Announcements

Активісти Камінь-Каширського району, не проґавте можливість отримати цінні знання та реалізувати свої ідеї

Fri, 23.09.22

Досягнення реальних позитивних змін у громаді залежить не лише від дій посадовців, а і активних жителів. Водночас, результат не можливий без належних знань.

Що таке адвокації? Як впливати на місцевий розвиток без депутатського значка? Що важливо знати при вирішені актуальних проблем громади?

Про це і не тільки зможуть дізнатися усі зацікавлені жителі Камінь-Каширського району під час тренінгу  «Дії творять зміни: як розвивати громаду через об’єднання та адвокацію». Захід відбудеться в четвер, 29 вересня, у Любешові.

По завершенню навчання буде оголошено конкурс проєктів. Всі зацікавлені зможуть подати свої ідеї, які передбачатимуть здійснення адвокаційної діяльності із використанням інструментів місцевої демократії, на розгляд конкурсної комісії. Найкращі проєкти отримають фінансову підтримку для втілення.

Для того, щоб взяти участь в навчанні вам потрібно до 12:00 27 вересня заповнити форму реєстрації –  https://forms.gle/gE2AXD2yTrTcyvyz9. Рекомендуємо відвідати захід командно (до трьох людей в команді), але індивідуальна участь теж можлива.

Довідково:

Тренінг та конкурс відбудуться в межах  проєкту «Підтримка діяльності громадського сектору Волині у період нових викликів та потреб», що реалізовує Волинський Інститут Права  за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Announcements

Wed, 30.08.23
У Боратинській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Боратинській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Wed, 30.08.23
У Ківерцівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Ківерційвській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Любешівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Любешівській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Вишнівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Вишнівській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Горохівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Горохівській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Рожищенській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Рожищенській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження

Sat, 26.08.23
Друга зустріч для підтримки психоемоційного стану і протидії вигоранню серед представників інститутів громадянського суспільства

Аби допомогти представникам громадських організацій, волонтерських ініціатив, благодійних фондів, неформальних спільнот, які працюють в умовах нових викликів, Волинський Інститут Права за підтримки Київського Діалогу організовує зустріч із професійною психологинею Надією Бруякою.

Tue, 15.08.23
Тренінг «Діалог як спосіб пошуку спільних рішень» 25-26 серпня

Запрошуємо взяти участь в навчанні з розв'язання та управління конфліктами, яке відбудеться в рамках проєкту Київський Діалог