Our projects
- Home
- Our projects
- Діалог, як інструмент порозуміння та ухвалення рішень у громаді
Діалог, як інструмент порозуміння та ухвалення рішень у громаді
Mon, 01.06.20Однією з найактивніших реформ на сьогодні, на нашу думку, залишається реформа освіти. Уже два роки поспіль наша організація супроводжує напрацювання територіальними громадами Волині планів оптимізації та розвитку освітніх мереж.
Мета проєкту: Сприяти безконфліктній імплементації реформи освіти та оптимізації освітньої мережі у Торчинській та Павлівській ОТГ Волинської області через забезпечення активної участі місцевого населення, використання практик публічних діалогів та із використанням інструментів місцевої демократії.
Щоб досягти мети, заходами проєкту передбачено надати цільовим групам базові навики безконфліктної комунікації та ведення діалогів, залучення їх до фокус-групових засідань та спільного обговорення можливих сценаріїв розвитку системи освіти громад, а також, у супроводі експерта, напрацювати План розвитку (оптимізації) системи освіти у громадах-учасницях проєкту. Крім того, проєктом передбачено запровадити практику включення населення у процеси формування та реалізації місцевої політики через розробку сприятливої локальної нормативно-правової бази, яка забезпечуватиме доступні правові процедури громадської участі та впливу на процеси формування та реалізації місцевої політики, а також формування спільних діалогових майданчиків для влади і громади.
Термін реалізації: червень 2020 – березень 2021 року.
Донор: Міжнародний фонд «Відродження».