News

Операція «Яйце», або як ефективно комунікувати з цільовою аудиторією

Fri, 03.02.23

Як змінювати свої громади і розповідати про це. Як спілкуватися з владою і аудиторією, щоб вас почули та дослухалися. Волинські активісти впродовж двох днів вдосконалювали свої навички комунікації на тренінгу медіа-експертки Альони Романюк, який відбувся у Луцьку 27-28 січня.

 

Не розбити яйце, впустивши його з трьохметрової висоти. Одним із перших завдань учасникам було створення з підручних матеріалів пристрою, який допоможе врятувати яйце під час зіткнення з землею. Однак важливим був не сам спосіб захисту, а його подальша презентація.

 

 

«Вони на своєму рівні достатньо непогано комунікують. Просто треба виходити за рамки своєї бульбашки», – зауважила тренерка Альона Романюк, оцінюючи презентації команд. 

Експертка зазначила, що ефективна комунікація повинна мати свою ціль. Для громадських організацій – це, в першу чергу, вирішення проблем певних груп населення. Також повинна бути і комунікаційна стратегія. Вона допоможе ефективніше спілкуватися з цільовою аудиторією, просувати ідеї організації та отримувати зворотній зв'язок. 

А для того, аби зацікавити свою аудиторію, потрібно з нею спілкуватися її мовою. Без бюрократизму та складних юридичних термінів. Не варто також вживати пасивний стан – було здійснено, реалізовано… Краще вживати  «ми зробили», «ми організували».

 

 

Не менш важливим є і комунікація через ЗМІ: «Основна проблема, що комунікують переважно через соцмережі і менше уваги звертають на медіа. Хотілося б більше зовнішньої комунікації у різних форматах».

 

 

«Тепер я знатиму, як робити прес-релізи, анонси. Ми подивилися на свою комунікацію з боку. Зрозуміли більше, що в нас з комунікацією так і не так.», – поділилася враженнями від тренінгу Марія Дунай з Ковеля.

 

Тренінги відбулися в межах  проєкту «Підтримка діяльності громадського сектору Волині у період нових викликів та потреб», що реалізовує Волинський Інститут Права  за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED)

До слова, у межах цієї ініціативи в лютому – березні відбудуться й інші тренінги на важливу для громадських активістів тематику. Стежити за їх анонсами можна на сайті або на Facebook сторінці громадської організації «Волинський Інститут Права»

News

Fri, 19.04.24
Яких інтеграційних заходів потребують ВПО на третьому році війни

Волинський Інститут Права поспілкувався із ВПО, які мешкають у різних регіонах Волині, представниками громадських організацій та влади, аби з’ясувати відповідь на питання: яких інтеграційних заходів потребують внутрішньо переміщені особи.

Tue, 09.04.24
У Горохові відбулися інтеграційні заходи для ВПО та місцевих жителів

Протягом двох днів, 4 і 5 квітня, учасники активно проводили дозвілля та спілкувались на важливі соціальні теми, зокрема, інтеграцію ВПО у активне життя громади.

Thu, 04.04.24
Як працюють на Волині ради з питань внутрішньо переміщених осіб

На Волині почали активно створювати ради внутрішньо переміщених осіб. Чим вони займаються, з якими проблемами стикаються та як можна покращити їхню роботу? Розбирались у цих питаннях.

Tue, 02.04.24
Майстер-клас, кіноперегляд і арт-терапія: яким був «Разом-фест» у Нововолинську

Волинський Інститут Права організував заходи для ВПО та постійних жителів громади. Головною темою, яка об'єднала всі події, було питання інтеграції ВПО у життя громади.

Tue, 05.03.24
Як співпраця влади з жителями сприяє розвитку громади

Відбувся другий модуль «Школи співпраці між громадянами та владою» для представників влади та активістів з десяти громад Волині

Tue, 27.02.24
Провідні громадські організації Волині розповіли про те, що зробили в 2023 році

26 лютого 2024 року провідні ОГС Волинської області прозвітували за роботу в 2023-му році. Вони розповіли про успіхи, зміни та свої фінанси

Tue, 27.02.24
Оголошено переможців конкурсу малих адвокаційних грантів

У Луцьку відбулася настановча зустріч для переможців конкурсу малих адвокаційних грантів, який провів Волинський Інститут Права

Tue, 20.02.24
«Школа взаємодії влади та громади»: Представники десяти волинських громад вчилися співпрацювати задля розвитку

Упродовж двох днів у Луцьку посадовці та активісти вчилися працювати разом задля розвитку своїх громад. 16-17 лютого 2024 року відбувся перший модуль «Школи взаємодії влади та громади», організований Волинським Інститутом Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»