News

Оголошено переможців конкурсу малих адвокаційних грантів

Tue, 27.02.24

Впродовж минулого року ми багато говорили про адвокацію. Проводили навчання, писали тексти та навіть оголосили конкурс малих адвокаційних грантів.

Тепер ми вже можемо сміливо похизуватися першими результатами. А результат - це 17 заявок від громадських організацій з Волинської та Рівненської областей. З цих заявок наша конкурсна комісія обрала лише п’ять.

Минулої п’ятниці відбулася настановча зустріч із переможцями. 

Проєкти представлені, з організаціями познайомились, угоди підписані.

Тож, вітаємо громадські організації:

  • «Агенція регіонального розвитку «Прибужжя»
  • «Жінки в Громаді»
  • «Центр суспільного розвитку та ініціатив»
  • «ЧАРІВНЕ ЯНГОЛЯТКО»
  • «Молодіжний простір «Тандем»

 

Вже з дня на день вони візьмутся до реалізації своїх проєктів, а ми будем усіляко допомагати та розповідати про їхню роботу.

 


Конкурс відбувся в рамках проєкту «Посилення стійкості та підвищення професійної спроможності локальних інститутів громадянського суспільства в територіальних громадах Волинської та Рівненської області», що реалізовує Волинський Інститут Права  за підтримки National Endowment for Democracy.

 

News

Mon, 29.04.24
Як працюють на Волині громадські організації, створені переселенцями

Розповідаємо, як на Волині працюють громадські організації, створені ВПО, перед якими труднощами постають та зібрали поради від експертів, як варто розвивати свою громадську організацію.

Fri, 19.04.24
Яких інтеграційних заходів потребують ВПО на третьому році війни

Волинський Інститут Права поспілкувався із ВПО, які мешкають у різних регіонах Волині, представниками громадських організацій та влади, аби з’ясувати відповідь на питання: яких інтеграційних заходів потребують внутрішньо переміщені особи.

Tue, 09.04.24
У Горохові відбулися інтеграційні заходи для ВПО та місцевих жителів

Протягом двох днів, 4 і 5 квітня, учасники активно проводили дозвілля та спілкувались на важливі соціальні теми, зокрема, інтеграцію ВПО у активне життя громади.

Thu, 04.04.24
Як працюють на Волині ради з питань внутрішньо переміщених осіб

На Волині почали активно створювати ради внутрішньо переміщених осіб. Чим вони займаються, з якими проблемами стикаються та як можна покращити їхню роботу? Розбирались у цих питаннях.

Tue, 02.04.24
Майстер-клас, кіноперегляд і арт-терапія: яким був «Разом-фест» у Нововолинську

Волинський Інститут Права організував заходи для ВПО та постійних жителів громади. Головною темою, яка об'єднала всі події, було питання інтеграції ВПО у життя громади.

Tue, 05.03.24
Як співпраця влади з жителями сприяє розвитку громади

Відбувся другий модуль «Школи співпраці між громадянами та владою» для представників влади та активістів з десяти громад Волині

Tue, 27.02.24
Провідні громадські організації Волині розповіли про те, що зробили в 2023 році

26 лютого 2024 року провідні ОГС Волинської області прозвітували за роботу в 2023-му році. Вони розповіли про успіхи, зміни та свої фінанси

Tue, 27.02.24
Оголошено переможців конкурсу малих адвокаційних грантів

У Луцьку відбулася настановча зустріч для переможців конкурсу малих адвокаційних грантів, який провів Волинський Інститут Права