Announcements
- Home
- Announcements
- Перший модуль школи співпраці влади та громади
Перший модуль школи співпраці влади та громади
Sat, 10.02.24Запрошуємо представників громади взяти участь у двомодульній навчальній програмі «Школа співпраці між громадянами та владою»! Навчання організовано в рамках проєкту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині», який реалізовується Волинським Інститутом Права за підтримки Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”
Перший модуль відбудеться 16-17 лютого 2024 року (п'ятниця-субота).
Спікером заходу буде виконавчий директор «Агенції відновлення та розвитку» Олександр Солонтай, який допоможе учасникам й учасницям краще зрозуміти процеси залучення жителів до планування розвитку і відновлення тергромад. Розкаже про практики та механізми успішної співпраці та взаємодії, а також допоможе краще познайомитись учасникам між собою для налагодження діалогу та обміну досвідом між громадами.
Від кожної громади ми очікуємо по три представники/-иці серед яких представники влади та громадськості.
Для того, аби взяти участь, потрібно зареєструватися в цій формі: https://forms.gle/EqwbcmgQ8mkn52P9A до кінця дня 13 лютого.
Інформацію про точний час і місце проведення заходу, а також програму зустрічі надішлемо зареєстрованим учасникам/-цям.
Цей захід проводить ГО «Волинський Інститут Права» в рамках гранту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.
![](https://vip-volyn.org.ua/upload/editor/%D0%93%D0%9E%D0%92%D0%95%D0%A0%D0%9B%D0%90/%D0%9D%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%9E%D0%9C%D0%A1/%D0%A8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%20%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%B2%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96/%D0%A8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%20%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%B2%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%201.jpg)