Announcements
- Home
- Announcements
- Навчання для представників місцевого самоврядування Любешівської громади
Навчання для представників місцевого самоврядування Любешівської громади
Mon, 27.11.23Успішність громади залежить від багатьох чинників, але два найважливіші – це жителі та влада. Саме їхня активність, професійність та співпраця є запорукою росту. Тож, запрошуємо представників органів місцевого самоврядування Любешівської громади взяти участь в навчанні «Місцеве самоврядування, орієнтоване на громадян», яке проводить Волинський Інститут Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
Впродовж навчання поговоримо про правові та практичні інструменти діалогу між владою і громадянами, інструменти громадської участі та підзвітності громад, одним словом – будемо підвищувати свої управлінські навички.
КОЛИ: 30 листопада 2023 року о 9:30.
ДЕТАЛІ про місце ми повідомимо відібраних учасників окремим листом.
КОНТАКТНА ОСОБА: Алла Ягоденко
Цей захід реалізовується ГО «Волинський Інститут Права» в рамках гранту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині» та стало можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цьогозаходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.
![](https://vip-volyn.org.ua/upload/editor/%D0%93%D0%9E%D0%92%D0%95%D0%A0%D0%9B%D0%90/%D0%90%D0%BD%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%B8/%D0%9D%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%9E%D0%9C%D0%A1/%D0%90%D0%BD%D0%BE%D0%BD%D1%81%20%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D0%B5%D1%88%D1%96%D0%B2.png)