні». Юристи надають безкоштовні консультації для ВПО та мешканців Волині, які постраждали від війни.

Read more

Started 05.09.2022

«Медіа коворкінг Нові Крила»

Сприяння економічним можливостям для місцевої молоді та молоді ВПО, які втратили роботу через війну та бажають отримати навички у сфері медіа, цифрових технологій та ІТ для нових можливостей працевлаштування

Read more

Started 01.08.2022

Супровід розвитку територіальних громад в умовах викликів спричинених війною

Мета проєкту підтримати громадських активістів, представників органів влади та ВПО Голобської та Люблинецької ТГ у мінімізації викликів та вирішенні проблем, які виникли у зв’язку з війною.

Read more

Started 01.08.2022

Підтримка діяльності громадського сектору Волині у період нових викликів та потреб

Реалізація цього проєкту сприяє адвокаційним активностям громадський організацій у волинських ТГ

Read more

Started 01.07.2022

«Регіональна школа громадської участі та взаємодії» та супровід малих проєктів (субгрантинг) у Волинській області

Проєкт націлений на посилення ролі та впливу громадського сектору у реалізації системних заходів, які направлені на демократизацію суспільства.

Read more

Started 19.05.2022

Соціальна інтеграція ВПО через розвиток громад у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинській області

Першочергова мета проєкту - інтеграція ВПО у життя волинських громад.

Read more

Started 07.04.2022

Проєкт «Шелтер»

Проєкт направлений на підтримку прихистків для вимушено переміщених осіб у Смідинській та Нововолинській громадах

Read more

Started 04.10.2021

Супровід Смідинської громади у процесі реалізації заходів із охорони довкілля

Мета проєкту: надання практичної, консультаційної та правової підтримки Смідинській сільській територіальній громаді щодо актуалізації у наявній стратегії заходів із охорони довкілля та їх впровадженні

Read more

Started 01.09.2021

Дії творять зміни!

Реалізація проєкту дозволить не лише підвищити громадську активність та самоорганізацію, а й посилити представницьку спроможність жителів брати участь у формуванні та реалізації місцевої політики.

Read more

Started 16.07.2021

Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства

Проєкт мав на меті організація дослідження стану розвитку громадського суспільства у Волинській області

Read more

Started 01.07.2021

Посилення адвокаційних спроможностей громадського сектору Волині

Проєкт передбачав комплекс заходів, які дозволять розпочати системну діяльність із посилення організаційних, комунікаційних та адвокаційних спроможностей ОГС Волині.

Read more

Started 01.06.2021

Запровадження якісної комунікації та взаємодії влади та громади для успішної реалізації реформ

Мета проєкту: Сприяти вирішенню наявних та попередженню виникнення нових конфліктів у Рожищенській та Любешівській територіальних громадах Волинської області, що виникають при реалізації освітньої реформи через забезпечення активного залучення населення, запровадження практик публічної дискусії, популяризацію інструментів громадської участі та медіацію.

Read more

Started 01.06.2021

КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах»

Проєкт має на меті посилити адвокаційну спроможність громадських ініціатив у Полтавській, Запорізькій, Вінницькій, Тернопільській та Волинській областях шляхом проведення тренінгів, отримання досвіду проєктного менеджменту, доступу до мереж і експертизи, а також обміну кращими практиками з інших регіонів і країн.

Read more

Started 01.10.2020

Підтримка належного врядування у місцевих громадах як складової реформи децентралізації

Iнформаційно-роз’яснювальні зустрічі з виборцями напередодні місцевих виборів

Read more

Started 01.10.2020

Запровадження системної роботи Голобської територіальної громади у напрямі охорони довкілля

Актуалізація потреби впровадження системних заходів із охорони довкілля на території Голобської громади шляхом напрацювання та внесення змін у Стратегію розвитку ТГ на 2021-2026 роки

Read more

Started 01.06.2020

Діалог, як інструмент порозуміння та ухвалення рішень у громаді

Розробка планів розвитку освіти Павлівської та Торчинської громад.

Read more

Started 03.02.2020

Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні

Завдяки реалізації даного проєкту у Смідинській громаді було розроблено та прийнято антикорупційну програму і порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Read more

Started 06.12.2019

Підвищення обізнаності виборців у об’єднаних громадах перед першими виборами у грудні 2019 року

Проведення заходів з підвищення обізнаності виборців у об’єднаних громадах Волинської та Рівненської областей перед першими виборами у грудні 2019 року

Read more

Started 21.10.2019

Участь в дії: практики взаємодії влади та громади

Проєкт має на меті запровадити практики взаємодії влади та громади під час прийняття рішень, котрі стосуються актуальних проблем місцевого розвитку у 8 об’єднаних територіальних громадах Волині.

Read more

Started 10.10.2019

Громадські ініціативи молодіжних працівників у Волинській, Дніпропетровській та Київській областях.

Проєкт передбачає грантову підтримку та супровід громадських ініціатив молодіжних працівників - випускників курсу “Громадянська освіта для молодіжних працівників”. В рамках проєкту передбачається підтримка індивідуальних та/або спільних громадських ініціатив, розроблених молодіжними працівниками. Передбачається, що свої громадські ініціативи учасники проєкту будуть втілювати у Волинській, Дніпропетровській та Київській областях.

Read more

Started 24.06.2019

Побудова конструктивного діалогу та співпраці влади та громади для впровадження позитивних змін на місця

Сприяти вирішенню наявних та попередженню виникнення нових конфліктів у Вишнівській та Головненській об’єднаних територіальних громадах Волинської області, що виникають при реалізації освітньої реформи через запровадження практик публічної дискусії, популяризацію інструментів громадської участі та напрацювання ефективних механізмів взаємодії обраних осіб місцевого самоврядування із населенням.

Read more

Started 01.04.2019

Маємо вплив в регіонах

Збільшити вплив громадянського суспільства на процеси реформ в регіонах, підвищити рівень залучення вразливих категорій громадян до прийняття рішень через проведення інформаційно-адвокаційної діяльності та посилення інституційно-організаційної спроможності мережі хабів України.

Read more

Started 01.11.2018

Молодь в дії

Для того, щоб навчити молодь інструментам громадської участі, підвищити їх активність та відповідальність у 2018 році нами заплановано проведення 20-ти семінарів «Мої права та обов’язки у громаді, де я живу».

Read more

Started 27.08.2018

Фестиваль громадської активності «uCRAZYans»

Презентація активних громадських організацій проста неба у вигляді унікальних інтерактивних експонатів (дійство відбуватиметься на театральному майдані міста), які «розповідатимуть» про діяльність організацій, знайомлячи з ними відвідувачів.

Read more

Started 02.08.2018

Чисті вулиці нашого міста EN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequatur dolore doloribus ducimus est itaque, ratione reiciendis voluptas. Accusantium animi blanditiis doloremque esse itaque natus nisi officia repellat soluta voluptas! Aliquid, aspernatur dolorem excepturi illo impedit iste, iure necessitatibus nihil officiis pariatur quae quos ratione rem sed suscipit veniam vitae voluptates.

Read more

Started 01.08.2018

Забезпечення експертної підтримки впровадження Стратегії розвитку Голобської ОТГ

Допомога громадам у написанні стратегій розвитку – один із основних напрямків діяльності нашої організації. Але одна справа допомогти написати стратегію, інша ж – імплементувати її у життя, зробити її дієвою, виконувати її і досягати визначених показників успішності. Саме на це буде спрямовано даний проект.

Read more

Started 06.03.2018

Запровадження ефективних майданчиків комунікації влади та громади

Даним проектом буде охоплено Устилузьку та Цуманську об’єднані територіальні громади. Нами заплановано проведення ряду навчальних семінарів «Мої права та обов’язки у громаді, де я живу» (для підлітків), «Дотримання правил відкритості, підзвітності та прозорості діяльності місцевої ради», майстер-класів «Знайди свій інструмент».

Read more