Announcements

Тренінг «Проєктний менеджмент з застосуванням гендерно-орієнтованого підходу та підходу заснованого на правах людини (ППЛ)»

Mon, 13.02.23

Волинський Інститут Права запрошує волинських представників громадянського суспільства на тренінг «Проєктний менеджмент з застосуванням гендерно-орієнтованого підходу та підходу заснованого на правах людини (ППЛ)» 

ДЛЯ КОГО: Тренінг організований для представників інституту громадянського суспільства у Волинській області.

ЦІЛЬ: Метою заходу є підвищення спроможності організацій громадянського суспільства із застосування принципів, що базуються на правах людини (ППЛ), у своїй діяльності.

ДЕТАЛІ: Підхід, заснований на гендерній зорієнтованості та правах людини, став одним зі стрижнів у діяльності міжнародних організацій і агенцій розвитку. Організація Об`єднаних Націй та її установи почали впроваджувати принципи ППЛ в усі свої програми задля сприяння сталому соціальному розвитку. Протягом усього цього процесу все вагомішою стає роль організацій громадянського суспільства (ОГС), оскільки вони мають найбільший потенціал для застосування підходів сталого розвитку на місцях. Нині ППЛ вважають максимально прийнятним підходом для сприяння соціальному розвитку.

КОЛИ: 21 лютого 2023 року початок о 10:00.  Орієнтовна тривалість навчання - 8 годин

КОРИСТЬ: Учасники тренінгу навчаться застосовувати підхід орієнтований на права людини в проєктному менеджменті, що суттєво підвищить ефективність їхньої роботи для бенефіціарів, а також збільшить зацікавленість грантодавців в реалізації цихі ініціатив.

ДОВІДКОВО: Тренерка: Ірина Трохим (м. Львів). Співзасновниця і заступниця ГО «Центр «Жіночі перспективи»

БАЗА: Забезпечуємо учасників роздатковими матеріалами, харчуванням та компенсовуємо витрати на проїзд (в разі наявності оригіналів квитків).

КОНТАКТИ: Орися Терещук, 068-38-48-088, orusiatereshchuk@gmail.com та Ірина Гайдучик, 095-64-54-655, iryna.haiduchyk@gmail.com.

Заповнити гул-форму просимо до 17:00 19 лютого 2023 року: ФОРМА

Тренінг організовується Громадською спілкою «Мережа хабів громадянського суспільства України» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: зміцнення стійкості України  для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

 

Announcements

Fri, 26.05.23
Оголошення про закупівлю будматеріалів

Оголошення про тендер на закупівлю та доставку будівельних матеріалів, інструментів та електротоварів для забезпечення проведення п’ятиденного молодіжного обміну у Нововолинській громаді Волинської області

Fri, 26.05.23
Оголошення про закупівлю меблів

Оголошення про тендер на закупівлю та доставку офісного і медіа обладнання та оргтехніки в рамках проведення п’ятиденного молодіжного обміну у Нововолинській громаді Волинської області

Fri, 26.05.23
Оголошення про тендер на проведення молодіжного обміну

Оголошення про тендер на організацію комплексного забезпечення проведення п’ятиденного молодіжного обміну у Нововолинській громаді Волинської області

Mon, 08.05.23
Як зробити свою громадську організацію успішною

Воркшоп із основ організаційного розвитку громадських організацій

Thu, 04.05.23
Конкурс малих ґрантів для команд із малих та середніх територіальних громад Волині

Київський Діалог спільно із Громадською організацією «Волинський Інститут Права» оголошує конкурс малих ґрантів для команд із малих та середніх територіальних громад Волині.

Thu, 27.04.23
Безкоштовна юридична консультація для студентів

Для студентів Волинського національного університету ім. Лесі Українки відбудеться зустріч із юристами ГО “Волинський Інститут Права”, які надають безоплатну правову допомогу

Mon, 24.04.23
Нетворкінг 5-6 травня

Нетворкінг для учасників інститутів громадянського суспільства (ІГС), представників влади та внутрішньо переміщених осіб

Thu, 06.04.23
Нетворкінг для волинських активістів

Запрошуємо громадських активістів, волонтерів, представників влади, бізнесу та медіа на нетворкінгову зустріч 19 квітня