News

ВІП передав допомогу для прихистків у Смідині, Колках і Берестечку

Mon, 24.04.23

Громадський сектор часто є лакмусовим папірцем для змін в середовищі, громаді, галузі чи цілій країні. Саме активісти стають драйверами змін чи фундаментом для підтримки. Навряд чи комусь ще був потрібен якийсь лакмус, аби зрозуміти першочергові потреби викликані повномасштабною війною. Вона змінила всіх і все. 

Напевно кожен другий українець та українка стали частиною боротьби. Сотні тисяч захисників і захисниць, мільйони донатерів і донатерок, безліч волонтерів і волонтерок. Саме волонтерство стало наріжним каменем громадянського суспільства нашого часу, долучається до волонтерства і громадський сектор. Хтось взявся проводити збори для військових, інші збирають гуманітарну допомогу для постраждалих регіонів, дехто опікується внутрішньо переміщеними особами. 

Ми теж не стоїмо осторонь таких процесів. От, наприклад, минулий тиждень присвятили прихисткам. Завдяки нашим партнерам з програми Європейський Обмін гГмбХ вдалося привезти мешканцям прихистків у Смідині, Колках і Берестечку холодильник, пральні машинки, дрібну кухонну техніку, побутову хімію, спальні комплекти та продуктові набори. 

Минулого місяця таку допомогу ми привезли для внутрішньо переміщених осіб у Рожищі, Горохові та Володимирі.

 

News

Wed, 20.11.24
Налагодити співпрацю з громадськістю. У Турійську відбувся тренінг для працівників селищної ради

Учасники тренінгу дізнались більше про рівні громадської участі, а також про те, як ефективно впроваджувати у громаді інструменти локальної демократії.

Fri, 11.10.24
У Турійську та Камені-Каширському відбулися діалогові зустрічі

Представники влади, активні жителі та молодь вчилися спільно вирішувати проблеми у громаді. А ще – багато говорили про владно-громадську співпрацю та те, як її можна покращити.

Wed, 02.10.24
Як бути актуальними і йти в ногу з часом? Ми поговорили про це з п'ятьма керівниками громадських організацій Волині і Рівненщини

П'ятеро наших грантерів поміркували над тим, яким чином громадські організації повинні шукати актуальні теми для роботи, як співпрацювати з владою навіть попри її недовіру та які теми для проєктів станом на 2024 рік є найбільш важливими та актуальними.

Tue, 24.09.24
Зберегти Україну і зберегти демократію. Про що говорили на форумі «Дії творять зміни»

Волинський Інститут Права організував міжрегіональний форум «Дії творять зміни» у Луцьку. Понад сто учасників, серед яких представники громадського сектору, влади та донорських структур говорили про роль інститутів громадянського суспільства у розвитку та відбудові України.

Wed, 18.09.24
«Молодь відчула, що потрібна своїй громаді». Наші грантери проадвокували створення молодіжних рад у двох громадах

У рамках проєкту наші грантери, ГО «Центр суспільного розвитку та ініціатив», працювали над налагодженням продуктивної співпраці між владою та молоддю Цуманської та Шпанівської громад.

Fri, 13.09.24
Проєкт «Жінки лідерки». Як на Волині працюють над активним залученням жінок до творення змін у громадах

Наші грантери, ГО «Молодіжний простір “Тандем”», проводили навчання та тренінги для жінок-лідерок у чотирьох громадах Волині. За підсумками цих тренінгів були створені Координаційні ради з гендерних питань.

Mon, 09.09.24
Змінити суспільство через соціальні ініціативи. Як у Нововолинську розвивають соцпідприємництво

Наші грантери, ГО «Агенція регіонального розвитку Прибужжя», проадвокували прийняття оновленої Програму підтримки бізнесу, яка повинна стати опорою у розбудові соцпідприємництва в Нововолинській громаді.

Fri, 06.09.24
Рівні права для жінок та чоловіків. Як у Здолбунові працюють над темою гендерної рівності

Завдяки адвокаційному гранту ГО «Жінки в громаді» провела ряд заходів у Здолбунівській громаді на тему гендерної рівності, а також проадвокатувала створення Координаційної ради з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.