Announcements

Нетворкінг для волинських активістів

Thu, 06.04.23

19 квітня 2023 року запрошуємо громадських активістів, волонтерів, представників влади, бізнесу та медіа на офлайн зустріч.

В невимушеному форматі та максимально дружній атмосфері ми плануємо: 

  • Обговорити стан та перспективи розвитку громадянського суспільства в регіоні (на основі результатів дослідження, що було проведене у січні-лютому 2023 року);
  • Познайомитись із діяльністю громадського сектору після повномасштабного вторгнення та практиками їх співпраці із бізнесом, владою. Дослідити проблеми, виклики, хороші приклади, перспективи такої взаємодії;
  • Сформувати бачення та напрацювати плани подальшої співпраці ГО, влади та бізнесу (напрямки, ідеї, завдання де ми б мали і могли б працювати разом, для розвитку громад і подолання викликів повномасштабного вторгнення). 

Аби потрапити на захід треба зареєструватися у цій формі

Реєстрація триватиме до 10:00 18 квітня. 

Захід організує громадська спілка Мережа хабів України (до якої входить наша організація) в межах проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки European Union in Ukraine.
 


Announcements

Tue, 02.07.24
9-10 липня відбудеться форум «Рушій невтраченої демократії»

Представники громадського сектору та влади Волині, Рівненщини та Львівщини обговорять, як розвивати локальну демократію в умовах повномасштабного вторгнення.

Mon, 01.04.24
Сильні, коли разом. Такий девіз наших заходів, які 4-5 квітня організовуємо у Горохівській громаді

За підтримки Міжнародний фонд "Відродження" організовуємо декілька подій для дорослих та дітей, на які запрошуємо як ВПО, так і постійних мешканців громади.

Mon, 25.03.24
29-30 березня у Нововолинську відбудеться «Разом-фест»

Запрошуємо мешканців Нововолинської громади та внутрішньо переміщених осіб на дводенний фестиваль

Sat, 10.02.24
Перший модуль школи співпраці влади та громади

Запрошуємо представників громади взяти участь у двомодульній навчальній програмі «Школа співпраці між громадянами та владою»! Навчання організовано в рамках проєкту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині», який реалізовується Волинським Інститутом Права за підтримки Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”

Wed, 07.02.24
Провідні громадські організації Волині розкажуть про свою роботу в 2023-му році.

Запрошуємо партнерів, друзів, медійників і небайдужих долучитися до публічного звітування громадського сектору Волині

Fri, 02.02.24
Запрошуємо представників волинських ОМС долучитися до вебінару з обміном досвідом

Запрошуємо представників і представниць органів місцевого самоврядування волинських громад приєднатися до вебінару «Обмін передовим досвідом реалізації інструментів владно-громадської взаємодії в умовах воєнного часу»

Tue, 23.01.24
«Обмін передовим досвідом реалізації інструментів владно-громадської взаємодії в умовах воєнного часу»

Запрошуємо представників і представниць Волинських громад долучитися до вебінару з обміну досвідом реалізації інструментів владно-громадської взаємодії в умовах воєнного часу

Tue, 16.01.24
(ТЕРМІН ПРОДОВЖЕНО) Тендер на залучення експерта/експертки для проведення тренінгу з побудови ефективної комунікації

Шукаємо експерта/експертку для проведення триденного тренінгу з побудови ефективної комунікації для працівників організації та онлайн супроводу команди організації з розробки Комунікаційної стратегії на 2024-2025 роки