News

У Луцьку відбувся Волинь NGO Форум

Sat, 08.12.18

Більше 60 представників волинських громадських організацій зібралися у Луцьку щоб обговорити можливості та способи впливу на місцеві реформи під час Волинь NGO Форум.

Захід відбувя в п'ятницю, 6 грудня, в приміщенні Волинської ОДА.

Окрім участі в профільних дискусіях та обговореннях учасники  Форуму мали змогу поспілкуватися з представниками Міжнародного фонду «Відродження», Програми розвитку ООН в Україні, Українського жіночого фонду та дізнатися про пріоритети їх роботи з громадськими організаціями у 2019 році.  Також в рамках Волинь  NGO Форум відбулися майстер-класи на тему антикорупційної діяльності; соціального підприємництва; використання інструментів громадської участі, тощо.

«Ваша сила в тому, наскільки добре ви можете організувати роботу з людьми, наскільки якісно можете представити їх інтереси, наскільки добре ви організовані. Я дуже вірю у те, що українські громадські організації  можуть бути не тільки одні з найвпливовіших в світі, а й зробити Україну дуже впливовою державою. Водночас, для цього потрібно вміти впливати і цьому  повчимося сьогодні», – зазначив під час свого виступу регіональний координатор Реанімаційного пакету реформ Іван Омелян.

Важливою частиною заходу була ярмарка громадських організацій, де усі бажаючі могли презентувати свою роботу та знайти партнерів для подальших ініціатив. За підсумками Волинь NGO Форум було напрацьовано рекомендації щодо роботи громадської ради при Волинській ОДА та щодо покращення реалізації регіональної цільової програми “Волинь. Громадський рух – 2020”.

«Волинь NGO Форум – це майданчик для комунікації, адже громадський сектор мало між собою спілкується, обмінюється ідеями, можливостями. Окрім волинських громадських активістів, захід відвідала ще й делегація з Чернігова, які приїхали до Луцька для обміну досвідом. Водночас, цей захід – це не лише можливість побачитися та познайомитися, а й для того, щоб почати з нового чистого листа сторінку спільних ідей та змін», – зазначила організатор Форуму, голова Волинського інститут права Ірина Гайдучик.

Довідково:

Форум організовується Обласною молодіжною громадською організацією «Волинський Інститут Права» за підтримки ПРООН в Україні та фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Співорганізатори Форуму Волинська обласна державна адміністрація та Громадська рада при Волинській ОДА.

 

 

 

News

Fri, 07.03.25
Представники влади та громадськості вирішували, як можна посилити співпрацю у контексті роботи з молоддю

Учасники зустрічі запропонували новий формат співпраці – спільне планування, а також створення експертної ради.

Thu, 27.02.25
Спільні рішення для розвитку: як громади Волині успішно відновлюють бюджет участі

У нашому новому матеріалі розповідаємо про те, які громади відновили бюджет участі після повномасштабного вторгнення та як відкоригували його, аби задовольнити нові запити громадськості.

Tue, 04.02.25
У Турійську відбувся тренінг для активних жителів «Як я можу впливати?»

У заході взяли участь 15 учасників та учасниць, які хочуть більше знати про те, як працює місцеве самоврядування та який вклад жителі можуть вносити у розвиток своєї громади.

Fri, 31.01.25
Як ми можемо впливати на зміни у громаді? У Камені-Каширському відбувся тренінг для активних жителів

Тренер Андрій Токарський розповів учасникам, як функціонує місцеве самоврядування, як використовувати інструменти громадської участі та як за допомогою них впливати на зміни у громаді

Wed, 15.01.25
Волинський Інститут Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» розпочинає новий проєкт у 10 громадах Рівненщини

Мета проєкту – зміцнити механізми співпраці між владою та громадськістю, покращити владно-громадську взаємодію та впровадити ефективні інструменти громадської участі.

Fri, 03.01.25
Топ-5 ініціатив Волинського Інституту Права у 2024 році

У підсумковому матеріалі ми підбиваємо підсумки зробленого у 2024 році та розповідаємо про успішні ініціативи, впроваджені Волинським Інститутом Права.

Mon, 23.12.24
Яким чином жителі громад можуть долучатись до боротьби з корупцією

Спільно з нашими партнерами, мережею UPLAN, зібрали перелік простих рекомендацій, як зменшити корупцію в наших громадах і проаналізували, що робить місцева влада на Волині у цьому напрямку.

Thu, 12.12.24
У Камені-Каширському працівники місцевого самоврядування вчились покращувати владно-громадську взаємодію

Тренер Андрій Токарський розповів учасникам про основні принципи залучення та активізації громадян, а також як ефективно використовувати інструменти громадської участі.