News

Громадські організації Волині розповіли про досягнення карантинного 2020-го

Sat, 27.03.21

Минулий рік приніс для громадського сектору багато викликів. Чи зможемо ефективно працювати в умовах карантину? Як взагалі організовувати заходи? Ці питання неодноразово задавали собі представники громадських організацій у 2020-му.

То які відповіді і чи вдалося подолати короновірусні виклики волинським НГО? Про це мали змогу дізнатися всі, хто прийшов у вівторок, 23 березня, до «ГаРмИдЕр ангар-stage» на спільне публічне звітування громадського сектору Волині.

Захід є ініціативою Волинського Інституту Права, та організовується третій рік поспіль.

«Нам радісно, що така ініціатива так би мовити прижилася і кожного разу є чимало ГОшок, які хочуть долучитися. Якщо попередні роки ми організовували таке звітування за кошти грантових структур, то цього року все відбулося виключно нашими силами», – розповідає керівниця Волинського Інституту Права Ірина Гайдучик.

Цього року участь в заході взяло 9 громадських організацій: Волинський Інститут Права», Творче об‘єднання «Гармидер», Молодіжна Платформа, Центр журналістських розслідувань «Сила правди», Розвиток мікрорайонів міста, Розвиток Волині; Луцький відокремлений підрозділ Фундації регіональних ініціатив; Станція Добра»; Княгининівська спілка учасників АТО, Волинський осередок Федерації дебатів Волинь.

«Зібралися дуже різні організації, але є у нас й спільності. Зокрема, кожен відзначив, що минулий рік був складний, але наповнений різними заходами та ініціативами. Можна навіть сказати, що виклики карантинного року додали ще більше стимулів до активної роботи», - зазначає Ірина Гайдучик. 

Зауважимо, що захід відбувся з дотриманням карантинних вимог. Цікаво, що особливим дрескодом для всіх спікерів були захисні накидки. Таким чином організатори хотіли передати особливі умови, в яких доводиться працювати у часи поширення COVID-19. Ці накидки спікери зняли наприкінці заходу, як символ надії на те, що 2021 буде роком послаблення карантину.

 

News

Fri, 19.04.24
Яких інтеграційних заходів потребують ВПО на третьому році війни

Волинський Інститут Права поспілкувався із ВПО, які мешкають у різних регіонах Волині, представниками громадських організацій та влади, аби з’ясувати відповідь на питання: яких інтеграційних заходів потребують внутрішньо переміщені особи.

Tue, 09.04.24
У Горохові відбулися інтеграційні заходи для ВПО та місцевих жителів

Протягом двох днів, 4 і 5 квітня, учасники активно проводили дозвілля та спілкувались на важливі соціальні теми, зокрема, інтеграцію ВПО у активне життя громади.

Thu, 04.04.24
Як працюють на Волині ради з питань внутрішньо переміщених осіб

На Волині почали активно створювати ради внутрішньо переміщених осіб. Чим вони займаються, з якими проблемами стикаються та як можна покращити їхню роботу? Розбирались у цих питаннях.

Tue, 02.04.24
Майстер-клас, кіноперегляд і арт-терапія: яким був «Разом-фест» у Нововолинську

Волинський Інститут Права організував заходи для ВПО та постійних жителів громади. Головною темою, яка об'єднала всі події, було питання інтеграції ВПО у життя громади.

Tue, 05.03.24
Як співпраця влади з жителями сприяє розвитку громади

Відбувся другий модуль «Школи співпраці між громадянами та владою» для представників влади та активістів з десяти громад Волині

Tue, 27.02.24
Провідні громадські організації Волині розповіли про те, що зробили в 2023 році

26 лютого 2024 року провідні ОГС Волинської області прозвітували за роботу в 2023-му році. Вони розповіли про успіхи, зміни та свої фінанси

Tue, 27.02.24
Оголошено переможців конкурсу малих адвокаційних грантів

У Луцьку відбулася настановча зустріч для переможців конкурсу малих адвокаційних грантів, який провів Волинський Інститут Права

Tue, 20.02.24
«Школа взаємодії влади та громади»: Представники десяти волинських громад вчилися співпрацювати задля розвитку

Упродовж двох днів у Луцьку посадовці та активісти вчилися працювати разом задля розвитку своїх громад. 16-17 лютого 2024 року відбувся перший модуль «Школи взаємодії влади та громади», організований Волинським Інститутом Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»