News

Як наші юристи допомогли переселенцю отримати пенсію

Thu, 16.03.23

Пан Анатолій пенсіонер та має інвалідність другої групи. До початку повномасштабних бойових дій на території України він жив у  Коростені Житомирської області. Там же він отримував виплати через поштове відділення.

Через активні бойові дії чоловік був змушений виїхати до геріатричного пансіонату в Луцьку. Через переїзд пенсію за квітень 2022 року він так і не зміг отримати. 

У зв’язку з цим, пан Анатолій звернувся за безоплатною юридичною допомогою до ГО «Волинський інститут права». Юрист Руслан Місюк підготував пакет необхідних документів та допоміг направити відповідне звернення до відділення Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Пенсійний фонд повідомив, що виплата була нарахована, проте не отримана в поштовому відділенні за місцем реєстрації. Відтак чоловікові необхідно було звернутися до Волинського відділення Фонду — юрист допоміг підготувати пакет необхідних документів. Невдовзі пенсію пана Анатолія таки перерахували в поштове відділення за новим місцем проживання і він зміг її отримати. 

 

 

Безоплатна правова допомога надається ГО «Волинський інститут права» у співпраці з Данською радою у справах біженців (DRC) в рамках проєкту «Багатосекторне реагування на гуманітарну кризу в Україні».

News

Wed, 20.11.24
Налагодити співпрацю з громадськістю. У Турійську відбувся тренінг для працівників селищної ради

Учасники тренінгу дізнались більше про рівні громадської участі, а також про те, як ефективно впроваджувати у громаді інструменти локальної демократії.

Fri, 11.10.24
У Турійську та Камені-Каширському відбулися діалогові зустрічі

Представники влади, активні жителі та молодь вчилися спільно вирішувати проблеми у громаді. А ще – багато говорили про владно-громадську співпрацю та те, як її можна покращити.

Wed, 02.10.24
Як бути актуальними і йти в ногу з часом? Ми поговорили про це з п'ятьма керівниками громадських організацій Волині і Рівненщини

П'ятеро наших грантерів поміркували над тим, яким чином громадські організації повинні шукати актуальні теми для роботи, як співпрацювати з владою навіть попри її недовіру та які теми для проєктів станом на 2024 рік є найбільш важливими та актуальними.

Tue, 24.09.24
Зберегти Україну і зберегти демократію. Про що говорили на форумі «Дії творять зміни»

Волинський Інститут Права організував міжрегіональний форум «Дії творять зміни» у Луцьку. Понад сто учасників, серед яких представники громадського сектору, влади та донорських структур говорили про роль інститутів громадянського суспільства у розвитку та відбудові України.

Wed, 18.09.24
«Молодь відчула, що потрібна своїй громаді». Наші грантери проадвокували створення молодіжних рад у двох громадах

У рамках проєкту наші грантери, ГО «Центр суспільного розвитку та ініціатив», працювали над налагодженням продуктивної співпраці між владою та молоддю Цуманської та Шпанівської громад.

Fri, 13.09.24
Проєкт «Жінки лідерки». Як на Волині працюють над активним залученням жінок до творення змін у громадах

Наші грантери, ГО «Молодіжний простір “Тандем”», проводили навчання та тренінги для жінок-лідерок у чотирьох громадах Волині. За підсумками цих тренінгів були створені Координаційні ради з гендерних питань.

Mon, 09.09.24
Змінити суспільство через соціальні ініціативи. Як у Нововолинську розвивають соцпідприємництво

Наші грантери, ГО «Агенція регіонального розвитку Прибужжя», проадвокували прийняття оновленої Програму підтримки бізнесу, яка повинна стати опорою у розбудові соцпідприємництва в Нововолинській громаді.

Fri, 06.09.24
Рівні права для жінок та чоловіків. Як у Здолбунові працюють над темою гендерної рівності

Завдяки адвокаційному гранту ГО «Жінки в громаді» провела ряд заходів у Здолбунівській громаді на тему гендерної рівності, а також проадвокатувала створення Координаційної ради з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.