Announcements
- Home
- Announcements
- Зустріч для активних громадян, які хочуть більше впливати на життя Нововолинської громади
Зустріч для активних громадян, які хочуть більше впливати на життя Нововолинської громади
Thu, 04.01.24Як впливати на життя в громаді незалежно від того, чи ви нові чи постійні жителі цієї громади?
Запрошуємо активних людей, які нині живуть в Нововолинській громаді та хочуть більше долучатися до напрацювання та реалізації змін.
Разом з експерткою, виконавчою директоркою ГО “Нова Генерація” Оксаною Глєбушкіною будемо розбирати інструменти, що допоможуть в цьому процесі, обговоримо практики включення в процеси розвитку громад та участі у розробці рішень внутрішньо-переміщених осіб, а також визначимо пріоритети діяльності та планування спільної роботи із соціальної інтеграції на цей рік.
КОЛИ: 10 січня 2024 року о 14:00 годині.
ДЕТАЛІ про місце проведення учасники отримають.
ТРИВАЛІСТЬ заходу – чотири години.
ДЕДЛАЙН реєстрації: 8 січня.
КОНТАКТНА ОСОБА: Аліна Регешук, +380 96 501 20 43
Зустріч організовує Волинський Інститут Права за підтримки Європейського союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Публікація представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу чи Міжнародного фонду «Відродження»
![](https://vip-volyn.org.ua/upload/editor/%D0%92%D1%96%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F/%D0%86%D0%BB%D1%8E%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97/%D0%97%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87%20%D0%93%D0%BB%D1%94%D0%B1%D1%83%D1%88%D0%BA%D1%96%D0%BD%D0%B0%20%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA.jpg)