Announcements

Оголошення про закупівлю будматеріалів

Fri, 26.05.23

Громадська організація «Волинський Інститут Права» в рамках програми, що здійснюється Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською  організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно, оголошує тендер на закупівлю та доставку будівельних, оздоблювальних, локофарбувальних матеріалів, будівельних інструментів та електротоварів для забезпечення п’ятиденного молодіжного обміну, який відбудеться у Нововолинській громаді Волинської області.

Перелік будівельних, оздоблювальних, лакофарбувальних матеріалів, будівельних інструментів та електротоварів необхідних для закупівлі:

 - Інструменти в асортименті та розхідні матеріали (кісточки - 20 шт, валіки - 15 шт, ванночки для фарби - 10 шт, Шпателі - 10 шт, рукавички будівельні - 60 шт., сміттєві пакети 160л - 5 упк. )

- Фарба акрилова водоемульсійна Sniezka Standart Fasad мат білий 10л - 5шт.

- Ґрунтовка глибокопроникна Ceresit CT 17 10 л - 2 шт.

- Барвник Dufa 750  мл в асортименті - 15 шт.

- Пігмент Sniezka 100 мл в асортименті - 60 шт.

- Електрообладнання (розетка подвійна NILSON - 4шт., світильник світлодіодний ЛЕД Альфа LP-40Вт - 5шт, вимикачі чорні NILSON - 2 шт, подовжувачі з USB - 5шт., світильник лофт підвісний на 3 плафона)

- Лінолеум Signal Franz 25 м2 + плінтус 45м.

- Смітник вуличний 50 л (типу «Десна» чи аналог) - 4 шт.

- Зелені насадження в асортименті - 10 шт.

- Комплект для фарбування по дереву (Кісточки - 10шт, фарба - 10л., рукавички - 10 шт., розчинник - 2л.)

- Аерозольна фарба Montana BLACK 400мл (в асортименті) - 100 шт.

Вимоги до учасників тендеру та закупівлі:

 1. Будівельні матеріали, інструменти та електротовари повинні відповідати якісним характеристикам.
 2. Поставка здійснюється за адресою Покупця, а саме: Волинська обл., м. Нововолинськ, пр. Дружби 17.
 3. Транспортні послуги з поставки та усі інші витрати, що пов’язані з процесом доставки будівельних матеріалів, інструментів та електротоварів повинні відповідати якісним характеристикам на адресу поставки, входять у їх ціну.
 4. Завантаження здійснюється постачальником та входить в ціну будівельних матеріалів, інструментів та електротоварів
 5. Постачальник несе всі ризики втрати або ушкодження будівельних матеріалів, інструментів та електротоварів, а також усі витрати по відношенню до них, до моменту їх постачання в узгоджений пункт призначення та підписання Покупцем відповідної видаткової накладної.
 6. Упаковка (тара), у якій відвантажується будівельні матеріали, інструменти та електротовари, мають відповідати встановленим в Україні стандартам або технічним умовам і забезпечувати, за умови належного поводження з вантажем, їх схоронність під час транспортування та збереження.
 7. Вартість тари та упаковки входить в ціну.
 8. Постачальник гарантує, що будівельні матеріали, інструменти та електротовари, які підлягають постачанню належить йому на правах власності, не є проданим, переданим іншим особам, не закладений, не заставлений, не перебуває під арештом, судових справ у відношенні вищевказаного обладнання та оргтехніки не порушено.
 9. Розрахунок безготівковий. Не працюємо з банками, які знаходяться під санкціями.

Для участі в тендері необхідно надати:

 1. Реєстраційні документи організації чи фізичної особи-підприємця, на яку буде здійснюватися оплата послуг (свідоцтво/виписка про державну реєстрацію, та свідоцтво платників ЄП/витяг з реєстру платників ЄП).
 2. Лист зацікавленості з описом наданих додатків.
 3. Контакти (адреса, телефон, електронна пошта).
 4. Цінову пропозицію.

Терміни надання пропозиції: до 04 червня 2023 року включно. 

Пропозиції з комплектом документів потрібно надсилати з темою листа «Закупівля будівельних матеріалів, інструментів та електротоварів» на e-mail: bogdanakravchyk@gmail.com.

В разі додаткових запитань контактна особа – Медина Павло, 0633918912.

 

Announcements

Wed, 30.08.23
У Боратинській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Боратинській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Wed, 30.08.23
У Ківерцівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Ківерційвській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Любешівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Любешівській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Вишнівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Вишнівській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Горохівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Горохівській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Рожищенській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Рожищенській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження

Sat, 26.08.23
Друга зустріч для підтримки психоемоційного стану і протидії вигоранню серед представників інститутів громадянського суспільства

Аби допомогти представникам громадських організацій, волонтерських ініціатив, благодійних фондів, неформальних спільнот, які працюють в умовах нових викликів, Волинський Інститут Права за підтримки Київського Діалогу організовує зустріч із професійною психологинею Надією Бруякою.

Tue, 15.08.23
Тренінг «Діалог як спосіб пошуку спільних рішень» 25-26 серпня

Запрошуємо взяти участь в навчанні з розв'язання та управління конфліктами, яке відбудеться в рамках проєкту Київський Діалог