News

Громадські організації Волині розповіли про досягнення карантинного 2020-го

Sat, 27.03.21

Минулий рік приніс для громадського сектору багато викликів. Чи зможемо ефективно працювати в умовах карантину? Як взагалі організовувати заходи? Ці питання неодноразово задавали собі представники громадських організацій у 2020-му.

То які відповіді і чи вдалося подолати короновірусні виклики волинським НГО? Про це мали змогу дізнатися всі, хто прийшов у вівторок, 23 березня, до «ГаРмИдЕр ангар-stage» на спільне публічне звітування громадського сектору Волині.

Захід є ініціативою Волинського Інституту Права, та організовується третій рік поспіль.

«Нам радісно, що така ініціатива так би мовити прижилася і кожного разу є чимало ГОшок, які хочуть долучитися. Якщо попередні роки ми організовували таке звітування за кошти грантових структур, то цього року все відбулося виключно нашими силами», – розповідає керівниця Волинського Інституту Права Ірина Гайдучик.

Цього року участь в заході взяло 9 громадських організацій: Волинський Інститут Права», Творче об‘єднання «Гармидер», Молодіжна Платформа, Центр журналістських розслідувань «Сила правди», Розвиток мікрорайонів міста, Розвиток Волині; Луцький відокремлений підрозділ Фундації регіональних ініціатив; Станція Добра»; Княгининівська спілка учасників АТО, Волинський осередок Федерації дебатів Волинь.

«Зібралися дуже різні організації, але є у нас й спільності. Зокрема, кожен відзначив, що минулий рік був складний, але наповнений різними заходами та ініціативами. Можна навіть сказати, що виклики карантинного року додали ще більше стимулів до активної роботи», - зазначає Ірина Гайдучик. 

Зауважимо, що захід відбувся з дотриманням карантинних вимог. Цікаво, що особливим дрескодом для всіх спікерів були захисні накидки. Таким чином організатори хотіли передати особливі умови, в яких доводиться працювати у часи поширення COVID-19. Ці накидки спікери зняли наприкінці заходу, як символ надії на те, що 2021 буде роком послаблення карантину.

 

News

Fri, 01.10.21
В Рожищенській громаді розпочалося напрацювання Плану розвитку освіти

Волинський Інститут Права (ВІП) продовжує допомагати місцевим територіальним громадам (ТГ) з розробкою Планів розвитку системи освіти

Tue, 28.09.21
Волинським громадським організаціям розказали, як прокачати організаційні біцепси

21 та 23 вересня у Луцьку та Володимирі-Волинському відбулися майстер-класи «Сталий розвиток громадського сектору: виклики та можливості»

Thu, 23.09.21
Активні мешканці Володимира-Волинського згуртувались задля вирішення наболілих проблем

Про адвокаційний воркшоп у Володимирі-Волинському

Mon, 20.09.21
Громадські організації, щоб уникнути штрафу, прочитайте цю інформацію

Mon, 13.09.21
Як активні мешканці Луцького району стали кращою версією себе

Читайте більше про адвокаційне навчання для активістів Луцького району

Tue, 31.08.21
Презентували п’ять громадських проєктів, які цієї осені реалізуються у волинських громадах

Профорієнтаційні заходи, екологічні ініціативи, навчання для підвищення безпеки на дорогах – все це чекає на мешканців п’яти волинських громад вже цієї осені

Wed, 25.08.21
Еко-літо у волинському селі: «Здається, що грибна поляна, а це – мусор лежить»

У п’ятницю, 20 серпня, у селі Поповичі відбулася акція «Еко-літо 2021»

Fri, 20.08.21
На Волині досліджують стан розвитку громадянського суспільства

У Луцьку відбулися фокус-групові дослідження розвитку громадянського суспільства Волині