News

В Голобській ОТТ презентували Стратегію розвитку первинної медико-санітарної допомоги

Fri, 06.09.19

З ініціативи Волинського Інституту Права продовжуються обговорення реформи медицини в Голобській ОТГ. Зокрема, 30 серпня у цій громаді відбувся навчальний семінар «Якісні медичних послуги в ОТГ. Можливості. Рішення. Дії». Участь в заході взяли депутати місцевої ради, представники Голобської селищної ради, працівники закладів охорони здоров'я цієї ОТГ та експерти Волинського Інституту Права.

Під час семінару було обговорено практику та обов'язки ОТГ у секторі охорони здоров'я, можливості та механізми міжмуніципального співробітництва для покращення якості медичних послуг в ОТГ, стратегічні пріоритети Система охорони здоров'я в громаді. Також, в рамках заходу експерти Волинського Інституту Права  Василь Височанський та Петро Лавренюк презентували присутнім Стратегічної  програми розвитку  первинної медико-санітарної допомоги  в Голобській ОТГ на 2019 – 2023 роки. Цей плановий документ було розроблено експертами Волинського Інституту права в ході проекту «Забезпечення експертної підтримки впровадження Стратегії розвитку Голобської ОТГ».

«До підготовки цієї Стратегії ми залучали широке коло мешканців вашої громади. Зокрема, була створена робоча група з підготовки  даного стратегічного документу, відбувалися різноманітні фокус-групи, семінари, публічні обговорення. Наразі Стратегічної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги  в Голобській ОТГ на 2019 – 2023 роки розроблено і вона чекає затвердження депутатами селищної ради»,  - зазначив під час заходу експерт Волинського Інституту Права Петро Лавренюк.

Крім вищезгаданої стратегічної програми, свого затвердження очікує й Стратегія розвитку освітньої мережі у Голобській громаді, яка теж розроблена в рамках проекту «Забезпечення експертної підтримки впровадження Стратегії розвитку Голобської ОТГ». Ознайомитися з проектами рішень щодо затвердження цих документів можна на сайті Голобської селищної ради ( https://golobska-gromada.gov.ua/docs/233644/ та https://golobska-gromada.gov.ua/docs/233648/).

Довідково:

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Забезпечення експертної підтримки впровадження Стратегії розвитку Голобської ОТГ», що реалізується Волинським Інститутом Права за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

ду «Відродження».

News

Fri, 19.04.24
Яких інтеграційних заходів потребують ВПО на третьому році війни

Волинський Інститут Права поспілкувався із ВПО, які мешкають у різних регіонах Волині, представниками громадських організацій та влади, аби з’ясувати відповідь на питання: яких інтеграційних заходів потребують внутрішньо переміщені особи.

Tue, 09.04.24
У Горохові відбулися інтеграційні заходи для ВПО та місцевих жителів

Протягом двох днів, 4 і 5 квітня, учасники активно проводили дозвілля та спілкувались на важливі соціальні теми, зокрема, інтеграцію ВПО у активне життя громади.

Thu, 04.04.24
Як працюють на Волині ради з питань внутрішньо переміщених осіб

На Волині почали активно створювати ради внутрішньо переміщених осіб. Чим вони займаються, з якими проблемами стикаються та як можна покращити їхню роботу? Розбирались у цих питаннях.

Tue, 02.04.24
Майстер-клас, кіноперегляд і арт-терапія: яким був «Разом-фест» у Нововолинську

Волинський Інститут Права організував заходи для ВПО та постійних жителів громади. Головною темою, яка об'єднала всі події, було питання інтеграції ВПО у життя громади.

Tue, 05.03.24
Як співпраця влади з жителями сприяє розвитку громади

Відбувся другий модуль «Школи співпраці між громадянами та владою» для представників влади та активістів з десяти громад Волині

Tue, 27.02.24
Провідні громадські організації Волині розповіли про те, що зробили в 2023 році

26 лютого 2024 року провідні ОГС Волинської області прозвітували за роботу в 2023-му році. Вони розповіли про успіхи, зміни та свої фінанси

Tue, 27.02.24
Оголошено переможців конкурсу малих адвокаційних грантів

У Луцьку відбулася настановча зустріч для переможців конкурсу малих адвокаційних грантів, який провів Волинський Інститут Права

Tue, 20.02.24
«Школа взаємодії влади та громади»: Представники десяти волинських громад вчилися співпрацювати задля розвитку

Упродовж двох днів у Луцьку посадовці та активісти вчилися працювати разом задля розвитку своїх громад. 16-17 лютого 2024 року відбувся перший модуль «Школи взаємодії влади та громади», організований Волинським Інститутом Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»