News

У Горохові посадовці вчилися орієнтуватися на потреби громадян

Thu, 14.12.23

У Горохові Волинський Інститут Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провів навчання для представників місцевого самоврядування. Захід відбувся наприкінці минулого тижня.

Тренер Андрій Токарський допомагав посадовцям і депутатам покращити взаємодію з активними жителями та вчив їх ефективно залучати людей до процесу розробки та впровадження рішень. Головними складовими цього процесу є інформування та консультування, пройшовши які можна досягнути партнерства. 

На основі саме цих двох принципів учасники, розділившись на команди, напрацьовували конкретні індикатори, які б дозволили оцінити якість реалізації в громаді кожного з рівнів громадської участі, а також розробляли рішення, що можуть зробити співпрацю якіснішою.

З-поміж представлених ідей багато стосувалося покращення комунікації, зокрема зміна підходів до цього процесу, покращення доступності інформації, орієнтованість на споживача, а також розробка комунікаційної стратегії, яка б дозволила не лише ефективніше спланувати подальшу роботу, а й стала б індикатором реалізації намічених кроків. Ще одним вагомим чинником змін, на думку присутніх, є навчання.

Після презентації напрацювань тренер провів аналіз запропонованих рішень і допоміг їх удосконалити. Тепер представники самоврядування Горохівської громади мають дорожню карту дій для того, щоб творити зміни. Важливо, що цю карту представники влади напрацьовували самі, а отже, це ще один чинник, який мотивуватиме до її втілення.


Цей тренінг реалізований ГО «Волинський Інститут Права» в рамках гранту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Локальний партнер заходу – ГО «Сонце любові».

News

Fri, 19.04.24
Яких інтеграційних заходів потребують ВПО на третьому році війни

Волинський Інститут Права поспілкувався із ВПО, які мешкають у різних регіонах Волині, представниками громадських організацій та влади, аби з’ясувати відповідь на питання: яких інтеграційних заходів потребують внутрішньо переміщені особи.

Tue, 09.04.24
У Горохові відбулися інтеграційні заходи для ВПО та місцевих жителів

Протягом двох днів, 4 і 5 квітня, учасники активно проводили дозвілля та спілкувались на важливі соціальні теми, зокрема, інтеграцію ВПО у активне життя громади.

Thu, 04.04.24
Як працюють на Волині ради з питань внутрішньо переміщених осіб

На Волині почали активно створювати ради внутрішньо переміщених осіб. Чим вони займаються, з якими проблемами стикаються та як можна покращити їхню роботу? Розбирались у цих питаннях.

Tue, 02.04.24
Майстер-клас, кіноперегляд і арт-терапія: яким був «Разом-фест» у Нововолинську

Волинський Інститут Права організував заходи для ВПО та постійних жителів громади. Головною темою, яка об'єднала всі події, було питання інтеграції ВПО у життя громади.

Tue, 05.03.24
Як співпраця влади з жителями сприяє розвитку громади

Відбувся другий модуль «Школи співпраці між громадянами та владою» для представників влади та активістів з десяти громад Волині

Tue, 27.02.24
Провідні громадські організації Волині розповіли про те, що зробили в 2023 році

26 лютого 2024 року провідні ОГС Волинської області прозвітували за роботу в 2023-му році. Вони розповіли про успіхи, зміни та свої фінанси

Tue, 27.02.24
Оголошено переможців конкурсу малих адвокаційних грантів

У Луцьку відбулася настановча зустріч для переможців конкурсу малих адвокаційних грантів, який провів Волинський Інститут Права

Tue, 20.02.24
«Школа взаємодії влади та громади»: Представники десяти волинських громад вчилися співпрацювати задля розвитку

Упродовж двох днів у Луцьку посадовці та активісти вчилися працювати разом задля розвитку своїх громад. 16-17 лютого 2024 року відбувся перший модуль «Школи взаємодії влади та громади», організований Волинським Інститутом Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»