News

У Голобській громаді триває робота над змінами до Стратегії розвитку

Mon, 18.01.21

Попри свята та “локдаун” Волинський Інститут Права і Голобська територіальна громада продовжують роботу над змінами у напрямку охорони довкілля до Стратегії розвитку цієї ТГ. Все це відбувається в рамках проєкту «Запровадження системної роботи Голобської територіальної громади у напрямі охорони довкілля»

«В минулому році ми організували фокус-групові дослідження та публічні обговорення проблем охорони довкілля Голобсьої громади. У грудні було створено робочу групу, яка вже у цьому році, на основі матеріалів з фокус-групових дослідження та публічних заходів, має розробити та внести відповідні зміни до Стратегії розвитку. Складається ця робоча група з посадовців місцевої влади, громадських активістів та експертів з питання екології», – розповідає керівниця Волинського Інституту Права Ірина Гайдучик.

Які стратегічні та операційні цілі, завдання, заходи першочергово варто передбачити в змінах до Стратегії? Про це йшлося 5 січня під час першого засідання вищезгаданої робочої групи.

«Пропозицій до змін чимало. Всі вони стосуються створення чистого середовища та ресурсоощадного та енергоефективного життя Голобської громади. Завдання нашої робочої групи – детально опрацювати всі пропозиції та винести відповідні зміни на розгляд депутатів селищної ради», – зазначає експертка з питань екології Інна Войло.

Важливо, що під час заходу обговорили не лише питання навколишнього середовища, а й загальну актуальність чинної Стратегії. Присутні погодилися, що документ потрібно актуалізувати. Тому, крім екології, будуть напрацьовуватися зміни й по інших напрямках.

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу»

 

 

 

 

 

News

Fri, 19.04.24
Яких інтеграційних заходів потребують ВПО на третьому році війни

Волинський Інститут Права поспілкувався із ВПО, які мешкають у різних регіонах Волині, представниками громадських організацій та влади, аби з’ясувати відповідь на питання: яких інтеграційних заходів потребують внутрішньо переміщені особи.

Tue, 09.04.24
У Горохові відбулися інтеграційні заходи для ВПО та місцевих жителів

Протягом двох днів, 4 і 5 квітня, учасники активно проводили дозвілля та спілкувались на важливі соціальні теми, зокрема, інтеграцію ВПО у активне життя громади.

Thu, 04.04.24
Як працюють на Волині ради з питань внутрішньо переміщених осіб

На Волині почали активно створювати ради внутрішньо переміщених осіб. Чим вони займаються, з якими проблемами стикаються та як можна покращити їхню роботу? Розбирались у цих питаннях.

Tue, 02.04.24
Майстер-клас, кіноперегляд і арт-терапія: яким був «Разом-фест» у Нововолинську

Волинський Інститут Права організував заходи для ВПО та постійних жителів громади. Головною темою, яка об'єднала всі події, було питання інтеграції ВПО у життя громади.

Tue, 05.03.24
Як співпраця влади з жителями сприяє розвитку громади

Відбувся другий модуль «Школи співпраці між громадянами та владою» для представників влади та активістів з десяти громад Волині

Tue, 27.02.24
Провідні громадські організації Волині розповіли про те, що зробили в 2023 році

26 лютого 2024 року провідні ОГС Волинської області прозвітували за роботу в 2023-му році. Вони розповіли про успіхи, зміни та свої фінанси

Tue, 27.02.24
Оголошено переможців конкурсу малих адвокаційних грантів

У Луцьку відбулася настановча зустріч для переможців конкурсу малих адвокаційних грантів, який провів Волинський Інститут Права

Tue, 20.02.24
«Школа взаємодії влади та громади»: Представники десяти волинських громад вчилися співпрацювати задля розвитку

Упродовж двох днів у Луцьку посадовці та активісти вчилися працювати разом задля розвитку своїх громад. 16-17 лютого 2024 року відбувся перший модуль «Школи взаємодії влади та громади», організований Волинським Інститутом Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»