News

Громадські організації, щоб уникнути штрафу, прочитайте цю інформацію

Mon, 20.09.21

Громадські організації  зобов’язані подати до державного реєстратора відомості про кінцевого бенефіціарного власника відповідно до ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Швидше за все ця інформація буде шокуючою для багатьох НГО. Особливо для тих, які про неї дізнаються після 10 жовтня. Адже неподання чи невчасне подання відомостей тягне за собою штраф, від 17 до 51 тис. грн.

Логічне питання  – як зробити все швидко, правильно і вчасно, щоб не потрапити в халепу?

Українськими експертами спільно з Міністерством юстиції України, ГО «Форум розвитку громадянського суспільства», «Innovating Governance Association» було розроблено курс «Визначення кінцевого бенефіціарного власника». Пройшовши його, ви дізнаєтеся чому і для чого необхідно визначати кінцевих бенефіціарних власників, хто і як регулює вимоги щодо прозорості та ідентифікації кінцевих бенефіціарних власників, зрозумієте, хто є кінцевим бенефіціарним власником і як його визначити, ознайомитесь з досвідом України, міжнародними стандартами та кращими практиками, також зможете оцінити рівень ваших знань.

Матеріал буде цікавим:

  • громадським активістам;
  • державним службовцям, які формують та реалізують політику в сфері прозорості бенефіціарної власності;
  • представникам бізнесу та громадських об’єднань, зокрема при поданні інформації про КБВ;
  • державним реєстраторам, які вносять відомості про КБВ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР);
  • експертам, журналістам.

Курс розроблено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та проєкту Ради Європи «Посилення заходів із протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму в Україні», який фінансується Європейським Союзом і Радою Європи та імплементується в рамках програми «Партнерство заради належного врядування» з метою виконання Плану дій на 2021-2022 роки міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», учасницями якої є 78 урядів та 76 органів місцевого самоврядування.

News

Fri, 19.04.24
Яких інтеграційних заходів потребують ВПО на третьому році війни

Волинський Інститут Права поспілкувався із ВПО, які мешкають у різних регіонах Волині, представниками громадських організацій та влади, аби з’ясувати відповідь на питання: яких інтеграційних заходів потребують внутрішньо переміщені особи.

Tue, 09.04.24
У Горохові відбулися інтеграційні заходи для ВПО та місцевих жителів

Протягом двох днів, 4 і 5 квітня, учасники активно проводили дозвілля та спілкувались на важливі соціальні теми, зокрема, інтеграцію ВПО у активне життя громади.

Thu, 04.04.24
Як працюють на Волині ради з питань внутрішньо переміщених осіб

На Волині почали активно створювати ради внутрішньо переміщених осіб. Чим вони займаються, з якими проблемами стикаються та як можна покращити їхню роботу? Розбирались у цих питаннях.

Tue, 02.04.24
Майстер-клас, кіноперегляд і арт-терапія: яким був «Разом-фест» у Нововолинську

Волинський Інститут Права організував заходи для ВПО та постійних жителів громади. Головною темою, яка об'єднала всі події, було питання інтеграції ВПО у життя громади.

Tue, 05.03.24
Як співпраця влади з жителями сприяє розвитку громади

Відбувся другий модуль «Школи співпраці між громадянами та владою» для представників влади та активістів з десяти громад Волині

Tue, 27.02.24
Провідні громадські організації Волині розповіли про те, що зробили в 2023 році

26 лютого 2024 року провідні ОГС Волинської області прозвітували за роботу в 2023-му році. Вони розповіли про успіхи, зміни та свої фінанси

Tue, 27.02.24
Оголошено переможців конкурсу малих адвокаційних грантів

У Луцьку відбулася настановча зустріч для переможців конкурсу малих адвокаційних грантів, який провів Волинський Інститут Права

Tue, 20.02.24
«Школа взаємодії влади та громади»: Представники десяти волинських громад вчилися співпрацювати задля розвитку

Упродовж двох днів у Луцьку посадовці та активісти вчилися працювати разом задля розвитку своїх громад. 16-17 лютого 2024 року відбувся перший модуль «Школи взаємодії влади та громади», організований Волинським Інститутом Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»