News

Волинських активістів вчили користуватися базовими інструментами громадських організацій

Sun, 22.09.19

Що таке життєздатність організацій громадського суспільства (ОГС)? Які етапи розвиту ОГС? Які складові їх ефективного управління? Відповіді на ці та суміжні питання могли дізнатися учасники дводенного воркшопу «Базові інструменти громадської організації: політики та процедури». Захід відбувся в Луцьку 20 – 21 вересня.

У воркшопі взяло участь  15 представників 14 громадських організацій Волинської області.

«Часто громадські організації стикаються з тим, що не дивлячись на великий обсяг проробленої роботи, її результативність бажає бути ліпшою. Така ситуація може залежити не лише від зовнішніх факторів, а й від внутрішніх. Так і виходить, що ми не до кінця розуміємо як функціонує наша організація та які основні дієві інструменти її впливу. Тому наш воркшоп є дуже важливим для покращення ефективної роботи ОГС» - зазначив тренер, голова правління БФ «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин) Андрій Вишняк.  

Під час заходу багато йшлося про ефективні підходи управління ОГС, про політики та процедури діяльності органів управління та врядування, про процедури та політики організацій громадського суспільства.

Таким чином, всі учасники змогли підсилити свої знання у розумінні функціонування ОГС та отримати нові навички щодо інструментів  впливу громадських організацій.

 

Організатор: Волинський Інститут Права -  громадська організація, яка є учасником мережі хабів громадянського суспільства, діяльність якої підтримується ПРООН в Україні. Наше завдання -  сприяти становленню та розвитку інститутів громадянського  суспільства Волині.

News

Wed, 20.11.24
Налагодити співпрацю з громадськістю. У Турійську відбувся тренінг для працівників селищної ради

Учасники тренінгу дізнались більше про рівні громадської участі, а також про те, як ефективно впроваджувати у громаді інструменти локальної демократії.

Fri, 11.10.24
У Турійську та Камені-Каширському відбулися діалогові зустрічі

Представники влади, активні жителі та молодь вчилися спільно вирішувати проблеми у громаді. А ще – багато говорили про владно-громадську співпрацю та те, як її можна покращити.

Wed, 02.10.24
Як бути актуальними і йти в ногу з часом? Ми поговорили про це з п'ятьма керівниками громадських організацій Волині і Рівненщини

П'ятеро наших грантерів поміркували над тим, яким чином громадські організації повинні шукати актуальні теми для роботи, як співпрацювати з владою навіть попри її недовіру та які теми для проєктів станом на 2024 рік є найбільш важливими та актуальними.

Tue, 24.09.24
Зберегти Україну і зберегти демократію. Про що говорили на форумі «Дії творять зміни»

Волинський Інститут Права організував міжрегіональний форум «Дії творять зміни» у Луцьку. Понад сто учасників, серед яких представники громадського сектору, влади та донорських структур говорили про роль інститутів громадянського суспільства у розвитку та відбудові України.

Wed, 18.09.24
«Молодь відчула, що потрібна своїй громаді». Наші грантери проадвокували створення молодіжних рад у двох громадах

У рамках проєкту наші грантери, ГО «Центр суспільного розвитку та ініціатив», працювали над налагодженням продуктивної співпраці між владою та молоддю Цуманської та Шпанівської громад.

Fri, 13.09.24
Проєкт «Жінки лідерки». Як на Волині працюють над активним залученням жінок до творення змін у громадах

Наші грантери, ГО «Молодіжний простір “Тандем”», проводили навчання та тренінги для жінок-лідерок у чотирьох громадах Волині. За підсумками цих тренінгів були створені Координаційні ради з гендерних питань.

Mon, 09.09.24
Змінити суспільство через соціальні ініціативи. Як у Нововолинську розвивають соцпідприємництво

Наші грантери, ГО «Агенція регіонального розвитку Прибужжя», проадвокували прийняття оновленої Програму підтримки бізнесу, яка повинна стати опорою у розбудові соцпідприємництва в Нововолинській громаді.

Fri, 06.09.24
Рівні права для жінок та чоловіків. Як у Здолбунові працюють над темою гендерної рівності

Завдяки адвокаційному гранту ГО «Жінки в громаді» провела ряд заходів у Здолбунівській громаді на тему гендерної рівності, а також проадвокатувала створення Координаційної ради з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.