Our projects

Маємо вплив в регіонах

Mon, 01.04.19

МЕТА ПРОЕКТУ: збільшити вплив громадянського суспільства на процеси реформ в регіонах, підвищити рівень залучення вразливих категорій громадян до прийняття рішень через проведення інформаційно-адвокаційної діяльності та посилення інституційно-організаційної спроможності мережі хабів України.

КОРОТКО ПРО ПРОЕКТ: підвищення рівня інклюзії вразливих категорій громадян в процеси прийняття рішень на місцевому рівні шляхом підвищення обізнаності населення про інструменти локальної демократії, проведення адвокаційних кампаній на місцевому рівні, прийняття локальних нормативно-правових актів, які сприятимуть реалізації інструментів громадської участі та розбудови Мережі хабів громадянського суспільства – таке амбіційне завдання проекту.  Підготовка професійних тренерів з адвокації та їх подальша діяльність – один з шляхів реалізації завдань проекту.

Проект також має потужну аналітичну складову й передбачає аналіз локальних нормативно-правових актів на предмет доступу громадян до прийняття рішень, результати дослідження узагальнено та представлено у єдиному аналітичному звіті. Відповідно до результатів дослідження планується не лише розробити рекомендації щодо покращення доступу громадян до процесу прийняття рішень та управління місцевими справами для кожного регіону, а й провести адвокаційні кампанії для вдосконалення рішень місцевих рад щодо покращення такого доступу.

У даному проекті ми виступаємо у ролі партнерів наряду із “БФ”Центр громадський ініціатив” (м. Перечин), ГО “Точка доступу” (м. Краматорськ),  ГО “Інститут аналітики та адвокації” (м. Полтава), Вінницька обласна правозахисна організація “Джерело надії”. Основний реалізатор - ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” (м. Київ).

ТЕРМІН РЕАЛІЗАЦІЇ: 01 квітня 2019 року – 31.01.2020 року.

ДОНОР: Програма розвитку ООН в Україні

РЕГІОНАЛЬНИЙ БЮДЖЕТ:  168 000 грн.