Announcements

Оголошення про тендер на проведення молодіжного обміну

Fri, 26.05.23

Громадська організація «Волинський Інститут Права» в рамках програми, що здійснюється Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською  організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно, оголошує тендер на залучення надавачів послуг для організації комплексного забезпечення п’ятиденного молодіжного обміну, який відбудеться у Нововолинській громаді Волинської області.

Термін надання послуги: 12-16 червня 2023 року.

Послуга має передбачати: організацію 3х разового харчування та кава-перерви, проживання, логістику (компенсація проїзду до міста проведення, забезпечення доїзду до місця проведення в разі необхідності) та страхування для 30 учасників молодіжного обміну. Просимо Вас подати комерційну пропозицію для забезпечення учасників заходу наступними позиціями:

1. Забезпечення харчування: 10 кавових перерв, 5 обідів та 4 вечері з розрахунку 30 осіб (кількість учасників може коригуватись):

 • Кава-брейк 11.15-11.45 год. 12-16 червня 2023р. (кава/чай на вибір, вода, печиво/цукерки/інші солодощі тощо, фрукти,  канапки в асортименті на кожну особу);
 • Обідня перерва 13.00 – 14.00 год. 12-16 червня 2023р. (комплексний обід); 
 • Кава-брейк 16.00-16.30 год. 12-16 червня 2023р. (кава/чай на вибір, вода, печиво/цукерки/інші солодощі тощо, фрукти,  канапки в асортименті на кожну особу);
 • Вечеря 12-15 червня 2023р. 18.30 – 19.30 год.

2. Організація проживання на 5 діб для 30 учасників: 15 номерів категорії «Стандарт», 2-місні номери з окремими ліжками, сніданок включений. Можливість раннього поселення учасників та пізнього виселення учасників (в залежності від часу прибуття та виїзду учасників). Обов’язковим є цілодобовий доступ до укриття на випадок повітряної тривоги на території готелю чи в приміщенні, що знаходиться в пішій доступності.

3. Компенсація проїзду: забезпечення компенсації вартості квитків для 30-ти учасників зустрічі до м. Нововолинськ та з м. Нововолинськ. Компенсація вартості надається для квитків на потяг (плацкарт, купе, Інтерсіті 2 клас) або автобус / маршрутку за умови надання будь-якого ідентифікаційного документу від учасників, оформлення відомості з підписами учасників та копії проїзних квитків в обидві сторони.

4. Страхування: забезпечення страхування 30-ти учасників обміну з відповідним кошторисом з підтверджуючими документами (страхові поліси для кожного із учасників та документ про сплату страхових полісів).

5. Надання відповідних первинних документів, вище перелічених послуг, що включені до організації заходу, включаючи кошторис з усіма статтями витрат по проведенню заходів.

6. Умова оплати наданих послуг – післяплата після підписання акту наданих послуг.

Вимоги до кандидатів:

 1. юридична особа (фізична-особа підприємець, ТОВ чи інша форма) належним чином зареєстрована відповідно чинного законодавства ;
 2. наявність КВЕД: 82.30 «Організування конгресів і торговельних виставок»;
 3. не менше 1 року релевантного досвіду роботи, підтвердженого в комерційній пропозиції;
 4. досвід організації заходів в громадському секторі буде перевагою;
 5. високі організаційні здібності;
 6. хороші комунікативні навички, пунктуальність, порядність та відповідальність.

Для участі в тендері необхідно надати:

 1. Реєстраційні документи організації чи фізичної особи-підприємця, на яку буде здійснюватися оплата послуг (свідоцтво/виписка про державну реєстрацію, та свідоцтво платників ЄП/витяг з реєстру платників ЄП).
 2. Лист зацікавленості з описом наданих додатків.
 3. Контакти (адреса, телефон, електронна пошта).
 4. Цінову пропозицію з деталізацією.
 5. Меню харчування.
 6. Надання рекомендаційних листів буде перевагою.

Терміни надання пропозиції: до 04 червня 2023 року включно. 

Пропозиції з комплектом документів потрібно надсилати з темою листа «організація проведення п’ятиденного молодіжного обміну»  на e-mail: bogdanakravchyk@gmail.com.

В разі додаткових запитань контактна особа – Медина Павло, 0633918912.

 
 

Announcements

Wed, 30.08.23
У Боратинській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Боратинській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Wed, 30.08.23
У Ківерцівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Ківерційвській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Любешівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Любешівській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Вишнівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Вишнівській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Горохівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Горохівській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Рожищенській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Рожищенській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження

Sat, 26.08.23
Друга зустріч для підтримки психоемоційного стану і протидії вигоранню серед представників інститутів громадянського суспільства

Аби допомогти представникам громадських організацій, волонтерських ініціатив, благодійних фондів, неформальних спільнот, які працюють в умовах нових викликів, Волинський Інститут Права за підтримки Київського Діалогу організовує зустріч із професійною психологинею Надією Бруякою.

Tue, 15.08.23
Тренінг «Діалог як спосіб пошуку спільних рішень» 25-26 серпня

Запрошуємо взяти участь в навчанні з розв'язання та управління конфліктами, яке відбудеться в рамках проєкту Київський Діалог