Анонси

Конкурс малих ґрантів для команд із малих та середніх територіальних громад Волині

Чт, 04.05.23

Київський Діалог спільно із Громадською організацією «Волинський Інститут Права» оголошує конкурс малих ґрантів для команд із малих та середніх територіальних громад Волині.  

В рамках конкурсу будуть підтримані проєкти, які:

  • передбачатимуть здійснення заходів із соціальної інтеграції ВПО до життя в малих та середніх територіальних громадах Волині, де вони мешкають наразі, в тому числі, із використанням інструментів місцевої демократії;
  • сприятимуть налагодженню комунікації між владою, установами та організаціями, бізнесом, жителями, внутрішньо переміщеними особами аби залучити останніх до прийняття рішень, участі у житті громади, а відповідно, сприяти інтеграції в громаду та її розвитку;
  • створюватимуть умови для використання потенціалу ВПО (їх знань, вмінь, навичок тощо) для потреб розвитку територіальних громад, де вони проживають;
  • сприятимуть саморозвитку та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб;
  • направлені на виявлення, подолання та/чи попередження конфліктів, які виникають у приймаючих громадах через медіацію та/чи організацію заходів для мінімізації ризиків виникнення подібних конфліктів у майбутньому;
  • запроваджуватимуть нові соціальні послуги на основі потреб місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, в тому числі послуг, які сприяють соціально-психологічній підтримці та розвантаженню місцевих активістів, волонтерів та внутрішньо  переміщених осіб. 

Конкурс не передбачає підтримку проєктів, які спрямовані на надання гуманітарної допомоги.

Термін реалізації проєкту не має перевищувати 3 місяці.

Умови участі в конкурсі:

  • Мати команду, яка сформована із громадських активістів та влади та вмотивована втілювати спільну проєкту; 
  • Мати круту ідею, пов'язану з вашими подальшими планами роботи в ТГ, та бути готовими її втілювати; 
  • Мати зареєстровану неприбуткову ГО або співпрацювати з неприбутковою ГО, яка зможе стати юридичною особою-підписантом ґрантової угоди; 
  • Можна подати кілька ідей, які ваші команди хотіли б реалізувати. Підтримана може бути лише 1. 

Терміни подання та виконання проектів (всі дати актуальні на 2023 р.):

  • 11-12.05 – онлайн презентація конкурсу, його пріоритетів та очікувань;
  • 30.05 (включно) – дедлайн подання проєктних заявок;
  • 06.06 - оголошення результатів конкурсу;
  • 12.06-12.09 – виконання проєктів;
  • 20.09 – подача звітності.

 Проєктна заявка повинна складатися із 3-х елементів:

  1. Заповненої гугл-форми з деталями про організацію
  2. Бюджету
  3. Аплікаційної форми: інформації про змістовну складову вашого проєкту.

Формуляри для заповнення другого та третього пунктів доступні для завантаження за посиланням. Зверніть увагу, що вони мають бути прикріплені до гугл-форми у двох останніх пунктах.

До розгляду будуть прийняті лише ті проєктні заявки, які міститимуть усі 3 елементи.

Заявки приймаємо до 30 травня 2023 року до 17:00.

Вимоги до бюджетів:

  • Бюджети поданих проєктів не можуть перевищувати 50 000 грн.;
  • Адміністративні витрати не мають перевищувати 10% загальної суми бюджету;
  • Одна стаття бюджету не має перевищувати суму 14 500 грн.;
  • Київський Діалог не фінансує утримання офісних приміщень, оплату комунальних послуг та інші витрати, які не стосуються проєкту безпосередньо.
  • Зверніть увагу на частину з обґрунтуванням витрат. Вона обов’язкова до заповнення. 

У разі виникнення програмних питань, будь ласка, звертайтеся до Ірини Гайдучик — координаторки регіональної мережі  Київського Діалогу на email: iryna.haiduchyk@gmail.com або ж за номером +380956454655.

У разі виникнення запитань по плануванні та заповненні бюджету, будь ласка, звертайтесь до Богдани Кравчик, фінансової менеджерки на email: bogdanakravchyk@gmail.com.

Конкурсні проекти розглядатиме Оцінкова комісія, до складу якої входять незалежні експерти. Вони приймають рішення щодо схвалення чи відхилення проектів після ретельного аналізу та обговорення.

Рішення Експертної ради є остаточним і перегляду не підлягає.

Підстави надання чи ненадання фінансової підтримки не повідомляються.

Бажаємо успіхів! 

Конкурс відбувається в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», який реалізується Київським Діалогом за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Анонси

Тендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітованої сесії з перегляду стратегічного плану розвитку організації
Чт, 10.04.25
Тендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітованої сесії з перегляду стратегічного плану розвитку організації

За підтримки ІСАР Єднання плануємо актуалізувати стратегічний план розвитку

 Як населення може об’єднуватись задля відстоювання своїх інтересів? Жителів Турійської громади запрошують на тренінг
Ср, 19.03.25
Як населення може об’єднуватись задля відстоювання своїх інтересів? Жителів Турійської громади запрошують на тренінг

Жителям розкажуть про те, як створити орган самоорганізації населення та для чого він потрібен.

Жителям Камінь-Каширської громади розкажуть, як впливати на розвиток громади за допомогою самоорганізації
Ср, 19.03.25
Жителям Камінь-Каширської громади розкажуть, як впливати на розвиток громади за допомогою самоорганізації

Ірина Гайдучик розповість, як створити орган самоорганізації населення та як зробити його ефективним.

Громадські організації Волині розкажуть про свою роботу в 2024 році
Пн, 17.03.25
Громадські організації Волині розкажуть про свою роботу в 2024 році

Це п'яте спільне публічне звітування громадського сектору Волині, яке ініціює Волинський Інститут Права.

«Я можу впливати»: жителів Турійської громади запрошують на тренінг у старостинському окрузі
Пн, 10.03.25
«Я можу впливати»: жителів Турійської громади запрошують на тренінг у старостинському окрузі

Учасники тренінгу дізнаються, як використовувати інструменти участі та як впливати на прийняття рішень.

У старостинському окрузі Камінь-Каширської громади відбудеться тренінг «Я можу впливати»
Пн, 10.03.25
У старостинському окрузі Камінь-Каширської громади відбудеться тренінг «Я можу впливати»

Тренінг для активних жителів відбудеться у селі Воєгоща.

Як я можу впливати? Активних жителів Камінь-Каширської громади запрошують на тренінг
Пт, 17.01.25
Як я можу впливати? Активних жителів Камінь-Каширської громади запрошують на тренінг

Тренер Андрій Токарський розповість, як працюють основні форми участі та як громадяни можуть реально впливати на рішення влади.

Жителів Турійської громади запрошують на тренінг з владно-громадської взаємодії «Як я можу впливати?»
Пт, 17.01.25
Жителів Турійської громади запрошують на тренінг з владно-громадської взаємодії «Як я можу впливати?»

Учасники дізнаються, як працюють інструменти участі та яким чином громадськість може впливати на прийняття рішень у громаді.