News

В Голобській ОТТ презентували Стратегію розвитку первинної медико-санітарної допомоги

Fri, 06.09.19

З ініціативи Волинського Інституту Права продовжуються обговорення реформи медицини в Голобській ОТГ. Зокрема, 30 серпня у цій громаді відбувся навчальний семінар «Якісні медичних послуги в ОТГ. Можливості. Рішення. Дії». Участь в заході взяли депутати місцевої ради, представники Голобської селищної ради, працівники закладів охорони здоров'я цієї ОТГ та експерти Волинського Інституту Права.

Під час семінару було обговорено практику та обов'язки ОТГ у секторі охорони здоров'я, можливості та механізми міжмуніципального співробітництва для покращення якості медичних послуг в ОТГ, стратегічні пріоритети Система охорони здоров'я в громаді. Також, в рамках заходу експерти Волинського Інституту Права  Василь Височанський та Петро Лавренюк презентували присутнім Стратегічної  програми розвитку  первинної медико-санітарної допомоги  в Голобській ОТГ на 2019 – 2023 роки. Цей плановий документ було розроблено експертами Волинського Інституту права в ході проекту «Забезпечення експертної підтримки впровадження Стратегії розвитку Голобської ОТГ».

«До підготовки цієї Стратегії ми залучали широке коло мешканців вашої громади. Зокрема, була створена робоча група з підготовки  даного стратегічного документу, відбувалися різноманітні фокус-групи, семінари, публічні обговорення. Наразі Стратегічної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги  в Голобській ОТГ на 2019 – 2023 роки розроблено і вона чекає затвердження депутатами селищної ради»,  - зазначив під час заходу експерт Волинського Інституту Права Петро Лавренюк.

Крім вищезгаданої стратегічної програми, свого затвердження очікує й Стратегія розвитку освітньої мережі у Голобській громаді, яка теж розроблена в рамках проекту «Забезпечення експертної підтримки впровадження Стратегії розвитку Голобської ОТГ». Ознайомитися з проектами рішень щодо затвердження цих документів можна на сайті Голобської селищної ради ( https://golobska-gromada.gov.ua/docs/233644/ та https://golobska-gromada.gov.ua/docs/233648/).

Довідково:

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Забезпечення експертної підтримки впровадження Стратегії розвитку Голобської ОТГ», що реалізується Волинським Інститутом Права за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

ду «Відродження».

News

Thu, 10.04.25
Як об’єднуватись для вирішення проблем? У Камені-Каширському відбувся тренінг

Учасники тренінгу дізнались, як створити у громаді орган самоорганізації населення та для чого це потрібно.

Thu, 10.04.25
Творити зміни значно легше разом: про що йшлося на тренінгу Волинського Інституту Права у Турійській громаді

Учасники та учасники з'ясували, які є способи самоорганізації жителів у громаді та як створювати громадські організації.

Thu, 27.03.25
Рушії змін. Відбулось п’яте, рекордне звітування громадського сектору Волині

Цьогоріч у заході взяли участь 23 громадські організації – це найбільша кількість учасників за всю шестирічну історію звітування.

Mon, 24.03.25
У селі Радовичі Турійської громади відбувся тренінг для активних жителів

Тренер Андрій Токарський розповів, як використовувати інструменти участі та головне – як вибудовувати успішну владно-громадську співпрацю.

Fri, 21.03.25
Як бути почутими? У селі Воєгоща на Камінь-Каширщині відбувся тренінг «Я можу впливати»

Учасники та учасниці поповнили свої знання на тему розвитку владно-громадської співпраці.

Fri, 07.03.25
Представники влади та громадськості вирішували, як можна посилити співпрацю у контексті роботи з молоддю

Учасники зустрічі запропонували новий формат співпраці – спільне планування, а також створення експертної ради.

Thu, 27.02.25
Спільні рішення для розвитку: як громади Волині успішно відновлюють бюджет участі

У нашому новому матеріалі розповідаємо про те, які громади відновили бюджет участі після повномасштабного вторгнення та як відкоригували його, аби задовольнити нові запити громадськості.

Tue, 04.02.25
У Турійську відбувся тренінг для активних жителів «Як я можу впливати?»

У заході взяли участь 15 учасників та учасниць, які хочуть більше знати про те, як працює місцеве самоврядування та який вклад жителі можуть вносити у розвиток своєї громади.