Announcements

Зустріч для підтримки психоемоційного стану та протидії вигоранню серед представників інститутів громадянського суспільства

Wed, 02.08.23

Запрошуємо представників громадських організацій, волонтерських ініціатив, благодійних фондів, неформальних спільнот, які працюють в умовах нових викликів із вразливими категоріями осіб, на зустріч із професійною психологинею Надією Бруякою

Під час зустрічі ми з'ясуємо:

  • Причини виникнення стану емоційного вигорання
  • Дізнаємось про фази розвитку емоційного виснаження
  • Діагностуємо емоційний стан, симптоми емоційного вигорання
  • Пройдемо психологічні техніки та арт-практики для зняття емоційного напруження
  • Отримаємо засоби для профілактики емоційного спустошення
  • Складемо індивідуальної карти емоційного наповнення

Зустріч відбудеться 11 серпня (п'ятниця) 

Для участі потрібно заповнити гугл-форму

Дедлайн подання заявки до 18:00, вівторка 8-го серпня

Детальніше про місце і точний час ми сповістимо відібраних учасників листом

ВАЖЛИВО! Кількість учасників обмежена з огляду на специфіку зустрічі. Кандидатів обиратимемо на основі мотивації зазначеної в гугл-формі.

Надія Бруякапсихологиня, арт-практикиня, менторка з емоційної компетентності, фасилітаторка гри «Криголами: створюємо громаду без домашнього насильства», кейс-менеджерка мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства.


Зустріч відбудеться у рамках проєкту Київський Діалог: Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив, орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.”

 

 

Announcements

Fri, 17.01.25
Як я можу впливати? Активних жителів Камінь-Каширської громади запрошують на тренінг

Тренер Андрій Токарський розповість, як працюють основні форми участі та як громадяни можуть реально впливати на рішення влади.

Fri, 17.01.25
Жителів Турійської громади запрошують на тренінг з владно-громадської взаємодії «Як я можу впливати?»

Учасники дізнаються, як працюють інструменти участі та яким чином громадськість може впливати на прийняття рішень у громаді.

Thu, 03.10.24
Жителів Камінь-Каширської громади запрошують на діалогову зустріч

На діаголовій зустрічі жителі Камінь-Каширської громади спільно напрацюють конкретні рішення, реалізація яких сприятиме підвищенню рівня владно-громадської взаємодії.

Thu, 03.10.24
Хочете долучитись до змін у Турійській громаді? Запрошуємо вас на діалогову зустріч

Учасники діалогової зустрічі спільно напрацюють рішення щодо покращення владно-громадської співпраці у Турійській громаді.

Tue, 20.08.24
19 вересня у Луцьку відбудеться міжрегіональний форум для ІГС «Дії творять зміни»

Мета форуму – зібрати на одному майданчику громадські організації та дати їм можливість обмінятись досвідом.

Tue, 02.07.24
9-10 липня відбудеться форум «Рушій невтраченої демократії»

Представники громадського сектору та влади Волині, Рівненщини та Львівщини обговорять, як розвивати локальну демократію в умовах повномасштабного вторгнення.

Mon, 01.04.24
Сильні, коли разом. Такий девіз наших заходів, які 4-5 квітня організовуємо у Горохівській громаді

За підтримки Міжнародний фонд "Відродження" організовуємо декілька подій для дорослих та дітей, на які запрошуємо як ВПО, так і постійних мешканців громади.

Mon, 25.03.24
29-30 березня у Нововолинську відбудеться «Разом-фест»

Запрошуємо мешканців Нововолинської громади та внутрішньо переміщених осіб на дводенний фестиваль