Our projects

Started 04.10.2021

Супровід Смідинської громади у процесі реалізації заходів із охорони довкілля

Мета проєкту: надання практичної, консультаційної та правової підтримки Смідинській сільській територіальній громаді щодо актуалізації у наявній стратегії заходів із охорони довкілля та їх впровадженні

Read more

Started 01.09.2021

Дії творять зміни!

Реалізація проєкту дозволить не лише підвищити громадську активність та самоорганізацію, а й посилити представницьку спроможність жителів брати участь у формуванні та реалізації місцевої політики.

Read more

Started 16.07.2021

Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства

Проєкт мав на меті організація дослідження стану розвитку громадського суспільства у Волинській області

Read more

Started 01.07.2021

Посилення адвокаційних спроможностей громадського сектору Волині

Проєкт передбачав комплекс заходів, які дозволять розпочати системну діяльність із посилення організаційних, комунікаційних та адвокаційних спроможностей ОГС Волині.

Read more

Started 01.06.2021

Запровадження якісної комунікації та взаємодії влади та громади для успішної реалізації реформ

Мета проєкту: Сприяти вирішенню наявних та попередженню виникнення нових конфліктів у Рожищенській та Любешівській територіальних громадах Волинської області, що виникають при реалізації освітньої реформи через забезпечення активного залучення населення, запровадження практик публічної дискусії, популяризацію інструментів громадської участі та медіацію.

Read more

Started 01.06.2021

КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах»

Проєкт має на меті посилити адвокаційну спроможність громадських ініціатив у Полтавській, Запорізькій, Вінницькій, Тернопільській та Волинській областях шляхом проведення тренінгів, отримання досвіду проєктного менеджменту, доступу до мереж і експертизи, а також обміну кращими практиками з інших регіонів і країн.

Read more

Started 01.10.2020

Підтримка належного врядування у місцевих громадах як складової реформи децентралізації

Iнформаційно-роз’яснювальні зустрічі з виборцями напередодні місцевих виборів

Read more

Started 01.10.2020

Запровадження системної роботи Голобської територіальної громади у напрямі охорони довкілля

Актуалізація потреби впровадження системних заходів із охорони довкілля на території Голобської громади шляхом напрацювання та внесення змін у Стратегію розвитку ТГ на 2021-2026 роки

Read more

Started 01.06.2020

Діалог, як інструмент порозуміння та ухвалення рішень у громаді

Розробка планів розвитку освіти Павлівської та Торчинської громад.

Read more

Started 03.02.2020

Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні

Завдяки реалізації даного проєкту у Смідинській громаді було розроблено та прийнято антикорупційну програму і порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Read more

Started 06.12.2019

Підвищення обізнаності виборців у об’єднаних громадах перед першими виборами у грудні 2019 року

Проведення заходів з підвищення обізнаності виборців у об’єднаних громадах Волинської та Рівненської областей перед першими виборами у грудні 2019 року

Read more

Started 21.10.2019

Участь в дії: практики взаємодії влади та громади

Проєкт має на меті запровадити практики взаємодії влади та громади під час прийняття рішень, котрі стосуються актуальних проблем місцевого розвитку у 8 об’єднаних територіальних громадах Волині.

Read more

Started 10.10.2019

Громадські ініціативи молодіжних працівників у Волинській, Дніпропетровській та Київській областях.

Проєкт передбачає грантову підтримку та супровід громадських ініціатив молодіжних працівників - випускників курсу “Громадянська освіта для молодіжних працівників”. В рамках проєкту передбачається підтримка індивідуальних та/або спільних громадських ініціатив, розроблених молодіжними працівниками. Передбачається, що свої громадські ініціативи учасники проєкту будуть втілювати у Волинській, Дніпропетровській та Київській областях.

Read more

Started 24.06.2019

Побудова конструктивного діалогу та співпраці влади та громади для впровадження позитивних змін на місця

Сприяти вирішенню наявних та попередженню виникнення нових конфліктів у Вишнівській та Головненській об’єднаних територіальних громадах Волинської області, що виникають при реалізації освітньої реформи через запровадження практик публічної дискусії, популяризацію інструментів громадської участі та напрацювання ефективних механізмів взаємодії обраних осіб місцевого самоврядування із населенням.

Read more

Started 01.04.2019

Маємо вплив в регіонах

Збільшити вплив громадянського суспільства на процеси реформ в регіонах, підвищити рівень залучення вразливих категорій громадян до прийняття рішень через проведення інформаційно-адвокаційної діяльності та посилення інституційно-організаційної спроможності мережі хабів України.

Read more

Started 01.11.2018

Молодь в дії

Для того, щоб навчити молодь інструментам громадської участі, підвищити їх активність та відповідальність у 2018 році нами заплановано проведення 20-ти семінарів «Мої права та обов’язки у громаді, де я живу».

Read more

Started 27.08.2018

Фестиваль громадської активності «uCRAZYans»

Презентація активних громадських організацій проста неба у вигляді унікальних інтерактивних експонатів (дійство відбуватиметься на театральному майдані міста), які «розповідатимуть» про діяльність організацій, знайомлячи з ними відвідувачів.

Read more

Started 01.08.2018

Забезпечення експертної підтримки впровадження Стратегії розвитку Голобської ОТГ

Допомога громадам у написанні стратегій розвитку – один із основних напрямків діяльності нашої організації. Але одна справа допомогти написати стратегію, інша ж – імплементувати її у життя, зробити її дієвою, виконувати її і досягати визначених показників успішності. Саме на це буде спрямовано даний проект.

Read more

Started 06.03.2018

Запровадження ефективних майданчиків комунікації влади та громади

Даним проектом буде охоплено Устилузьку та Цуманську об’єднані територіальні громади. Нами заплановано проведення ряду навчальних семінарів «Мої права та обов’язки у громаді, де я живу» (для підлітків), «Дотримання правил відкритості, підзвітності та прозорості діяльності місцевої ради», майстер-класів «Знайди свій інструмент».

Read more

Started 02.02.2018

Чисті вулиці нашого міста EN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequatur dolore doloribus ducimus est itaque, ratione reiciendis voluptas. Accusantium animi blanditiis doloremque esse itaque natus nisi officia repellat soluta voluptas! Aliquid, aspernatur dolorem excepturi illo impedit iste, iure necessitatibus nihil officiis pariatur quae quos ratione rem sed suscipit veniam vitae voluptates.

Read more