Наша команда

faceImg
Ірина Гайдучик

Виконавчий директор

Тренер, консультант з правових питань, експерт із використання інструментів громадської участі. Активно працює для підтримки новостворених та діючих ГО, допомагає їх інституційному становленню та стратегічному плануванню. За її авторства успішно реалізовано більше 20 програм і проектів, котрі сприяють розвитку громадської активності у Волинській області через різні інструменти самоорганізації.

Детальніше
faceImg
Петро Лавринюк

Голова правління організації

Більше 5 років займається тематикою енергозбереження та ОСББ, є експертом з питань енергозбереження у Волинській області, а також з питань впровадження реформ освіти та медицини. Активно працює у громадах та з громадськими організаціями у питаннях їх стратегічного розвитку.

Детальніше
faceImg
Богдана Кравчик

Фінансовий менеджер

Протягом 8-ми років працює у сфері бухгалтерського обліку ГО, фінансового планування, подачі звітності до всіх донорських організацій, з якими працює організація. Ведення поточних та казначейських рахунків, комунікація із надавачами послуг, формування річного бюджету організації, контроль за виконанням бюджету.

Детальніше
faceImg
Заріна Дацик

Проектний менеджер

Більше 8 років працює із громадським сектором. Основний напрямок діяльності – робота з молоддю. Психолог, тренер, автор більше 30 соціально-психологічних та профорієнтаційних тренінгів. Керівник щорічних масштабних проектів «Наукові Пікніки в Україні у Луцьку» та «День кар’єри «Profit day».

Детальніше
faceImg
Людмила Василюк

Проектний менеджер

Близько 6 років працює в громадській сфері. Має досвід з написання та реалізації проектів, розробки стратегій, політик та процедур, що сприяють ефективній діяльності ІГС.

Детальніше
faceImg
Наталія Мельничук

Графічний дизайнер

За її участі розроблена низка брендованих матеріалів для ІГС, зокрема – друкована, поліграфічна, сувенірна продукція. Має професійні навички з оформлення річних звітів, розробки логотипів, буклетів, плакатів, брошур та іншої візуальної продукції.

Детальніше
faceImg
Катерина Дячук

Логіст

Більше року працює в громадському секторі. Молода, креативна, ініціативна, слідкує за інноваціями, впроваджує й адаптує їх до діяльності ІГС. Активно працює над залученням волонтерів та їх мотивацією.

Детальніше
faceImg
Дмитро Безвербний

Менеджер з комунікацій

Більше 5 років журналістського досвіду та більше 10 років роботи в громадському секторі. Відповідає за висвітлення інформації про діяльність Волинського інституту права у ЗМІ та соціальних мережах. Забезпечує комунікацію організації з місцевими медіа.

Детальніше