News

Волинських активістів вчили користуватися базовими інструментами громадських організацій

Sun, 22.09.19

Що таке життєздатність організацій громадського суспільства (ОГС)? Які етапи розвиту ОГС? Які складові їх ефективного управління? Відповіді на ці та суміжні питання могли дізнатися учасники дводенного воркшопу «Базові інструменти громадської організації: політики та процедури». Захід відбувся в Луцьку 20 – 21 вересня.

У воркшопі взяло участь  15 представників 14 громадських організацій Волинської області.

«Часто громадські організації стикаються з тим, що не дивлячись на великий обсяг проробленої роботи, її результативність бажає бути ліпшою. Така ситуація може залежити не лише від зовнішніх факторів, а й від внутрішніх. Так і виходить, що ми не до кінця розуміємо як функціонує наша організація та які основні дієві інструменти її впливу. Тому наш воркшоп є дуже важливим для покращення ефективної роботи ОГС» - зазначив тренер, голова правління БФ «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин) Андрій Вишняк.  

Під час заходу багато йшлося про ефективні підходи управління ОГС, про політики та процедури діяльності органів управління та врядування, про процедури та політики організацій громадського суспільства.

Таким чином, всі учасники змогли підсилити свої знання у розумінні функціонування ОГС та отримати нові навички щодо інструментів  впливу громадських організацій.

 

Організатор: Волинський Інститут Права -  громадська організація, яка є учасником мережі хабів громадянського суспільства, діяльність якої підтримується ПРООН в Україні. Наше завдання -  сприяти становленню та розвитку інститутів громадянського  суспільства Волині.

News

Mon, 30.06.25
Від теорії – до змін. Яким був перший модуль Школи участі та взаємодії

30 учасників та учасниць з Волині та Рівненщини вчилися основам проєктного менеджменту. Про те, як це було, читайте у матеріалі.

Wed, 25.06.25
Волинський Інститут Права розпочав новий проєкт у Маневицькій та Любомльській громадах

У співпраці з Любомльською міською та Маневицькою селищною радами працюватимемо над розвитком локальної демократії.

Wed, 11.06.25
"Ми навчились говорити одне з одним”: заступниця Турійського селищного голови про результати спільного проєкту з ВІП

Заступниця Турійського селищного голови Жанна Яковініч – про те, чи виправдались очікування від співпраці з Волинським Інститутом Права, важливість діалогу з громадянами та про те, чому громаді потрібен статут.

Fri, 06.06.25
Локальна демократія у дії: Камінь-Каширська громада напрацювала проєкт статуту

Яким чином ми допомагали покращувати владно-громадську співпрацю у Камінь-Каширській громаді? Розповідаємо про це у матеріалі.

Thu, 10.04.25
Як об’єднуватись для вирішення проблем? У Камені-Каширському відбувся тренінг

Учасники тренінгу дізнались, як створити у громаді орган самоорганізації населення та для чого це потрібно.

Thu, 10.04.25
Творити зміни значно легше разом: про що йшлося на тренінгу Волинського Інституту Права у Турійській громаді

Учасники та учасники з'ясували, які є способи самоорганізації жителів у громаді та як створювати громадські організації.

Thu, 27.03.25
Рушії змін. Відбулось п’яте, рекордне звітування громадського сектору Волині

Цьогоріч у заході взяли участь 23 громадські організації – це найбільша кількість учасників за всю шестирічну історію звітування.

Mon, 24.03.25
У селі Радовичі Турійської громади відбувся тренінг для активних жителів

Тренер Андрій Токарський розповів, як використовувати інструменти участі та головне – як вибудовувати успішну владно-громадську співпрацю.