Announcements

Тренінг «Проєктний менеджмент з застосуванням гендерно-орієнтованого підходу та підходу заснованого на правах людини (ППЛ)»

Mon, 13.02.23

Волинський Інститут Права запрошує волинських представників громадянського суспільства на тренінг «Проєктний менеджмент з застосуванням гендерно-орієнтованого підходу та підходу заснованого на правах людини (ППЛ)» 

ДЛЯ КОГО: Тренінг організований для представників інституту громадянського суспільства у Волинській області.

ЦІЛЬ: Метою заходу є підвищення спроможності організацій громадянського суспільства із застосування принципів, що базуються на правах людини (ППЛ), у своїй діяльності.

ДЕТАЛІ: Підхід, заснований на гендерній зорієнтованості та правах людини, став одним зі стрижнів у діяльності міжнародних організацій і агенцій розвитку. Організація Об`єднаних Націй та її установи почали впроваджувати принципи ППЛ в усі свої програми задля сприяння сталому соціальному розвитку. Протягом усього цього процесу все вагомішою стає роль організацій громадянського суспільства (ОГС), оскільки вони мають найбільший потенціал для застосування підходів сталого розвитку на місцях. Нині ППЛ вважають максимально прийнятним підходом для сприяння соціальному розвитку.

КОЛИ: 21 лютого 2023 року початок о 10:00.  Орієнтовна тривалість навчання - 8 годин

КОРИСТЬ: Учасники тренінгу навчаться застосовувати підхід орієнтований на права людини в проєктному менеджменті, що суттєво підвищить ефективність їхньої роботи для бенефіціарів, а також збільшить зацікавленість грантодавців в реалізації цихі ініціатив.

ДОВІДКОВО: Тренерка: Ірина Трохим (м. Львів). Співзасновниця і заступниця ГО «Центр «Жіночі перспективи»

БАЗА: Забезпечуємо учасників роздатковими матеріалами, харчуванням та компенсовуємо витрати на проїзд (в разі наявності оригіналів квитків).

КОНТАКТИ: Орися Терещук, 068-38-48-088, orusiatereshchuk@gmail.com та Ірина Гайдучик, 095-64-54-655, iryna.haiduchyk@gmail.com.

Заповнити гул-форму просимо до 17:00 19 лютого 2023 року: ФОРМА

Тренінг організовується Громадською спілкою «Мережа хабів громадянського суспільства України» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: зміцнення стійкості України  для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

 

Announcements

Mon, 01.04.24
Сильні, коли разом. Такий девіз наших заходів, які 4-5 квітня організовуємо у Горохівській громаді

За підтримки Міжнародний фонд "Відродження" організовуємо декілька подій для дорослих та дітей, на які запрошуємо як ВПО, так і постійних мешканців громади.

Mon, 25.03.24
29-30 березня у Нововолинську відбудеться «Разом-фест»

Запрошуємо мешканців Нововолинської громади та внутрішньо переміщених осіб на дводенний фестиваль

Sat, 10.02.24
Перший модуль школи співпраці влади та громади

Запрошуємо представників громади взяти участь у двомодульній навчальній програмі «Школа співпраці між громадянами та владою»! Навчання організовано в рамках проєкту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині», який реалізовується Волинським Інститутом Права за підтримки Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”

Wed, 07.02.24
Провідні громадські організації Волині розкажуть про свою роботу в 2023-му році.

Запрошуємо партнерів, друзів, медійників і небайдужих долучитися до публічного звітування громадського сектору Волині

Fri, 02.02.24
Запрошуємо представників волинських ОМС долучитися до вебінару з обміном досвідом

Запрошуємо представників і представниць органів місцевого самоврядування волинських громад приєднатися до вебінару «Обмін передовим досвідом реалізації інструментів владно-громадської взаємодії в умовах воєнного часу»

Tue, 23.01.24
«Обмін передовим досвідом реалізації інструментів владно-громадської взаємодії в умовах воєнного часу»

Запрошуємо представників і представниць Волинських громад долучитися до вебінару з обміну досвідом реалізації інструментів владно-громадської взаємодії в умовах воєнного часу

Tue, 16.01.24
(ТЕРМІН ПРОДОВЖЕНО) Тендер на залучення експерта/експертки для проведення тренінгу з побудови ефективної комунікації

Шукаємо експерта/експертку для проведення триденного тренінгу з побудови ефективної комунікації для працівників організації та онлайн супроводу команди організації з розробки Комунікаційної стратегії на 2024-2025 роки

Thu, 04.01.24
Зустріч для активних громадян, які хочуть більше впливати на життя Нововолинської громади

Запрошуємо активних людей, які нині живуть в Нововолинській громаді та хочуть більше долучатися до напрацювання та реалізації змін. Як і де громадським організаціям шукати ресурси для вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб і жителів громад, а також про те, як ефективніше впливати на місцеву політику