News

Потреби та інтереси, або як управляти конфліктами

Tue, 12.09.23

У Луцьку громадські активісти вчилися працювати з конфліктами. В межах дводенного навчання «Діалог як спосіб пошуку спільних рішень», учасниці та учасники здобували навички налагодження діалогу та уникнення конфліктів.

Професійна медіаторка, фасилітаторка діалогових практик Олена Матвійчук розповіла про підходи до конфліктів, техніки їхнього вирішення та алгоритми визначення потреб і інтересів сторін. 

 

 

Саме в потребах і інтересах лежить ключ до вирішення, вважає експертка: «Конфлікти завжди виникають на перетині чогось. Найчастіше – це перетин інтересів сторін. Тож, для подолання важливо вміти визначати ці інтереси».

А зробити це доволі складно, адже на поверхні видно тільки позицію, яка є лише маленькою частиною всієї проблеми. Це як «айсберг» – основна частина прихована. Саме в прихованій частині лежать реальні інтереси людей.

ЧАС НЕ НА КОРИСТЬ

Важливим для розв'язання конфліктів є знання їхніх етапів розвитку та стадії.  

Найскладніші випадки – це задавнені конфлікти. З часом звичайна суперечка, якщо її не вирішувати, обростає новими непорозуміннями та посилює негативне ставлення між сторонами. Бувають випадки, коли люди вже й забувають причину суперечок, але за роки образа посилюється і це стає благодатним ґрунтом для нових претензій.

 

 

Навіть професійні медіатори не завжди можуть до кінця вирішити таку проблему. Тому Олена Матвійчук радить не затягувати та проговорювати проблемні моменти одразу. Для того, щоб це було максимально ефективно, є спеціальні техніки. Деякими з них медіаторка поділилася з учасниками.

«Озвучувати своє невдоволення абсолютно нормально, однак, це треба робити правильно. В такому випадку дуже виручає техніка «Я твердження». За її допомогою можна висловити, до прикладу, якесь зауваження, розповісти про те, що відчуваєш, не переходячи на особистість співрозмовника, не переходячи до звинувачень і претензій», – розповідає тренерка.

Правильно проговорюючи свої емоції можна досягнути значно більшого ніж сварками. 

УСІ СТРАТЕГІЇ ХОРОШІ

Ще зі шкільних часів ми усі знаємо про людські темпераменти: сангвінік, холерик, флегматик, меланхолік. Схожа класифікація є і за типами поведінки в конфліктах. Кожній людині властивий вибір тієї чи іншої стратегії в таких ситуаціях. Таких стратегій є декілька: суперництво, співробітництво, пристосування, уникнення, компроміс. 

Учасники навчання пройшли тестування із визначення своїх типів і це дало їм краще розуміння себе. Тренерка наголосила, що немає нічого поганого в тому, який тип у превелює, тим паче, що вони в нас можуть з часом змінюватися.

 

 

«Дуже багато нових знань впродовж цих двох днів. Класно, що тренерка нас постійно залучала. Це було активне слухання, під час якого ми проходили тестування, виконували різні завдання, практикувалися застосовувати техніки, які вивчали», – ділиться враженнями учасниця тренінгу Орися.

Усі учасники та учасниці відзначили, що взяли з цього навчання багато корисних та практичних знань. Для декого було й чимало одкровень.

«До цього тренінгу в мене було розуміння конфлікту як щось просте: посварилися, помирилися і все. А тепер розумію всю глибину питання і те, до чого може призвести навіть конфлікт через немиту чашку в офісі», – розповіла інша учасниця навчання, Катерина.


Матеріал підготовлено у рамках проєкту Київський Діалог: Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив, орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

News

Tue, 19.09.23
Стійкість в новій громаді. У Луцьку за допомогою навчання допомагають інтеграції ВПО

Громадська організація «ІПІД» втілює проєкт із емоційної стійкості для ВПО та постійних жителів Луцької громади. Замість того, щоб проводити мільйон-п'ятсот заходів, команда вирішила зосередитися на активних представниках і вчити їх.

Thu, 14.09.23
У двох громадах Волині досліджують проблеми соціальної адаптації ВПО

У Нововолинській та Горохівській громадах допомагають інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО). В рамках проєкту «Запровадження системних практик соціальної взаємодії на рівні локальних громад Волині» провели соціологічне дослідження, яке має допомогти в пошуку нових форм залучення переселенців у процеси напрацювання та реалізації місцевих політик.

Tue, 12.09.23
Потреби та інтереси, або як управляти конфліктами

У Луцьку громадські активісти вчилися працювати з конфліктами. В межах дводенного навчання «Діалог як спосіб пошуку спільних рішень», учасниці та учасники здобували навички налагодження діалогу та уникнення конфліктів.

Fri, 08.09.23
Як у волинських громадах вимірюють рівень взаємодії влади та громадськості

У десяти громадах Волині соціологи вимірювали рівень співпраці влади із активними жителями. В рамках дослідження впродовж п’яти днів провели 20 фокус-груп. Для того, щоб відповіді були максимально відвертими, представників влади опитували окремо від активістів. Опрацьовані результати ляжуть в основу звіту, де фахівчині проєкту не лише опишуть поточний стан речей, “підсвітять” сильні та слабкі сторони взаємодії, а й нададуть фахові рекомендації для покращення ситуації.

Wed, 30.08.23
Завдяки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» 10 громад Волині «прокачають» свою демократію

Волинський Інститут Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» ініціював на Волині запуск проєкту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині»

Mon, 21.08.23
Як хліб об’єднує жителів Голобської громади

У Голобах, завдяки конкурсу малих ґрантів за підтримки Київського Діалогу, створили соціальну пекарню

Mon, 14.08.23
Щоб допомогти іншим, спершу подбай про себе: У Луцьку активістів вчили боротися з емоційним вигоранням

Зустріч із психоемоційної підтримки для представників інститутів громадянського суспільства Волині в рамках проєкту Київський Діалог: Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив, орієнтованих на реформи

Sun, 30.07.23
Що таке «гендерна оптика» і навіщо вона потрібна тим, хто займається проєктним менеджментом

Волинські активістки та активісти вчилися планувати свої проєкти з урахуванням гендерного підходу. Допомагала їм в цьому докторка політичних наук Оксана Ярош