News

Громадські організації Волині розповіли про досягнення карантинного 2020-го

Sat, 27.03.21

Минулий рік приніс для громадського сектору багато викликів. Чи зможемо ефективно працювати в умовах карантину? Як взагалі організовувати заходи? Ці питання неодноразово задавали собі представники громадських організацій у 2020-му.

То які відповіді і чи вдалося подолати короновірусні виклики волинським НГО? Про це мали змогу дізнатися всі, хто прийшов у вівторок, 23 березня, до «ГаРмИдЕр ангар-stage» на спільне публічне звітування громадського сектору Волині.

Захід є ініціативою Волинського Інституту Права, та організовується третій рік поспіль.

«Нам радісно, що така ініціатива так би мовити прижилася і кожного разу є чимало ГОшок, які хочуть долучитися. Якщо попередні роки ми організовували таке звітування за кошти грантових структур, то цього року все відбулося виключно нашими силами», – розповідає керівниця Волинського Інституту Права Ірина Гайдучик.

Цього року участь в заході взяло 9 громадських організацій: Волинський Інститут Права», Творче об‘єднання «Гармидер», Молодіжна Платформа, Центр журналістських розслідувань «Сила правди», Розвиток мікрорайонів міста, Розвиток Волині; Луцький відокремлений підрозділ Фундації регіональних ініціатив; Станція Добра»; Княгининівська спілка учасників АТО, Волинський осередок Федерації дебатів Волинь.

«Зібралися дуже різні організації, але є у нас й спільності. Зокрема, кожен відзначив, що минулий рік був складний, але наповнений різними заходами та ініціативами. Можна навіть сказати, що виклики карантинного року додали ще більше стимулів до активної роботи», - зазначає Ірина Гайдучик. 

Зауважимо, що захід відбувся з дотриманням карантинних вимог. Цікаво, що особливим дрескодом для всіх спікерів були захисні накидки. Таким чином організатори хотіли передати особливі умови, в яких доводиться працювати у часи поширення COVID-19. Ці накидки спікери зняли наприкінці заходу, як символ надії на те, що 2021 буде роком послаблення карантину.

 

News

Mon, 30.06.25
Від теорії – до змін. Яким був перший модуль Школи участі та взаємодії

30 учасників та учасниць з Волині та Рівненщини вчилися основам проєктного менеджменту. Про те, як це було, читайте у матеріалі.

Wed, 25.06.25
Волинський Інститут Права розпочав новий проєкт у Маневицькій та Любомльській громадах

У співпраці з Любомльською міською та Маневицькою селищною радами працюватимемо над розвитком локальної демократії.

Wed, 11.06.25
"Ми навчились говорити одне з одним”: заступниця Турійського селищного голови про результати спільного проєкту з ВІП

Заступниця Турійського селищного голови Жанна Яковініч – про те, чи виправдались очікування від співпраці з Волинським Інститутом Права, важливість діалогу з громадянами та про те, чому громаді потрібен статут.

Fri, 06.06.25
Локальна демократія у дії: Камінь-Каширська громада напрацювала проєкт статуту

Яким чином ми допомагали покращувати владно-громадську співпрацю у Камінь-Каширській громаді? Розповідаємо про це у матеріалі.

Thu, 10.04.25
Як об’єднуватись для вирішення проблем? У Камені-Каширському відбувся тренінг

Учасники тренінгу дізнались, як створити у громаді орган самоорганізації населення та для чого це потрібно.

Thu, 10.04.25
Творити зміни значно легше разом: про що йшлося на тренінгу Волинського Інституту Права у Турійській громаді

Учасники та учасники з'ясували, які є способи самоорганізації жителів у громаді та як створювати громадські організації.

Thu, 27.03.25
Рушії змін. Відбулось п’яте, рекордне звітування громадського сектору Волині

Цьогоріч у заході взяли участь 23 громадські організації – це найбільша кількість учасників за всю шестирічну історію звітування.

Mon, 24.03.25
У селі Радовичі Турійської громади відбувся тренінг для активних жителів

Тренер Андрій Токарський розповів, як використовувати інструменти участі та головне – як вибудовувати успішну владно-громадську співпрацю.