News

У Вишневській громаді обговорили шляхи розвитку освітньої мережі

Sun, 29.09.19

 

Кожна громада шукає свої шляхи реформування освіти. Хтось самотужки, хтось зовсім не шукає, а хтось підсилює зміни завдяки залученню незалежних експертів. Саме останній варіант вибрала Вишнівська громада долучившись до проекту «Побудова конструктивного діалогу та співпраці влади і громади для впровадження позитивних змін на місця».

В рамках цієї ініціативи 27 вересня громаду відвідали експерт  з питань освіти Волинського Інститут Права Сергію Пазюк та менеджер з комунікації цієї ГО Дмитро Безвербний.

У ході візитів експерти ознайомилися з командою ОТГ, зі станом розвитку освіти в громаді та здійснили виїзди в освітні заклади – Римачівський НВК, Висоцька ЗОШ I-II ступенів та Глинянська ЗОШ I ступеня.

«В кожному навчальному закладі, де ми були, відбулися фокус групи за участі вчителів, директорів, батьків, активних мешканців, депутатів, старост. Під час цих заходів ми представили аналіз розвитку освітньої мережі Вишнівської ОТГ та окремо зупинилися на показниках кожної школи», - зазначив Сергій Пазюк.

Експерт додає, що надалі планується створення робочої групи щодо розробки Плану розвитку системи освіти у Вишнівської ОТГ у 2020 – 2023 роках. До неї увійдуть усі ті представники населених пунктів громади, хто зголосився під час фокус-груп.

Довідково:

Фокус-групи відбулися в рамках проекту «Побудова конструктивного діалогу та співпраці влади і громади для впровадження позитивних змін на місця». Ініціатива реалізовується Волинським Інститутом Права (ВІП) за підтримки міжнародного фонду «Відродження». 

 

News

Fri, 19.04.24
Яких інтеграційних заходів потребують ВПО на третьому році війни

Волинський Інститут Права поспілкувався із ВПО, які мешкають у різних регіонах Волині, представниками громадських організацій та влади, аби з’ясувати відповідь на питання: яких інтеграційних заходів потребують внутрішньо переміщені особи.

Tue, 09.04.24
У Горохові відбулися інтеграційні заходи для ВПО та місцевих жителів

Протягом двох днів, 4 і 5 квітня, учасники активно проводили дозвілля та спілкувались на важливі соціальні теми, зокрема, інтеграцію ВПО у активне життя громади.

Thu, 04.04.24
Як працюють на Волині ради з питань внутрішньо переміщених осіб

На Волині почали активно створювати ради внутрішньо переміщених осіб. Чим вони займаються, з якими проблемами стикаються та як можна покращити їхню роботу? Розбирались у цих питаннях.

Tue, 02.04.24
Майстер-клас, кіноперегляд і арт-терапія: яким був «Разом-фест» у Нововолинську

Волинський Інститут Права організував заходи для ВПО та постійних жителів громади. Головною темою, яка об'єднала всі події, було питання інтеграції ВПО у життя громади.

Tue, 05.03.24
Як співпраця влади з жителями сприяє розвитку громади

Відбувся другий модуль «Школи співпраці між громадянами та владою» для представників влади та активістів з десяти громад Волині

Tue, 27.02.24
Провідні громадські організації Волині розповіли про те, що зробили в 2023 році

26 лютого 2024 року провідні ОГС Волинської області прозвітували за роботу в 2023-му році. Вони розповіли про успіхи, зміни та свої фінанси

Tue, 27.02.24
Оголошено переможців конкурсу малих адвокаційних грантів

У Луцьку відбулася настановча зустріч для переможців конкурсу малих адвокаційних грантів, який провів Волинський Інститут Права

Tue, 20.02.24
«Школа взаємодії влади та громади»: Представники десяти волинських громад вчилися співпрацювати задля розвитку

Упродовж двох днів у Луцьку посадовці та активісти вчилися працювати разом задля розвитку своїх громад. 16-17 лютого 2024 року відбувся перший модуль «Школи взаємодії влади та громади», організований Волинським Інститутом Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»