News

Громадські організації, щоб уникнути штрафу, прочитайте цю інформацію

Mon, 20.09.21

Громадські організації  зобов’язані подати до державного реєстратора відомості про кінцевого бенефіціарного власника відповідно до ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Швидше за все ця інформація буде шокуючою для багатьох НГО. Особливо для тих, які про неї дізнаються після 10 жовтня. Адже неподання чи невчасне подання відомостей тягне за собою штраф, від 17 до 51 тис. грн.

Логічне питання  – як зробити все швидко, правильно і вчасно, щоб не потрапити в халепу?

Українськими експертами спільно з Міністерством юстиції України, ГО «Форум розвитку громадянського суспільства», «Innovating Governance Association» було розроблено курс «Визначення кінцевого бенефіціарного власника». Пройшовши його, ви дізнаєтеся чому і для чого необхідно визначати кінцевих бенефіціарних власників, хто і як регулює вимоги щодо прозорості та ідентифікації кінцевих бенефіціарних власників, зрозумієте, хто є кінцевим бенефіціарним власником і як його визначити, ознайомитесь з досвідом України, міжнародними стандартами та кращими практиками, також зможете оцінити рівень ваших знань.

Матеріал буде цікавим:

  • громадським активістам;
  • державним службовцям, які формують та реалізують політику в сфері прозорості бенефіціарної власності;
  • представникам бізнесу та громадських об’єднань, зокрема при поданні інформації про КБВ;
  • державним реєстраторам, які вносять відомості про КБВ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР);
  • експертам, журналістам.

Курс розроблено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та проєкту Ради Європи «Посилення заходів із протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму в Україні», який фінансується Європейським Союзом і Радою Європи та імплементується в рамках програми «Партнерство заради належного врядування» з метою виконання Плану дій на 2021-2022 роки міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», учасницями якої є 78 урядів та 76 органів місцевого самоврядування.

News

Wed, 20.11.24
Налагодити співпрацю з громадськістю. У Турійську відбувся тренінг для працівників селищної ради

Учасники тренінгу дізнались більше про рівні громадської участі, а також про те, як ефективно впроваджувати у громаді інструменти локальної демократії.

Fri, 11.10.24
У Турійську та Камені-Каширському відбулися діалогові зустрічі

Представники влади, активні жителі та молодь вчилися спільно вирішувати проблеми у громаді. А ще – багато говорили про владно-громадську співпрацю та те, як її можна покращити.

Wed, 02.10.24
Як бути актуальними і йти в ногу з часом? Ми поговорили про це з п'ятьма керівниками громадських організацій Волині і Рівненщини

П'ятеро наших грантерів поміркували над тим, яким чином громадські організації повинні шукати актуальні теми для роботи, як співпрацювати з владою навіть попри її недовіру та які теми для проєктів станом на 2024 рік є найбільш важливими та актуальними.

Tue, 24.09.24
Зберегти Україну і зберегти демократію. Про що говорили на форумі «Дії творять зміни»

Волинський Інститут Права організував міжрегіональний форум «Дії творять зміни» у Луцьку. Понад сто учасників, серед яких представники громадського сектору, влади та донорських структур говорили про роль інститутів громадянського суспільства у розвитку та відбудові України.

Wed, 18.09.24
«Молодь відчула, що потрібна своїй громаді». Наші грантери проадвокували створення молодіжних рад у двох громадах

У рамках проєкту наші грантери, ГО «Центр суспільного розвитку та ініціатив», працювали над налагодженням продуктивної співпраці між владою та молоддю Цуманської та Шпанівської громад.

Fri, 13.09.24
Проєкт «Жінки лідерки». Як на Волині працюють над активним залученням жінок до творення змін у громадах

Наші грантери, ГО «Молодіжний простір “Тандем”», проводили навчання та тренінги для жінок-лідерок у чотирьох громадах Волині. За підсумками цих тренінгів були створені Координаційні ради з гендерних питань.

Mon, 09.09.24
Змінити суспільство через соціальні ініціативи. Як у Нововолинську розвивають соцпідприємництво

Наші грантери, ГО «Агенція регіонального розвитку Прибужжя», проадвокували прийняття оновленої Програму підтримки бізнесу, яка повинна стати опорою у розбудові соцпідприємництва в Нововолинській громаді.

Fri, 06.09.24
Рівні права для жінок та чоловіків. Як у Здолбунові працюють над темою гендерної рівності

Завдяки адвокаційному гранту ГО «Жінки в громаді» провела ряд заходів у Здолбунівській громаді на тему гендерної рівності, а також проадвокатувала створення Координаційної ради з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.