News

Три волинських міста в передчутті змін у молодіжній політиці

Thu, 14.11.19

Молодь – це не тільки наше майбутнє, а й наше сьогодення! І вже сьогодні молоді люди хочуть відігравати важливі, а, подекуди, й ключові, ролі в процесах реалізації реформ. Нічого для молоді без молоді! – головний принцип, яким керуються молодіжні працівники, що реалізовуватимуть свої проекти у трьох містах Волинської області.

13 листопада 2019 року у приміщенні громадської організації «Волинського Інституту Права» відбулось підписання грантових угод з щасливими переможцями конкурсу, випускниками курсу «Громадянська освіта для молодіжних працівників». Крім, власне, урочистого моменту, грантери мали можливість, у форматі установчої зустрічі, отримати відповіді на всі питання, які їх цікавили. Так, керівниця організації, Ірина Гайдучик наголосила на важливих аспектах подачі програмної звітності, правилах комунікації за проектом, проведенні моніторингу та оцінки проектів. Фінансова менеджерка Богдана Кравчик розповіла про тонкощі фінансового звітування, його стандарти та вимоги.

Найяскравішим моментом зустрічі стала презентація проектів грантерами. Як зазначила регіональна координатора конкурсу, Ірина Гайдучик: «Одна справа читати проектну заявку, і зовсім інша – бачити очі, що «горять», відчувати віру та натхнення авторів, їхню налаштованість на реалізацію якісного й професійного проекту».

Реалізація проектів розпочнеться вже з кінця листопада і триватиме до лютого 2020 року. Тому, вже скоро ми станемо свідками того, як розвивається молодіжна рада у місті Ківерці, як впроваджуються екологічні ініціативи у освітньому закладі Нововолинська, як пожвавлюється співпраця із патрульною поліцією у Луцьку, як активні молоді люди мають можливість розвинути свої лідерські навички, як навчитися самозахисту в його різноманітних аспектах.

«Помічник патрульного», «SOFT SKILS. Навчаємо мислити екологічно»,  «Захисти себе Fest», «Молодіжна рада діє!» та «Освітня програма «Місія Лідер» - саме такі круті ініціативи вже зовсім скоро чекають на Волинь.

 

Довідково:

Навчальна програма «Громадянська освіта для молодіжних працівників» розроблена в рамках програми «Молодіжний працівник», яка втілюється Міністерством культури, молоді та спорту України, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики України та Програмою розвитку ООН з 2014 року.

Проект впроваджується Громадською організацією «Сучасний формат» у партнерстві із організаціями: Волинський Інститут Права (м. Луцьк), Джерело надії (м. Вінниця), Асоціація економічного розвитку (м. Вознесенськ) у рамках проекту ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Контакти: Безвербний Дмитро тел. 0634136045, e-mail: in.pravo.lutsk@gmail.com

News

Thu, 10.04.25
Як об’єднуватись для вирішення проблем? У Камені-Каширському відбувся тренінг

Учасники тренінгу дізнались, як створити у громаді орган самоорганізації населення та для чого це потрібно.

Thu, 10.04.25
Творити зміни значно легше разом: про що йшлося на тренінгу Волинського Інституту Права у Турійській громаді

Учасники та учасники з'ясували, які є способи самоорганізації жителів у громаді та як створювати громадські організації.

Thu, 27.03.25
Рушії змін. Відбулось п’яте, рекордне звітування громадського сектору Волині

Цьогоріч у заході взяли участь 23 громадські організації – це найбільша кількість учасників за всю шестирічну історію звітування.

Mon, 24.03.25
У селі Радовичі Турійської громади відбувся тренінг для активних жителів

Тренер Андрій Токарський розповів, як використовувати інструменти участі та головне – як вибудовувати успішну владно-громадську співпрацю.

Fri, 21.03.25
Як бути почутими? У селі Воєгоща на Камінь-Каширщині відбувся тренінг «Я можу впливати»

Учасники та учасниці поповнили свої знання на тему розвитку владно-громадської співпраці.

Fri, 07.03.25
Представники влади та громадськості вирішували, як можна посилити співпрацю у контексті роботи з молоддю

Учасники зустрічі запропонували новий формат співпраці – спільне планування, а також створення експертної ради.

Thu, 27.02.25
Спільні рішення для розвитку: як громади Волині успішно відновлюють бюджет участі

У нашому новому матеріалі розповідаємо про те, які громади відновили бюджет участі після повномасштабного вторгнення та як відкоригували його, аби задовольнити нові запити громадськості.

Tue, 04.02.25
У Турійську відбувся тренінг для активних жителів «Як я можу впливати?»

У заході взяли участь 15 учасників та учасниць, які хочуть більше знати про те, як працює місцеве самоврядування та який вклад жителі можуть вносити у розвиток своєї громади.