Announcements

Київський Діалог оголошує набір учасників «Школи адвокації та партисипації»

Mon, 07.06.21

Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України. 

Оголошується набір команд із Полтавської, Запорізької, Вінницької, Тернопільської та Волинської областей, які за підтримки Київського Діалогу, здійснюватимуть діяльність спрямовану на місцевий розвиток.

Критерії відбору команд:

1. Наявність у команді 3-5 осіб, із числа представників ОМС та громадських активістів.

2. Наявність у команди спільного бачення розвитку свого населеного пункту.

3. Наявність ідеї, реалізація якої сприятиме місцевому розвитку.

4. Наявність мотивації та готовності бути учасниками навчальних заходів.

Що чекає учасників та учасниць школи: 

  • Навчання з тем адвокації та партисипації; 

  • Менторство від експертів та експерток проєкту під час навчання та реалізації проєктів у своїх громадах;

  • Можливість отримати фінансування для реалізації малих проєктів на місцях;

  • По завершенню програми учасники та учасниці зможуть долучитися до спільноти випускників Київського Діалогу, яка налічує представників та представниць більш ніж з 10 областей.

Для участі в конкурсі потрібно до 18-го червня включно заповнити форму: https://bit.ly/3yU4jCS 

Цей конкурс проводиться в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини. 

Проєкт має на меті посилити адвокаційну спроможність громадських ініціатив у Полтавській, Запорізькій, Вінницькій, Тернопільській та Волинській областях шляхом проведення тренінгів, отримання досвіду проєктного менеджменту, доступу до мереж і експертизи, а також обміну кращими практиками з інших регіонів і країн.

Announcements

Wed, 30.08.23
У Боратинській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Боратинській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Wed, 30.08.23
У Ківерцівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Ківерційвській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Любешівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Любешівській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Вишнівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Вишнівській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Горохівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Горохівській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Рожищенській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Рожищенській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження

Sat, 26.08.23
Друга зустріч для підтримки психоемоційного стану і протидії вигоранню серед представників інститутів громадянського суспільства

Аби допомогти представникам громадських організацій, волонтерських ініціатив, благодійних фондів, неформальних спільнот, які працюють в умовах нових викликів, Волинський Інститут Права за підтримки Київського Діалогу організовує зустріч із професійною психологинею Надією Бруякою.

Tue, 15.08.23
Тренінг «Діалог як спосіб пошуку спільних рішень» 25-26 серпня

Запрошуємо взяти участь в навчанні з розв'язання та управління конфліктами, яке відбудеться в рамках проєкту Київський Діалог