News

Юристи Волинського Інституту Права провели групову консультацію для внутрішньо переміщених осіб у Колках

Thu, 13.04.23

Біля смт. Колки Луцького району в приміщенні колишнього протитуберкульозного диспансеру нині проживає близько півсотні внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Хтось покинув домівки через інтенсивні обстріли, інші - виїхали з непідконтрольних Уряду України територій. .

Вони тепер перелаштовують свій побут і стикаються з безліччю питань та проблем. Юристи ГО «Волинський Інститут Права» цього тижня провели групову консультацію для мешканців цього прихистку, аби допомогти вирішити проблеми правового характеру.

Найбільше учасників зустрічі цікавив алгоритм дій для пошуку зниклих безвісти. У ході консультації були також порушені теми відшкодування за втрачене внаслідок воєнних дій майно, виплати матеріальної допомоги та оплати комунальних послуг.

Окрім того, юристи наголосили, що отримати безоплатну правову допомогу можуть усі ВПО, які мешкають на території Волинської області, та жителі інших територіальних громад і областей, які постраждали від війни в Україні.

Така допомога надається ГО «Волинський Інститут Права» у рамках проєкту «Багатосекторне реагування на гуманітарну кризу в Україні», що реалізується у партнерстві з Данською радою у справах біженців (DRC).
 

КОНТАКТИ:

Телефон безкоштовної гарячої лінії: 0800 408 100;

Мобільні номери (Viber/Telegram): 067 110 36 42; 067 120 91 40; 067 108 50 66

Адреса: пр. Соборності, 18 (Департамент соціальної політики Луцької міської ради, приміщення РАЦСу)

Робочі години: 9:30-17:00

 

News

Fri, 07.03.25
Представники влади та громадськості вирішували, як можна посилити співпрацю у контексті роботи з молоддю

Учасники зустрічі запропонували новий формат співпраці – спільне планування, а також створення експертної ради.

Thu, 27.02.25
Спільні рішення для розвитку: як громади Волині успішно відновлюють бюджет участі

У нашому новому матеріалі розповідаємо про те, які громади відновили бюджет участі після повномасштабного вторгнення та як відкоригували його, аби задовольнити нові запити громадськості.

Tue, 04.02.25
У Турійську відбувся тренінг для активних жителів «Як я можу впливати?»

У заході взяли участь 15 учасників та учасниць, які хочуть більше знати про те, як працює місцеве самоврядування та який вклад жителі можуть вносити у розвиток своєї громади.

Fri, 31.01.25
Як ми можемо впливати на зміни у громаді? У Камені-Каширському відбувся тренінг для активних жителів

Тренер Андрій Токарський розповів учасникам, як функціонує місцеве самоврядування, як використовувати інструменти громадської участі та як за допомогою них впливати на зміни у громаді

Wed, 15.01.25
Волинський Інститут Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» розпочинає новий проєкт у 10 громадах Рівненщини

Мета проєкту – зміцнити механізми співпраці між владою та громадськістю, покращити владно-громадську взаємодію та впровадити ефективні інструменти громадської участі.

Fri, 03.01.25
Топ-5 ініціатив Волинського Інституту Права у 2024 році

У підсумковому матеріалі ми підбиваємо підсумки зробленого у 2024 році та розповідаємо про успішні ініціативи, впроваджені Волинським Інститутом Права.

Mon, 23.12.24
Яким чином жителі громад можуть долучатись до боротьби з корупцією

Спільно з нашими партнерами, мережею UPLAN, зібрали перелік простих рекомендацій, як зменшити корупцію в наших громадах і проаналізували, що робить місцева влада на Волині у цьому напрямку.

Thu, 12.12.24
У Камені-Каширському працівники місцевого самоврядування вчились покращувати владно-громадську взаємодію

Тренер Андрій Токарський розповів учасникам про основні принципи залучення та активізації громадян, а також як ефективно використовувати інструменти громадської участі.