Announcements
- Home
- Announcements
- У Вишнівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю
У Вишнівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю
Tue, 29.08.23Повномасштабне вторгнення стало найбільшим випробуванням за час незалежності. Це випробування не тільки для громадян, а й для демократичного устрою.
Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Вишнівській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.
Відбудуться вони 30 серпня 2023 року. Початок об 11:00 в приміщенні Вишнівської сільської ради (вул. Незалежності, 80а).
На основі дослідження буде сформований аналітичний звіт, що дасть змогу напрацювати рішення, які сприятимуть розширенню форм і методів комунікації та взаємодії між усіма ланками в громаді.
Це дослідження реалізовується ГО «Волинський Інститут Права» в рамках гранту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині» та стало можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього проєкту/заходу/публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.
Локальний партнер заходу ГО «Наша файна громада»
![](https://vip-volyn.org.ua/upload/editor/%D0%93%D0%9E%D0%92%D0%95%D0%A0%D0%9B%D0%90/%D0%90%D0%BD%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%B8/%D0%92%D0%B8%D1%88%D0%BD%D1%96%D0%B2%20%D1%81%D0%BE%D1%86%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F.png)