News

В Рожищах затвердили Програму підтримки ідей жителів міста

Tue, 14.01.20

100 тис. грн. – таку суму передбачили посадовці Рожищенської міської ради на реалізацію затвердженої нещодавно Програми підтримки ідей жителів міста Рожище на 2020-2021 роки.

В рамках документу заплановано  реалізація Конкурсу міні-грантів для вирішення проблем місцевого значення та організація тематичних тренінгів для активних рожищан.

Щодо Конкурсу міні-грантів, то з моменту, коли його буде оголошено, подавати свої ідеї зможуть як місцеві громадські організації, так й ініціативні групи рожищан. Пріоритетними напрямками майбутніх ініціатив стануть: благоустрій міського простору; покращення умов проживання та доступності людей з інвалідністю; організація дозвілля; покращення екологічної ситуації; збереження історико-культурної спадщини територіальної громади; впровадження енергозберігаючих заходів; підтримка та розвиток освітніх, культурних і творчих ініціатив.

«Минулого року Волинський Інститут Права реалізовував в Рожищах проект щодо вдосконалення співпраці між владою та громадським сектором. Під час різного роду обговорень ми виступили з пропозицією розробки та затвердження Програми підтримки ініціатив мешканців міста. Рада, що влада прислухалася до цієї ідеї. Переконана, що реалізація такої Програми не лише покращить співпрацю між владою та громадськими активістами, а й наповнить Рожище новими цікавими та потрібними громадськими ініціативами», - вважає одна із співавторів Програми підтримки ідей жителів міста Рожище на 2020-2021 роки, керівниця «Волинського Інституту Права» Ірина Гайдучик.

Довідково:

Заходи щодо написання  Програми відбулися в рамках проекту «Запровадження практики взаємодії та співпраці влади та ІГС», що реалізовує ГО «Волинський Інститут Права» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

News

Thu, 10.04.25
Як об’єднуватись для вирішення проблем? У Камені-Каширському відбувся тренінг

Учасники тренінгу дізнались, як створити у громаді орган самоорганізації населення та для чого це потрібно.

Thu, 10.04.25
Творити зміни значно легше разом: про що йшлося на тренінгу Волинського Інституту Права у Турійській громаді

Учасники та учасники з'ясували, які є способи самоорганізації жителів у громаді та як створювати громадські організації.

Thu, 27.03.25
Рушії змін. Відбулось п’яте, рекордне звітування громадського сектору Волині

Цьогоріч у заході взяли участь 23 громадські організації – це найбільша кількість учасників за всю шестирічну історію звітування.

Mon, 24.03.25
У селі Радовичі Турійської громади відбувся тренінг для активних жителів

Тренер Андрій Токарський розповів, як використовувати інструменти участі та головне – як вибудовувати успішну владно-громадську співпрацю.

Fri, 21.03.25
Як бути почутими? У селі Воєгоща на Камінь-Каширщині відбувся тренінг «Я можу впливати»

Учасники та учасниці поповнили свої знання на тему розвитку владно-громадської співпраці.

Fri, 07.03.25
Представники влади та громадськості вирішували, як можна посилити співпрацю у контексті роботи з молоддю

Учасники зустрічі запропонували новий формат співпраці – спільне планування, а також створення експертної ради.

Thu, 27.02.25
Спільні рішення для розвитку: як громади Волині успішно відновлюють бюджет участі

У нашому новому матеріалі розповідаємо про те, які громади відновили бюджет участі після повномасштабного вторгнення та як відкоригували його, аби задовольнити нові запити громадськості.

Tue, 04.02.25
У Турійську відбувся тренінг для активних жителів «Як я можу впливати?»

У заході взяли участь 15 учасників та учасниць, які хочуть більше знати про те, як працює місцеве самоврядування та який вклад жителі можуть вносити у розвиток своєї громади.