Новини
У Любешові влада та місцеві жителі провели спільні аудити безпеки та благоустрою
Пн, 20.05.24Дії творять зміни. З таким девізом ми допомагаємо змінювати громади на краще вже 14 років.
Але у сучасному світі мало просто творити зміни – про досягнення треба ще й розказувати. Тож ми підготували серію відеосюжетів про наші вдалі практики владно-громадської взаємодії, втілені у рамках співпраці з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА».
Перша історія – про аудит безпеки у Любешові. У межах проєкту представники влади та місцеві жителі обстежили декілька районів у селищі та склали перелік проблем, які потребують вирішення.
Це не лише про покращення інфраструктури у Любешові. Це й про діалог влади з громадськістю. А ще, маємо надію, жителі відчули, що добробут селища – справа не лише влади, а й їх самих. Бо пропозиції та ідеї щодо змін на краще – це ті інструменти, якими може активно користуватись кожен мешканець громади.
Запрошуємо до перегляду!
![](https://vip-volyn.org.ua/upload/editor/%D0%92%D1%96%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F/%D0%93%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%85%D1%96%D0%B2/5%20%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%96%D0%B2%20%D0%B4%D0%BE%20%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B8/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202024-05-20%20120449.png)