News

У Луцьку презентували он-лайн курс ефективної співпраці влади та громадськості

Tue, 13.08.19

12 серпня 2019 року у приміщенні Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулась презентація онлайн-курсу «Взаємодія органів влади з громадськістю».

Цього дня більше 30 представників влади та громадськості зібрались, щоб послухати як вони можуть удосконалити свої знання та навички з питань активізації та підвищення ефективності взаємодії одне з одним. Подібні презентації курсу тривають по всій Україні. На Волині  про особливості даного навчання розповідали представники громадської організації «Волинський Інститут Права».

Спікерка заходу, виконавча директорка Волинського Інституту Права, Ірина Гайдучик підійшла до справи творчо. Після безпосереднього представлення курсу, його особливостей та спрямованості, усі присутні мали змогу взяти участь в інтерактивній вікторині на знання інструментів громадської участі, рівнів взаємодії влади та громадськості, базових понять щодо здійснення державної політики та управління державними справами.

Учасники заходу також розповіли про свій досвід взаємодії влади та громадськості, при чому як позитивний, так і негативний. Здебільшого, ця інформація стосувалась громадських слухань та діяльності консультативно-дорадчих органів.

Усі зійшлися на тому, що участь громадськості у процесах прийняття рішень є надважливою й особливо актуальною тенденцією сьогодення. При чому, формати залучення можуть бути різні: починаючи від інформування та консультування, закінчуючи діалогом та ефективним партнерством. І саме онлайн-навчання «ВзаємоДій!», завдяки залученню до нього професійних та практикуючих експертів дасть можливість навчитись робити це якісно та ефективно. Перевагою курсу у наш стрімкий час за умов постійних дедлайнів є, безперечно, його доступність, адже бажаючі навчаються за посередництвом платформи Prometheus.

 

Дізнатися детальніше про цей курс та зареєструватися на нього можна за посиланням - https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+IAP101+2019_T3/about?fbclid=IwAR2qF_FY9qz__aDLiGcGQfwNYNMAcESfrNRy2zsDfy4uAOQfoJbGQh8GAr8

Даний онлайн-курс розроблений у рамках проекту «Підтримка реформи державної служби в Україні шляхом посилення співпраці громадськості та Уряду», який фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії та реалізується ПРООН в Україні, є частиною програми ПРООН із демократичного врядування.

News

Wed, 20.11.24
Налагодити співпрацю з громадськістю. У Турійську відбувся тренінг для працівників селищної ради

Учасники тренінгу дізнались більше про рівні громадської участі, а також про те, як ефективно впроваджувати у громаді інструменти локальної демократії.

Fri, 11.10.24
У Турійську та Камені-Каширському відбулися діалогові зустрічі

Представники влади, активні жителі та молодь вчилися спільно вирішувати проблеми у громаді. А ще – багато говорили про владно-громадську співпрацю та те, як її можна покращити.

Wed, 02.10.24
Як бути актуальними і йти в ногу з часом? Ми поговорили про це з п'ятьма керівниками громадських організацій Волині і Рівненщини

П'ятеро наших грантерів поміркували над тим, яким чином громадські організації повинні шукати актуальні теми для роботи, як співпрацювати з владою навіть попри її недовіру та які теми для проєктів станом на 2024 рік є найбільш важливими та актуальними.

Tue, 24.09.24
Зберегти Україну і зберегти демократію. Про що говорили на форумі «Дії творять зміни»

Волинський Інститут Права організував міжрегіональний форум «Дії творять зміни» у Луцьку. Понад сто учасників, серед яких представники громадського сектору, влади та донорських структур говорили про роль інститутів громадянського суспільства у розвитку та відбудові України.

Wed, 18.09.24
«Молодь відчула, що потрібна своїй громаді». Наші грантери проадвокували створення молодіжних рад у двох громадах

У рамках проєкту наші грантери, ГО «Центр суспільного розвитку та ініціатив», працювали над налагодженням продуктивної співпраці між владою та молоддю Цуманської та Шпанівської громад.

Fri, 13.09.24
Проєкт «Жінки лідерки». Як на Волині працюють над активним залученням жінок до творення змін у громадах

Наші грантери, ГО «Молодіжний простір “Тандем”», проводили навчання та тренінги для жінок-лідерок у чотирьох громадах Волині. За підсумками цих тренінгів були створені Координаційні ради з гендерних питань.

Mon, 09.09.24
Змінити суспільство через соціальні ініціативи. Як у Нововолинську розвивають соцпідприємництво

Наші грантери, ГО «Агенція регіонального розвитку Прибужжя», проадвокували прийняття оновленої Програму підтримки бізнесу, яка повинна стати опорою у розбудові соцпідприємництва в Нововолинській громаді.

Fri, 06.09.24
Рівні права для жінок та чоловіків. Як у Здолбунові працюють над темою гендерної рівності

Завдяки адвокаційному гранту ГО «Жінки в громаді» провела ряд заходів у Здолбунівській громаді на тему гендерної рівності, а також проадвокатувала створення Координаційної ради з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.