News

Простір для діалогу між владою і громадою: як працює центр громадських консультацій у Локачах

Wed, 22.05.24

У рамках співпраці з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» ми багато працюємо над покращенням владно-громадської комунікації. Однак, іноді на перепоні цьому стає банальна проблема: у громаді немає локації, де влада і місцеві жителі можуть зустрітись на рівних.

Саме тому ми активно підтримуємо відкриття неформальних просторів, адже там є обшир для комфортної розмови та порозуміння. І саме таку локацію – центр громадських консультацій та комунікацій – наприкінці березня відкрили у Локачах. 

Тут громадянам допомагають у питаннях цифрової освіти, проводять зустрічі з представниками влади, різноманітні тренінги. Добре зарекомендували себе навчання із надання домедичної допомоги. Словом, спектр широкий. А головне, що заходи викликають інтерес у жителів. 

Про роботу центру та ідеї щодо його масштабування (так, селищна рада думає наперед і вже готується відкривати подібні простори у старостинських округах) – дивіться у нашому новому відео.

http://bit.ly/3V8czfy

News

Tue, 23.07.24
Волинський Інститут Права розпочинає новий проєкт спільно з Турійською та Камінь-Каширською громадами

За підтримки Міжнародного фонду «Відродження» працюватимемо над розробкою Статутів громад та посиленням владно-громадської співпраці.

Thu, 18.07.24
Жінка та місцеве самоврядування: яка її роль у стійкості та відбудові локальних громад

Переказуємо, про що говорили спікерки на панельній дискусії в рамках форуму «Рушій невтраченої демократії».

Mon, 15.07.24
«Від нас залежить, якими будуть наші громади». У Луцьку відбувся форум «Рушій невтраченої демократії»

На дводенному міжрегіональному форумі зібрались понад сто учасників, які обговорили, як розвивати локальну демократію в умовах повномасштабного вторгнення.

Fri, 05.07.24
Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

У громаді хочуть вивести на новий рівень туристичну галузь, аби без проблем приймати велику кількість туристів та створити впізнаваний бренд Шацької громади. Яким чином це хочуть втілити – читайте у статті.

Fri, 05.07.24
Як Ківерцівська громада впровадила інструмент публічних онлайн-консультацій з жителями

Інструмент повинен забезпечити широке долучення жителів до процесу прийняття рішень та налагодити владно-громадський діалог. Про те, як громада розпочала роботу в цьому напрямі, читайте у статті.

Wed, 03.07.24
Володимир-Волинська громада працює над творенням нової ветеранської політики

Мета проєкту – зробити так, щоб після повернення у цивільне життя учасникам бойових дій було максимально комфортно проживати у Володимир-Волинській громаді,

Fri, 28.06.24
Перші успіхи Офісу розвитку Боратинської громади

Офіс створили наприкінці січня із масштабною метою – створити у громаді потужну мережу проєктних менеджерів. Про те, як Офіс впевнено йде до цього шляху, читайте у матеріалі.

Tue, 25.06.24
Як працює рада взаємодії з питань освіти: досвід Горохівської громади

Рада взаємодії з питань освіти у Горохівській громаді стала платформою, де вчителі, представники батьків та місцевого самоврядування спільно напрацьовують рішення, щоб реформувати сферу освіти.