News

У Вишневській громаді обговорили шляхи розвитку освітньої мережі

Sun, 29.09.19

 

Кожна громада шукає свої шляхи реформування освіти. Хтось самотужки, хтось зовсім не шукає, а хтось підсилює зміни завдяки залученню незалежних експертів. Саме останній варіант вибрала Вишнівська громада долучившись до проекту «Побудова конструктивного діалогу та співпраці влади і громади для впровадження позитивних змін на місця».

В рамках цієї ініціативи 27 вересня громаду відвідали експерт  з питань освіти Волинського Інститут Права Сергію Пазюк та менеджер з комунікації цієї ГО Дмитро Безвербний.

У ході візитів експерти ознайомилися з командою ОТГ, зі станом розвитку освіти в громаді та здійснили виїзди в освітні заклади – Римачівський НВК, Висоцька ЗОШ I-II ступенів та Глинянська ЗОШ I ступеня.

«В кожному навчальному закладі, де ми були, відбулися фокус групи за участі вчителів, директорів, батьків, активних мешканців, депутатів, старост. Під час цих заходів ми представили аналіз розвитку освітньої мережі Вишнівської ОТГ та окремо зупинилися на показниках кожної школи», - зазначив Сергій Пазюк.

Експерт додає, що надалі планується створення робочої групи щодо розробки Плану розвитку системи освіти у Вишнівської ОТГ у 2020 – 2023 роках. До неї увійдуть усі ті представники населених пунктів громади, хто зголосився під час фокус-груп.

Довідково:

Фокус-групи відбулися в рамках проекту «Побудова конструктивного діалогу та співпраці влади і громади для впровадження позитивних змін на місця». Ініціатива реалізовується Волинським Інститутом Права (ВІП) за підтримки міжнародного фонду «Відродження». 

 

News

Thu, 10.04.25
Як об’єднуватись для вирішення проблем? У Камені-Каширському відбувся тренінг

Учасники тренінгу дізнались, як створити у громаді орган самоорганізації населення та для чого це потрібно.

Thu, 10.04.25
Творити зміни значно легше разом: про що йшлося на тренінгу Волинського Інституту Права у Турійській громаді

Учасники та учасники з'ясували, які є способи самоорганізації жителів у громаді та як створювати громадські організації.

Thu, 27.03.25
Рушії змін. Відбулось п’яте, рекордне звітування громадського сектору Волині

Цьогоріч у заході взяли участь 23 громадські організації – це найбільша кількість учасників за всю шестирічну історію звітування.

Mon, 24.03.25
У селі Радовичі Турійської громади відбувся тренінг для активних жителів

Тренер Андрій Токарський розповів, як використовувати інструменти участі та головне – як вибудовувати успішну владно-громадську співпрацю.

Fri, 21.03.25
Як бути почутими? У селі Воєгоща на Камінь-Каширщині відбувся тренінг «Я можу впливати»

Учасники та учасниці поповнили свої знання на тему розвитку владно-громадської співпраці.

Fri, 07.03.25
Представники влади та громадськості вирішували, як можна посилити співпрацю у контексті роботи з молоддю

Учасники зустрічі запропонували новий формат співпраці – спільне планування, а також створення експертної ради.

Thu, 27.02.25
Спільні рішення для розвитку: як громади Волині успішно відновлюють бюджет участі

У нашому новому матеріалі розповідаємо про те, які громади відновили бюджет участі після повномасштабного вторгнення та як відкоригували його, аби задовольнити нові запити громадськості.

Tue, 04.02.25
У Турійську відбувся тренінг для активних жителів «Як я можу впливати?»

У заході взяли участь 15 учасників та учасниць, які хочуть більше знати про те, як працює місцеве самоврядування та який вклад жителі можуть вносити у розвиток своєї громади.