News

У Любешові влада та місцеві жителі провели спільні аудити безпеки та благоустрою

Mon, 20.05.24

Дії творять зміни. З таким девізом ми допомагаємо змінювати громади на краще вже 14 років.

Але у сучасному світі мало просто творити зміни – про досягнення треба ще й розказувати. Тож ми підготували серію відеосюжетів про наші вдалі практики владно-громадської взаємодії, втілені у рамках співпраці з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА».

Перша історія – про аудит безпеки у Любешові. У межах проєкту представники влади та місцеві жителі обстежили декілька районів у селищі та склали перелік проблем, які потребують вирішення.

Це не лише про покращення інфраструктури у Любешові. Це й про діалог влади з громадськістю. А ще, маємо надію, жителі відчули, що добробут селища – справа не лише влади, а й їх самих. Бо пропозиції та ідеї щодо змін на краще – це ті інструменти, якими може активно користуватись кожен мешканець громади. 

Запрошуємо до перегляду!

http://bit.ly/4bJtMBh

News

Tue, 23.07.24
Волинський Інститут Права розпочинає новий проєкт спільно з Турійською та Камінь-Каширською громадами

За підтримки Міжнародного фонду «Відродження» працюватимемо над розробкою Статутів громад та посиленням владно-громадської співпраці.

Thu, 18.07.24
Жінка та місцеве самоврядування: яка її роль у стійкості та відбудові локальних громад

Переказуємо, про що говорили спікерки на панельній дискусії в рамках форуму «Рушій невтраченої демократії».

Mon, 15.07.24
«Від нас залежить, якими будуть наші громади». У Луцьку відбувся форум «Рушій невтраченої демократії»

На дводенному міжрегіональному форумі зібрались понад сто учасників, які обговорили, як розвивати локальну демократію в умовах повномасштабного вторгнення.

Fri, 05.07.24
Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

У громаді хочуть вивести на новий рівень туристичну галузь, аби без проблем приймати велику кількість туристів та створити впізнаваний бренд Шацької громади. Яким чином це хочуть втілити – читайте у статті.

Fri, 05.07.24
Як Ківерцівська громада впровадила інструмент публічних онлайн-консультацій з жителями

Інструмент повинен забезпечити широке долучення жителів до процесу прийняття рішень та налагодити владно-громадський діалог. Про те, як громада розпочала роботу в цьому напрямі, читайте у статті.

Wed, 03.07.24
Володимир-Волинська громада працює над творенням нової ветеранської політики

Мета проєкту – зробити так, щоб після повернення у цивільне життя учасникам бойових дій було максимально комфортно проживати у Володимир-Волинській громаді,

Fri, 28.06.24
Перші успіхи Офісу розвитку Боратинської громади

Офіс створили наприкінці січня із масштабною метою – створити у громаді потужну мережу проєктних менеджерів. Про те, як Офіс впевнено йде до цього шляху, читайте у матеріалі.

Tue, 25.06.24
Як працює рада взаємодії з питань освіти: досвід Горохівської громади

Рада взаємодії з питань освіти у Горохівській громаді стала платформою, де вчителі, представники батьків та місцевого самоврядування спільно напрацьовують рішення, щоб реформувати сферу освіти.