News

Результати конкурсу малих ґрантів для команд із малих та середніх територіальних громад Волині

Tue, 20.06.23

Оголошуємо результати конкурсу малих ґрантів для команд із малих та середніх територіальних громад Волині, який стартував на початку травня.

 

Переможцями стали чотири організації, котрі втілюватимуть свої ідеї в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», який реалізується Київським Діалогом за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

 

  • ГО «Інститут Політико-Інформаційних Досліджень» із проєктом «Стійкість в новій громаді», який має на меті сприяти психоемоційній стійкості, соціальній згуртованості та самозарадності жителів та ВПО в громадах Луцького району шляхом навчання 12 представників громадянського суспільства, в тому числі ВПО, за тренінговою програмою “Ментор з емоційної компетентності”, які проведуть ігрофікаційні зустрічі підтримки для членів своїх громад за допомогою освітньої гри “На емоціях”.
  • ГО «Агенція Міжнародної Співпраці» із проєктом «Шляхи до інтеграції: посилення ролі ВПО у бізнес-спільноті Волині», який має на меті розширення можливостей та інтеграція ВПО у бізнес-спільноту Волині шляхом забезпечення нетворкінгу, отримання нових навичок, знань та підтримки для подолання бар’єрів, що  дозволить їм знайти роботу,   заснувати  або більш успішно вести бізнес у приймаючих громадах.
  • ГО «Наша Файна Громада» із проєктом «Крок назустріч: інтеграція ВПО в культурне середовище Вишнівської громади», який має на меті виявлення, подолання та попередження конфліктів, які виникають у приймаючих громадах на ґрунті культурних відмінностей через організацію етнографічних заходів протягом червня-серпня 2023 року, а також напрацювання плану, який стане подальшою основою діяльності культури у громаді.
  • ГО «Центр Сімейної Культури» із проєктом «Традиції об’єднують», який має на меті створити майданчики комунікації для ВПО, місцевих мешканців, влади та бізнесу в Голобській громаді.

Вітаємо переможців і нехай результати ваших проєктів перевершать усі очікування!

News

Thu, 06.06.24
Як досягти успіху в адвокаційних кампаніях: ділимося досвідом наших минулорічних грантерів

Минулорічні грантери Волинського Інституту Права розповіли про нюанси ведення адвокаційних кампаній та дали поради тим організаціям, які планують займатись адвокацією.

Fri, 24.05.24
«Громада на слуху» у Рожищі: проєкт для налагодження довіри між владою і громадою

Мешканці мають змогу поставити питання щодо стану справ у Рожищенській громаді, а представники влади готують відповіді у відеоформаті.

Wed, 22.05.24
Простір для діалогу між владою і громадою: як працює центр громадських консультацій у Локачах

У центрі жителям громади допомагають у питаннях цифрової освіти, проводять зустрічі з представниками влади, різноманітні тренінги.

Mon, 20.05.24
У Любешові влада та місцеві жителі провели спільні аудити безпеки та благоустрою

Проєкт допомагає не лише вирішити інфраструктурні проблеми селища, а й налагодити діалог між владою та громадськістю.

Mon, 20.05.24
У Вишнівській та Зимнівській громадах впроваджують шкільний бюджет

Школярі пишуть проєкти, дізнаються про основи проєктного менеджменту та змінюють простори навколо себе.

Mon, 29.04.24
Як працюють на Волині громадські організації, створені переселенцями

Розповідаємо, як на Волині працюють громадські організації, створені ВПО, перед якими труднощами постають та зібрали поради від експертів, як варто розвивати свою громадську організацію.

Fri, 19.04.24
Яких інтеграційних заходів потребують ВПО на третьому році війни

Волинський Інститут Права поспілкувався із ВПО, які мешкають у різних регіонах Волині, представниками громадських організацій та влади, аби з’ясувати відповідь на питання: яких інтеграційних заходів потребують внутрішньо переміщені особи.

Tue, 09.04.24
У Горохові відбулися інтеграційні заходи для ВПО та місцевих жителів

Протягом двох днів, 4 і 5 квітня, учасники активно проводили дозвілля та спілкувались на важливі соціальні теми, зокрема, інтеграцію ВПО у активне життя громади.