News

Як працює проєкт «Безкоштовна юридична допомога» на Волині

Mon, 20.02.23

Війна зачепила кожного. Багатьом перевернула догори дригом усе життя.

Станом на лютий 2023 року у Волинській області мешкають понад 40 тисяч внутрішньо переміщених сімей. Вони були змушені покинути звичний уклад і все починати з нуля. Втікаючи від війни чимало з них збиралися поспіхом і не мали змоги взяти усе необхідне. Тож вже тут змушені долати різні труднощі. Зокрема і юридичні: оформлення пенсій, усіляких виплат і інших документів. Усе це стає додатковим стресом. Часом доводиться доводити свої права через суд.

Наш проєкт «Безкоштовна юридична допомога» допомагає їм юридичними консультаціями та супроводом. 

 

 

До прикладу, 17 лютого відвідали прихисток у Колках, де працювали із ВПО. 

 

 

Перед новими викликами воєнного часу постали і роботодавці. 16 лютого наш юрист провів консультацію в Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості для роботодавців. Він допомагав підприємцям розібратися в новелах трудового законодавства. Говорили про нові ризики, відповідальність і можливості. Зокрема і про компенсації за працевлаштування безробітних, внутрішньо переміщених осіб та працівників передпенсійного віку.

 

 

☝️Отримати допомогу наших юристів можна:

enlightenedЗа номером гарячої лінії: 0800-408-100; 067-110-36-42; 067-120-91-40; 067-108-50-66.

Дзвінки приймаються з понеділка до п’ятниці. Робочі години: 9.30-17.00.

Або можете відвідати громадську приймальню та особисто поспілкуватися з юристами. Прийом здійснюється з 9.30 до 17.00 (понеділок – п’ятниця) за адресою: пр.. Соборності, 18 (Департамент соціальної політики Луцької міської ради, приміщення РАЦСу).

mailЯкщо вам простіше комунікувати через Інтернет, то заповніть Google форму

Консультації надає Волинський Інститут Права у рамках проєкту «Багатосекторне реагування на гуманітарну кризу в Україні», що реалізовується у партнерстві з Данською радою у справах біженців (DRC).

 


 

News

Wed, 20.11.24
Налагодити співпрацю з громадськістю. У Турійську відбувся тренінг для працівників селищної ради

Учасники тренінгу дізнались більше про рівні громадської участі, а також про те, як ефективно впроваджувати у громаді інструменти локальної демократії.

Fri, 11.10.24
У Турійську та Камені-Каширському відбулися діалогові зустрічі

Представники влади, активні жителі та молодь вчилися спільно вирішувати проблеми у громаді. А ще – багато говорили про владно-громадську співпрацю та те, як її можна покращити.

Wed, 02.10.24
Як бути актуальними і йти в ногу з часом? Ми поговорили про це з п'ятьма керівниками громадських організацій Волині і Рівненщини

П'ятеро наших грантерів поміркували над тим, яким чином громадські організації повинні шукати актуальні теми для роботи, як співпрацювати з владою навіть попри її недовіру та які теми для проєктів станом на 2024 рік є найбільш важливими та актуальними.

Tue, 24.09.24
Зберегти Україну і зберегти демократію. Про що говорили на форумі «Дії творять зміни»

Волинський Інститут Права організував міжрегіональний форум «Дії творять зміни» у Луцьку. Понад сто учасників, серед яких представники громадського сектору, влади та донорських структур говорили про роль інститутів громадянського суспільства у розвитку та відбудові України.

Wed, 18.09.24
«Молодь відчула, що потрібна своїй громаді». Наші грантери проадвокували створення молодіжних рад у двох громадах

У рамках проєкту наші грантери, ГО «Центр суспільного розвитку та ініціатив», працювали над налагодженням продуктивної співпраці між владою та молоддю Цуманської та Шпанівської громад.

Fri, 13.09.24
Проєкт «Жінки лідерки». Як на Волині працюють над активним залученням жінок до творення змін у громадах

Наші грантери, ГО «Молодіжний простір “Тандем”», проводили навчання та тренінги для жінок-лідерок у чотирьох громадах Волині. За підсумками цих тренінгів були створені Координаційні ради з гендерних питань.

Mon, 09.09.24
Змінити суспільство через соціальні ініціативи. Як у Нововолинську розвивають соцпідприємництво

Наші грантери, ГО «Агенція регіонального розвитку Прибужжя», проадвокували прийняття оновленої Програму підтримки бізнесу, яка повинна стати опорою у розбудові соцпідприємництва в Нововолинській громаді.

Fri, 06.09.24
Рівні права для жінок та чоловіків. Як у Здолбунові працюють над темою гендерної рівності

Завдяки адвокаційному гранту ГО «Жінки в громаді» провела ряд заходів у Здолбунівській громаді на тему гендерної рівності, а також проадвокатувала створення Координаційної ради з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.