Our projects

Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні

Mon, 03.02.20

Завдяки реалізації даного проєкту у Смідинській громаді було розроблено та прийнято антикорупційну програму і порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Крім прийняття профільних документів, проєкт передбачав профілактичну інформаційну роботу з попередження корупції. Зокрема, у вересні – жовтні відбулися інтерактивні майстерні, антикорупційні теревені за кавою просто неба для активних мешканців Смідинської громади та учнівської молоді.

Розробка та прийняття антикорупційних документів стає хорошою практикою для територіальних громад. Адже саме це дозволяє якісно відрізнятися громаді як такій, що прагне забезпечити впровадження передбачених законодавством заходів. Проєкт сприяв не тільки покращенню підзвітності, прозорості та відповідальному управлінню, а й формуванню позитивного іміджу Смідинської громади для потенційних інвесторів та донорів.

Термін реалізації: лютий - жовтень 2020 року.

Донор: проєкт виконувався за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди та у партнерстві з Мережею Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії.