Announcements

Тренінг «Комунікація в адвокаційних кампаніях» 15-16 грудня

Fri, 01.12.23

Якщо ви робите хороші речі, то про це обов'язково потрібно розповідати. Комунікувати потрібно й перед тим, як плануєте втнути щось хороше, бо саме комунікація – це часто ключ до досягнення цілей, особливо, якщо ви проводите адвокаційну кампанію. 

Отоже, з радістю, гордістю та задоволенням анонсуємо другий модуль нашої Школи адвокації та взаємодії!

Запрошуємо представників громадянського суспільства з Рівненської та Волинської областей на дводенне навчання про комунікації в адвокаційних кампаніях (і не тільки). Керівник відділу комунікацій Міжнародного фонду «Відродження», Сашко Кульчицький впродовж двох днів розкриватиме секрети комунікаційної кампанії і розповість про те, як:

  • перетворити громаду, владу та інших активістів на своїх союзників;
  • писати і говорити так, щоб вас розуміли;
  • подружитися з алгоритмами соцмереж;
  • працювати з візуалізацією, відео, інфографікою;
  • долати кризи і до чого тут даосизм

КОЛИ: 15-16 грудня

ДЕ: Цього разу черга проводити захід у Рівному.

РЕЄСТРАЦІЯ: https://forms.gle/FLWEQ9gvAvM2ruxg8

ДЕДЛАЙН: 10 грудня.

ДЕТАЛІ про точний час і локацію ми сповістимо відібраних учасників окремим листом. 

ДОВІДКОВО: Сашко Кульчицький, директор Відділу комунікацій Міжнародного фонду «Відродження», комунікаційник з більш ніж 10-річним стажем. Раніше працював у Центрі «Ейдос», «Інтерньюз Україна», у якості консультанта працював з Представництвом ЄС, Міжнародною Організацією Міграції, Ради Європи та інших.

Вів комунікаційну складову адвокаційних кампаній щодо трьох законопроєктів, які вже набули чинності, а також координував комунікацію у десятках місцевих адвокаційних кампаній.


Навчання організовує Волинський Інститут Права в рамках проєкту «Посилення стійкості та підвищення професійної спроможності локальних інститутів громадянського суспільства в територіальних громадах Волинської та Рівненської області», що реалізовує Волинський Інститут Права за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Announcements

Mon, 01.04.24
Сильні, коли разом. Такий девіз наших заходів, які 4-5 квітня організовуємо у Горохівській громаді

За підтримки Міжнародний фонд "Відродження" організовуємо декілька подій для дорослих та дітей, на які запрошуємо як ВПО, так і постійних мешканців громади.

Mon, 25.03.24
29-30 березня у Нововолинську відбудеться «Разом-фест»

Запрошуємо мешканців Нововолинської громади та внутрішньо переміщених осіб на дводенний фестиваль

Sat, 10.02.24
Перший модуль школи співпраці влади та громади

Запрошуємо представників громади взяти участь у двомодульній навчальній програмі «Школа співпраці між громадянами та владою»! Навчання організовано в рамках проєкту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині», який реалізовується Волинським Інститутом Права за підтримки Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”

Wed, 07.02.24
Провідні громадські організації Волині розкажуть про свою роботу в 2023-му році.

Запрошуємо партнерів, друзів, медійників і небайдужих долучитися до публічного звітування громадського сектору Волині

Fri, 02.02.24
Запрошуємо представників волинських ОМС долучитися до вебінару з обміном досвідом

Запрошуємо представників і представниць органів місцевого самоврядування волинських громад приєднатися до вебінару «Обмін передовим досвідом реалізації інструментів владно-громадської взаємодії в умовах воєнного часу»

Tue, 23.01.24
«Обмін передовим досвідом реалізації інструментів владно-громадської взаємодії в умовах воєнного часу»

Запрошуємо представників і представниць Волинських громад долучитися до вебінару з обміну досвідом реалізації інструментів владно-громадської взаємодії в умовах воєнного часу

Tue, 16.01.24
(ТЕРМІН ПРОДОВЖЕНО) Тендер на залучення експерта/експертки для проведення тренінгу з побудови ефективної комунікації

Шукаємо експерта/експертку для проведення триденного тренінгу з побудови ефективної комунікації для працівників організації та онлайн супроводу команди організації з розробки Комунікаційної стратегії на 2024-2025 роки

Thu, 04.01.24
Зустріч для активних громадян, які хочуть більше впливати на життя Нововолинської громади

Запрошуємо активних людей, які нині живуть в Нововолинській громаді та хочуть більше долучатися до напрацювання та реалізації змін. Як і де громадським організаціям шукати ресурси для вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб і жителів громад, а також про те, як ефективніше впливати на місцеву політику