Our team

faceImg
Ірина Гайдучик

Виконавча директорка

Тренерка, консультантка з правових питань, експертка з використання інструментів громадської участі. Активно працює для підтримки ГО, допомагає їх інституційному становленню та стратегічному плануванню. За її авторства успішно реалізовано більше сотні програм і проектів, котрі сприяють розвитку громадської активності у Волинській області через різні інструменти самоорганізації. «Мрію жити там де влада не боїться людей, а люди розуміють та реалізовують свою відповідальність за розвиток будинку, вулиці та громади»

Детальніше
faceImg
Петро Лавринюк

Голова правління організації

Більше 10 років займається тематикою енергозбереження та ОСББ, є експертом з питань енергозбереження у Волинській області, а також з питань впровадження реформ освіти та медицини. Активно працює у громадах та з громадськими організаціями у питаннях їх стратегічного розвитку.

Детальніше
faceImg
Богдана Кравчик

Фінансова менеджерка

Понад десять років працює у сфері бухгалтерського обліку ГО, фінансового планування, подачі звітності до всіх донорських організацій, з якими працює організація. Ведення поточних та казначейських рахунків, комунікація із надавачами послуг, формування річного бюджету організації, контроль за виконанням бюджету.

Детальніше
faceImg
Орися Терещук

Координаторка проектів

В команді Волинського Інституту Права з 2022 року. До того, працювала у Волинському Національному Університеті та в команді народного депутата України. Випускниця факультету міжнародних відносин Волинського Національного Університету імені Лесі Українки. «Щаслива, що можу бути дотичною до змін які творить команда ВІПу».

Детальніше
faceImg
Сашко Бугаєнко

Менеджер з комунікацій

До того, як приєднався до команди Волинського Інституту Права, працював генеральним продюсером 12 Каналу (Луцьк), заснував перше онлайн радіо Луцька (ЛуРадіо), а ще працював помічником-консультантом народної депутатки, редактором ток-шоу на Новому Каналі, теле-радіо ведучим і кореспондентом. Має ступінь магістра з журналістики.

Детальніше