News

У Вишнівській та Зимнівській громадах впроваджують шкільний бюджет

Mon, 20.05.24

Маємо для вас ще одну надихаючу історію, яку вдалося втілити у життя за сприяння Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Розказуємо про «шкільний бюджет» у Вишнівській та Зимнівській громадах.

Суть проєкту така: школярі пропонують свої ідеї, як можна змінити школи на краще, і пишуть проєкти. Пізніше у кожному навчальному закладі відбувається голосування, участь у якому можуть взяти лише учні. Переможці отримують фінансування від громади на втілення своїх ініціатив.

Чим це корисно? По-перше, це видимі зміни у навчальному просторі. По-друге, учні вчаться писати проєкти, думають, як можна реалізувати свої ідеї, вчаться основам проєктного менеджменту. А ще – відчувають, що вони можуть бути рушіями змін. Що навіть поки ти старшокласник, ти все одно можеш впливати на свою школу, громаду, пропонувати ідеї і бути почутим.

Більше про проєкт дивіться у нашому новому сюжеті.

http://bit.ly/3V6chph

News

Tue, 23.07.24
Волинський Інститут Права розпочинає новий проєкт спільно з Турійською та Камінь-Каширською громадами

За підтримки Міжнародного фонду «Відродження» працюватимемо над розробкою Статутів громад та посиленням владно-громадської співпраці.

Thu, 18.07.24
Жінка та місцеве самоврядування: яка її роль у стійкості та відбудові локальних громад

Переказуємо, про що говорили спікерки на панельній дискусії в рамках форуму «Рушій невтраченої демократії».

Mon, 15.07.24
«Від нас залежить, якими будуть наші громади». У Луцьку відбувся форум «Рушій невтраченої демократії»

На дводенному міжрегіональному форумі зібрались понад сто учасників, які обговорили, як розвивати локальну демократію в умовах повномасштабного вторгнення.

Fri, 05.07.24
Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

У громаді хочуть вивести на новий рівень туристичну галузь, аби без проблем приймати велику кількість туристів та створити впізнаваний бренд Шацької громади. Яким чином це хочуть втілити – читайте у статті.

Fri, 05.07.24
Як Ківерцівська громада впровадила інструмент публічних онлайн-консультацій з жителями

Інструмент повинен забезпечити широке долучення жителів до процесу прийняття рішень та налагодити владно-громадський діалог. Про те, як громада розпочала роботу в цьому напрямі, читайте у статті.

Wed, 03.07.24
Володимир-Волинська громада працює над творенням нової ветеранської політики

Мета проєкту – зробити так, щоб після повернення у цивільне життя учасникам бойових дій було максимально комфортно проживати у Володимир-Волинській громаді,

Fri, 28.06.24
Перші успіхи Офісу розвитку Боратинської громади

Офіс створили наприкінці січня із масштабною метою – створити у громаді потужну мережу проєктних менеджерів. Про те, як Офіс впевнено йде до цього шляху, читайте у матеріалі.

Tue, 25.06.24
Як працює рада взаємодії з питань освіти: досвід Горохівської громади

Рада взаємодії з питань освіти у Горохівській громаді стала платформою, де вчителі, представники батьків та місцевого самоврядування спільно напрацьовують рішення, щоб реформувати сферу освіти.