News

Волинські активісти та посадовці вчилися цифрової компетенції у комунікації із переселенцями

Tue, 28.06.22

Війна загострила запит у потребі якісної та надійної комунікації усередині країни. Зокрема із тими, з ким контакт необхідно налагодити швидко, якісно і надійно – з переселенцями.

У четвер, 16 червня, Волинський Інститут Права організував надзвичайно ресурсний онлайн-тренінг «Інформаційно-комунікаційні технології та їх використання для роботи із потребами вимушено-переміщених осіб у громадах Волині».

Більше 40 громадських активістів, волонтерів та службовців із різних територіальних громад Волині долучилися до події. Запит на нові знання та володіння новими цифровими технологіями був очевидний. Це підтверджує тренерка Оксана Ємшина (Гоцко).

«Ми розраховували, що буде до 20 людей, а виявилося, що бажаючих долучитися значно більше. Тішить, що коли працювали по групах, учасники дійсно опрацювували і генерували ідеї» – підкреслює тренерка.

Ціль тренінгу полягала у тому, аби навчити учасників на практиці використовувати нові цифрові технології для збору та обробки інформації, швидкої комунікації із цільовими аудиторіями. Адже є велика кількість інструментів, якими можна користуватися не виходячи із дому. Це спрощує життя і економить час. До прикладу, є такі сервіси для опитувань як: GoogleForm, Tricider, Mentimeter, SurveyMonkey.

Також Оксана Ємшина пояснила учасникам, наскільки цифрові інструменти не тільки полегшують життя загалом, а й допомагають у організації подій. Зокрема заходів із переселенцями. Адже саме з ними необхідно налагодити якомога швидше контакт, виявити їх проблеми, потреби та діяти.

Крім теоретичної частини тренінг передбачав і практичну складову. За результатами проведеної події, учасники навчилися з допомоги тренерки користуватися запропонованими цифровими інструментами. Вони мали можливість одразу задати запитання, коли виникали якісь труднощі, та могли виправити свої помилки.

«Тішить, що люди на індивідуальних завданнях дійсно хотіли користуватися інструментами. Мінімум половина учасників добре зрозуміли, як це робиться. Для мене це дуже цінно. Моя мета таких вебінарів, щоб не просто розказувати, а й давати можливість пробувати. Людина казала, що їй щось не виходить, і я могла відреагувати, допомогти. Я дуже задоволена результатом», – підсумувала Оксана Євшина (Гоцко).

Довідково

Вебінар організував Волинський Інститут Права в рамках проєкту «Соціальна інтеграція ВПО через розвиток громад у партнерських громадах проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинській області», що став можливий завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США».

News

Wed, 20.11.24
Налагодити співпрацю з громадськістю. У Турійську відбувся тренінг для працівників селищної ради

Учасники тренінгу дізнались більше про рівні громадської участі, а також про те, як ефективно впроваджувати у громаді інструменти локальної демократії.

Fri, 11.10.24
У Турійську та Камені-Каширському відбулися діалогові зустрічі

Представники влади, активні жителі та молодь вчилися спільно вирішувати проблеми у громаді. А ще – багато говорили про владно-громадську співпрацю та те, як її можна покращити.

Wed, 02.10.24
Як бути актуальними і йти в ногу з часом? Ми поговорили про це з п'ятьма керівниками громадських організацій Волині і Рівненщини

П'ятеро наших грантерів поміркували над тим, яким чином громадські організації повинні шукати актуальні теми для роботи, як співпрацювати з владою навіть попри її недовіру та які теми для проєктів станом на 2024 рік є найбільш важливими та актуальними.

Tue, 24.09.24
Зберегти Україну і зберегти демократію. Про що говорили на форумі «Дії творять зміни»

Волинський Інститут Права організував міжрегіональний форум «Дії творять зміни» у Луцьку. Понад сто учасників, серед яких представники громадського сектору, влади та донорських структур говорили про роль інститутів громадянського суспільства у розвитку та відбудові України.

Wed, 18.09.24
«Молодь відчула, що потрібна своїй громаді». Наші грантери проадвокували створення молодіжних рад у двох громадах

У рамках проєкту наші грантери, ГО «Центр суспільного розвитку та ініціатив», працювали над налагодженням продуктивної співпраці між владою та молоддю Цуманської та Шпанівської громад.

Fri, 13.09.24
Проєкт «Жінки лідерки». Як на Волині працюють над активним залученням жінок до творення змін у громадах

Наші грантери, ГО «Молодіжний простір “Тандем”», проводили навчання та тренінги для жінок-лідерок у чотирьох громадах Волині. За підсумками цих тренінгів були створені Координаційні ради з гендерних питань.

Mon, 09.09.24
Змінити суспільство через соціальні ініціативи. Як у Нововолинську розвивають соцпідприємництво

Наші грантери, ГО «Агенція регіонального розвитку Прибужжя», проадвокували прийняття оновленої Програму підтримки бізнесу, яка повинна стати опорою у розбудові соцпідприємництва в Нововолинській громаді.

Fri, 06.09.24
Рівні права для жінок та чоловіків. Як у Здолбунові працюють над темою гендерної рівності

Завдяки адвокаційному гранту ГО «Жінки в громаді» провела ряд заходів у Здолбунівській громаді на тему гендерної рівності, а також проадвокатувала створення Координаційної ради з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.