News

Результати конкурсу малих ґрантів для команд із малих та середніх територіальних громад Волині

Tue, 20.06.23

Оголошуємо результати конкурсу малих ґрантів для команд із малих та середніх територіальних громад Волині, який стартував на початку травня.

 

Переможцями стали чотири організації, котрі втілюватимуть свої ідеї в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», який реалізується Київським Діалогом за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

 

  • ГО «Інститут Політико-Інформаційних Досліджень» із проєктом «Стійкість в новій громаді», який має на меті сприяти психоемоційній стійкості, соціальній згуртованості та самозарадності жителів та ВПО в громадах Луцького району шляхом навчання 12 представників громадянського суспільства, в тому числі ВПО, за тренінговою програмою “Ментор з емоційної компетентності”, які проведуть ігрофікаційні зустрічі підтримки для членів своїх громад за допомогою освітньої гри “На емоціях”.
  • ГО «Агенція Міжнародної Співпраці» із проєктом «Шляхи до інтеграції: посилення ролі ВПО у бізнес-спільноті Волині», який має на меті розширення можливостей та інтеграція ВПО у бізнес-спільноту Волині шляхом забезпечення нетворкінгу, отримання нових навичок, знань та підтримки для подолання бар’єрів, що  дозволить їм знайти роботу,   заснувати  або більш успішно вести бізнес у приймаючих громадах.
  • ГО «Наша Файна Громада» із проєктом «Крок назустріч: інтеграція ВПО в культурне середовище Вишнівської громади», який має на меті виявлення, подолання та попередження конфліктів, які виникають у приймаючих громадах на ґрунті культурних відмінностей через організацію етнографічних заходів протягом червня-серпня 2023 року, а також напрацювання плану, який стане подальшою основою діяльності культури у громаді.
  • ГО «Центр Сімейної Культури» із проєктом «Традиції об’єднують», який має на меті створити майданчики комунікації для ВПО, місцевих мешканців, влади та бізнесу в Голобській громаді.

Вітаємо переможців і нехай результати ваших проєктів перевершать усі очікування!

News

Tue, 19.09.23
Стійкість в новій громаді. У Луцьку за допомогою навчання допомагають інтеграції ВПО

Громадська організація «ІПІД» втілює проєкт із емоційної стійкості для ВПО та постійних жителів Луцької громади. Замість того, щоб проводити мільйон-п'ятсот заходів, команда вирішила зосередитися на активних представниках і вчити їх.

Thu, 14.09.23
У двох громадах Волині досліджують проблеми соціальної адаптації ВПО

У Нововолинській та Горохівській громадах допомагають інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО). В рамках проєкту «Запровадження системних практик соціальної взаємодії на рівні локальних громад Волині» провели соціологічне дослідження, яке має допомогти в пошуку нових форм залучення переселенців у процеси напрацювання та реалізації місцевих політик.

Tue, 12.09.23
Потреби та інтереси, або як управляти конфліктами

У Луцьку громадські активісти вчилися працювати з конфліктами. В межах дводенного навчання «Діалог як спосіб пошуку спільних рішень», учасниці та учасники здобували навички налагодження діалогу та уникнення конфліктів.

Fri, 08.09.23
Як у волинських громадах вимірюють рівень взаємодії влади та громадськості

У десяти громадах Волині соціологи вимірювали рівень співпраці влади із активними жителями. В рамках дослідження впродовж п’яти днів провели 20 фокус-груп. Для того, щоб відповіді були максимально відвертими, представників влади опитували окремо від активістів. Опрацьовані результати ляжуть в основу звіту, де фахівчині проєкту не лише опишуть поточний стан речей, “підсвітять” сильні та слабкі сторони взаємодії, а й нададуть фахові рекомендації для покращення ситуації.

Wed, 30.08.23
Завдяки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» 10 громад Волині «прокачають» свою демократію

Волинський Інститут Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» ініціював на Волині запуск проєкту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині»

Mon, 21.08.23
Як хліб об’єднує жителів Голобської громади

У Голобах, завдяки конкурсу малих ґрантів за підтримки Київського Діалогу, створили соціальну пекарню

Mon, 14.08.23
Щоб допомогти іншим, спершу подбай про себе: У Луцьку активістів вчили боротися з емоційним вигоранням

Зустріч із психоемоційної підтримки для представників інститутів громадянського суспільства Волині в рамках проєкту Київський Діалог: Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив, орієнтованих на реформи

Sun, 30.07.23
Що таке «гендерна оптика» і навіщо вона потрібна тим, хто займається проєктним менеджментом

Волинські активістки та активісти вчилися планувати свої проєкти з урахуванням гендерного підходу. Допомагала їм в цьому докторка політичних наук Оксана Ярош