News

Асоціація підтримки ОСББ та ОСН звітує про свою роботу

Wed, 03.04.19

Асоціація підтримки ОСББ та ОСН уже 8 років працює задля всебічного сприяння побудови громадянського суспільства, реформування житлово-комунального господарства, сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення.  З діяльністю цієї організації у 2018 році можна ознайомитися у річному звіті.

Зокрема, представники Асоціації підтримки ОСББ та ОСН продовжили просвітницьку роботу щодо ефективного використання форм локальної демократії; реалізували заходу, які сприяють налагодженню співпраці між владою, громадою, бізнесом; займалися розробкою та лобіюванням правових актів та рішень, що сприяють ефективному використанню форм громадської участі у діяльності місцевої влади; організовували тренінги, навчальні семінари, обговорення для ОСН, ОСББ та громадських активістів, тощо.

У 2018 році організацією реалізовані такі проекти: «Посилення децентралізації через залучення громадськості до реформування освіти та раціонального використання бюджету», «Майстерня комунікації», «Попередження та вирішення конфліктів. Діалог». У 2018 році Асоціації підтримки ОСББ та ОСН продовжила проводити активну роботу із розробки та лобіювання програм Програми підтримки  місцевих ініціатив на місцях. До громад, які вже можуть похвалитися наявністю такої програми, у 2018 році долучилися Люблинецька, Цуманська та Заболотівська ОТГ. З 2017 року організація приділяє особливу увагу розвитку молоді. У 2018 році ця діяльність продовжилася. Зокрема, відбулися тренінги «Мої права та обов’язки у громаді, якій я живу».

Щодо фінансів, то доходи організаці у 2018 році становлять – 748 350 грн, а видатки – 702 275 грн.

Детальніше про роботу організації у 2018 році можете почитати у вкладеному файлі:

https://issuu.com/766757/docs/richnyi_zvit_asotsiatsiia_pidtrymky

News

Fri, 07.03.25
Представники влади та громадськості вирішували, як можна посилити співпрацю у контексті роботи з молоддю

Учасники зустрічі запропонували новий формат співпраці – спільне планування, а також створення експертної ради.

Thu, 27.02.25
Спільні рішення для розвитку: як громади Волині успішно відновлюють бюджет участі

У нашому новому матеріалі розповідаємо про те, які громади відновили бюджет участі після повномасштабного вторгнення та як відкоригували його, аби задовольнити нові запити громадськості.

Tue, 04.02.25
У Турійську відбувся тренінг для активних жителів «Як я можу впливати?»

У заході взяли участь 15 учасників та учасниць, які хочуть більше знати про те, як працює місцеве самоврядування та який вклад жителі можуть вносити у розвиток своєї громади.

Fri, 31.01.25
Як ми можемо впливати на зміни у громаді? У Камені-Каширському відбувся тренінг для активних жителів

Тренер Андрій Токарський розповів учасникам, як функціонує місцеве самоврядування, як використовувати інструменти громадської участі та як за допомогою них впливати на зміни у громаді

Wed, 15.01.25
Волинський Інститут Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» розпочинає новий проєкт у 10 громадах Рівненщини

Мета проєкту – зміцнити механізми співпраці між владою та громадськістю, покращити владно-громадську взаємодію та впровадити ефективні інструменти громадської участі.

Fri, 03.01.25
Топ-5 ініціатив Волинського Інституту Права у 2024 році

У підсумковому матеріалі ми підбиваємо підсумки зробленого у 2024 році та розповідаємо про успішні ініціативи, впроваджені Волинським Інститутом Права.

Mon, 23.12.24
Яким чином жителі громад можуть долучатись до боротьби з корупцією

Спільно з нашими партнерами, мережею UPLAN, зібрали перелік простих рекомендацій, як зменшити корупцію в наших громадах і проаналізували, що робить місцева влада на Волині у цьому напрямку.

Thu, 12.12.24
У Камені-Каширському працівники місцевого самоврядування вчились покращувати владно-громадську взаємодію

Тренер Андрій Токарський розповів учасникам про основні принципи залучення та активізації громадян, а також як ефективно використовувати інструменти громадської участі.