News

Волинські активісти вдосконалили свої знання з цифрових технологій

Tue, 17.05.22

«Десять з десяти», «крута можливість отримати цінні знання», «перезавантаження для мізків»  – все це відгуки учасників тренінгу з цифрових технологій та онлайн-інструментів корисних для громадських активістів, що 13 та 14 травня відбувся у Луцьку. Чому вони дали таку оцінку?

«Я дуже хотіла, щоб всі, хто був присутній, навчилися краще користуватися цифровими технологіями і полюбили їх. Це все для ефективності роботи, зручності та оптимізації різних процесів» – розповідає тренерка заходу,  членкиня Правління Асоціації молодіжних працівників України Ксенія Ємшина.

Основи безпеки в Інтернеті, фішки різних інструментів онлайн-спілкування, планування роботи через цифрові технології, сервіси презентації своїх напрацювань… Інформації дійсно було багато. А щоб присутні сприйняли все це максимально результативно, теоретичний матеріал поєднувався з практичними завданнями. Оскільки було багато нової інформації, учасникам тренінгу не все давалося легко. Одні не знали куди зайти, в інших щось не зразу спрацьовувало. Врешті-решт, труднощі вирішувалося завдяки командній роботі та порадам тренера.  

«Захід був дуже класний! Я дізнався про такі сервіси, про які раніше не чув. Наприклад, мене давно цікавило, як зробити ефективне онлайн-опитування. Під час цього навчання я отримав бажані відповіді», – ділиться враженнями представник ГО «Велика ідея» Сергій Яковлєв.

Водночас, покращити знання з цифрових технологій було не єдиним завданням цього навчання. Знайомство та згуртованість навколо спільних завдань – ось, що не менш важливо.

 «Люди, з якими я провела ці два дні, стали рідними і близькими. Ми швидко знайшли спільну мову та легко обмінювалися різними крутими ідеями для громадської активності», – пригадує представниця ГО «МолоДіжка» Ольга Хилько.

До слова, учасниками тренінгу були представники п’яти громадських організацій, ідеї яких реалізовуються в рамках Конкурсу адвокаційних проєктів від Волинського Інституту Права (ВІП) та Національного фонду на підтримку демократії (NED). Всі ці ініціативи направлені на вирішення актуальних місцевих проблем у Володимирській, Нововолинській, Ковельській, Ківерцівській, Торчинській та Колківській громадах.

«Цей конкурс не тільки про підтримку корисних суспільних ідей, а й про підсилення діяльності ГОшок. Переконана, що отримані під час тренінгу знання пригодяться їм на практиці і зроблять їх роботу ефективнішою», – зазначає керівниця Волинського Інституту Права Ірина Гайдучик.

Уже за декілька днів після тренінгу, його учасники розповіли автору цієї публікації, що діляться отриманими знаннями з колегами, які не були на заході. Це – ще одне свідчення того, що навчання відбулося не даремно.

          Довідково: Тренінг відбувся в рамках проєкту «Посилення адвокаційних спроможностей громадського сектору Волині для запровадження сталих демократичних принципів формування та реалізації місцевої політики», що реалізовує Волинський Інститут Права за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).

News

Tue, 28.06.22
Волинські активісти та посадовці вчилися цифрової компетенції у комунікації із переселенцями

Війна загострила запит у потребі якісної та надійної комунікації усередині країни. Зокрема із тими, з ким контакт необхідно налагодити швидко, якісно і надійно – з переселенцями.

Tue, 28.06.22
У Смідинській громаді відбулася акція «Еко-літо 2022»

Толока, квест, навчальні майстер класи – все це відбулося у Смідині, 22 червня, в межах акції «Еко-літо 2022».

Thu, 23.06.22
У волинських громадах відбулися фокус-групи щодо викликів, з якими стикаються мешканці громад під час війни

Що робити, якщо є потреба дізнатися позицію односельчан про актуальні теми розвитку громади? В такому випадку можна організувати фокус-групове дослідження. Саме так і зробили у десяти волинських громадах.

Fri, 17.06.22
У селах Старовижівської громади розповіли, чому самоорганізація зараз актуальна, як ніколи

Mon, 13.06.22
Волинським прихисткам допомогли покращити умови для життя переселенців

Протягом квітня – червня громадська організація «Волинський Інститут Права» надала допомогу трьом прихисткам, щоб зробити життя вимушено переселених українців комфортнішим.

Fri, 10.06.22
У Нововолинську місцеві жителі та переселенці об’єдналися заради спільної мети

Це - історія про тих, кого об'єднала війна.

Thu, 09.06.22
У Смідині обговорили перспективи виробництва органічних продуктів

Багато українців чули про органічну продукцію, але значно менше реально розуміють, що це таке.

Wed, 08.06.22
На Волині працюватимуть над посиленням інтеграції переселенців у життя місцевих громад

З моменту повномасштабного вторгнення росії, у Волинській області розселилося понад 68 тисяч вимушено переміщених українців.