Announcements

Оголошення про закупівлю будматеріалів

Fri, 26.05.23

Громадська організація «Волинський Інститут Права» в рамках програми, що здійснюється Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською  організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно, оголошує тендер на закупівлю та доставку будівельних, оздоблювальних, локофарбувальних матеріалів, будівельних інструментів та електротоварів для забезпечення п’ятиденного молодіжного обміну, який відбудеться у Нововолинській громаді Волинської області.

Перелік будівельних, оздоблювальних, лакофарбувальних матеріалів, будівельних інструментів та електротоварів необхідних для закупівлі:

 - Інструменти в асортименті та розхідні матеріали (кісточки - 20 шт, валіки - 15 шт, ванночки для фарби - 10 шт, Шпателі - 10 шт, рукавички будівельні - 60 шт., сміттєві пакети 160л - 5 упк. )

- Фарба акрилова водоемульсійна Sniezka Standart Fasad мат білий 10л - 5шт.

- Ґрунтовка глибокопроникна Ceresit CT 17 10 л - 2 шт.

- Барвник Dufa 750  мл в асортименті - 15 шт.

- Пігмент Sniezka 100 мл в асортименті - 60 шт.

- Електрообладнання (розетка подвійна NILSON - 4шт., світильник світлодіодний ЛЕД Альфа LP-40Вт - 5шт, вимикачі чорні NILSON - 2 шт, подовжувачі з USB - 5шт., світильник лофт підвісний на 3 плафона)

- Лінолеум Signal Franz 25 м2 + плінтус 45м.

- Смітник вуличний 50 л (типу «Десна» чи аналог) - 4 шт.

- Зелені насадження в асортименті - 10 шт.

- Комплект для фарбування по дереву (Кісточки - 10шт, фарба - 10л., рукавички - 10 шт., розчинник - 2л.)

- Аерозольна фарба Montana BLACK 400мл (в асортименті) - 100 шт.

Вимоги до учасників тендеру та закупівлі:

 1. Будівельні матеріали, інструменти та електротовари повинні відповідати якісним характеристикам.
 2. Поставка здійснюється за адресою Покупця, а саме: Волинська обл., м. Нововолинськ, пр. Дружби 17.
 3. Транспортні послуги з поставки та усі інші витрати, що пов’язані з процесом доставки будівельних матеріалів, інструментів та електротоварів повинні відповідати якісним характеристикам на адресу поставки, входять у їх ціну.
 4. Завантаження здійснюється постачальником та входить в ціну будівельних матеріалів, інструментів та електротоварів
 5. Постачальник несе всі ризики втрати або ушкодження будівельних матеріалів, інструментів та електротоварів, а також усі витрати по відношенню до них, до моменту їх постачання в узгоджений пункт призначення та підписання Покупцем відповідної видаткової накладної.
 6. Упаковка (тара), у якій відвантажується будівельні матеріали, інструменти та електротовари, мають відповідати встановленим в Україні стандартам або технічним умовам і забезпечувати, за умови належного поводження з вантажем, їх схоронність під час транспортування та збереження.
 7. Вартість тари та упаковки входить в ціну.
 8. Постачальник гарантує, що будівельні матеріали, інструменти та електротовари, які підлягають постачанню належить йому на правах власності, не є проданим, переданим іншим особам, не закладений, не заставлений, не перебуває під арештом, судових справ у відношенні вищевказаного обладнання та оргтехніки не порушено.
 9. Розрахунок безготівковий. Не працюємо з банками, які знаходяться під санкціями.

Для участі в тендері необхідно надати:

 1. Реєстраційні документи організації чи фізичної особи-підприємця, на яку буде здійснюватися оплата послуг (свідоцтво/виписка про державну реєстрацію, та свідоцтво платників ЄП/витяг з реєстру платників ЄП).
 2. Лист зацікавленості з описом наданих додатків.
 3. Контакти (адреса, телефон, електронна пошта).
 4. Цінову пропозицію.

Терміни надання пропозиції: до 04 червня 2023 року включно. 

Пропозиції з комплектом документів потрібно надсилати з темою листа «Закупівля будівельних матеріалів, інструментів та електротоварів» на e-mail: bogdanakravchyk@gmail.com.

В разі додаткових запитань контактна особа – Медина Павло, 0633918912.

 

Announcements

Tue, 02.07.24
9-10 липня відбудеться форум «Рушій невтраченої демократії»

Представники громадського сектору та влади Волині, Рівненщини та Львівщини обговорять, як розвивати локальну демократію в умовах повномасштабного вторгнення.

Mon, 01.04.24
Сильні, коли разом. Такий девіз наших заходів, які 4-5 квітня організовуємо у Горохівській громаді

За підтримки Міжнародний фонд "Відродження" організовуємо декілька подій для дорослих та дітей, на які запрошуємо як ВПО, так і постійних мешканців громади.

Mon, 25.03.24
29-30 березня у Нововолинську відбудеться «Разом-фест»

Запрошуємо мешканців Нововолинської громади та внутрішньо переміщених осіб на дводенний фестиваль

Sat, 10.02.24
Перший модуль школи співпраці влади та громади

Запрошуємо представників громади взяти участь у двомодульній навчальній програмі «Школа співпраці між громадянами та владою»! Навчання організовано в рамках проєкту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині», який реалізовується Волинським Інститутом Права за підтримки Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”

Wed, 07.02.24
Провідні громадські організації Волині розкажуть про свою роботу в 2023-му році.

Запрошуємо партнерів, друзів, медійників і небайдужих долучитися до публічного звітування громадського сектору Волині

Fri, 02.02.24
Запрошуємо представників волинських ОМС долучитися до вебінару з обміном досвідом

Запрошуємо представників і представниць органів місцевого самоврядування волинських громад приєднатися до вебінару «Обмін передовим досвідом реалізації інструментів владно-громадської взаємодії в умовах воєнного часу»

Tue, 23.01.24
«Обмін передовим досвідом реалізації інструментів владно-громадської взаємодії в умовах воєнного часу»

Запрошуємо представників і представниць Волинських громад долучитися до вебінару з обміну досвідом реалізації інструментів владно-громадської взаємодії в умовах воєнного часу

Tue, 16.01.24
(ТЕРМІН ПРОДОВЖЕНО) Тендер на залучення експерта/експертки для проведення тренінгу з побудови ефективної комунікації

Шукаємо експерта/експертку для проведення триденного тренінгу з побудови ефективної комунікації для працівників організації та онлайн супроводу команди організації з розробки Комунікаційної стратегії на 2024-2025 роки