News

Асоціація підтримки ОСББ та ОСН звітує про свою роботу

Wed, 03.04.19

Асоціація підтримки ОСББ та ОСН уже 8 років працює задля всебічного сприяння побудови громадянського суспільства, реформування житлово-комунального господарства, сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення.  З діяльністю цієї організації у 2018 році можна ознайомитися у річному звіті.

Зокрема, представники Асоціації підтримки ОСББ та ОСН продовжили просвітницьку роботу щодо ефективного використання форм локальної демократії; реалізували заходу, які сприяють налагодженню співпраці між владою, громадою, бізнесом; займалися розробкою та лобіюванням правових актів та рішень, що сприяють ефективному використанню форм громадської участі у діяльності місцевої влади; організовували тренінги, навчальні семінари, обговорення для ОСН, ОСББ та громадських активістів, тощо.

У 2018 році організацією реалізовані такі проекти: «Посилення децентралізації через залучення громадськості до реформування освіти та раціонального використання бюджету», «Майстерня комунікації», «Попередження та вирішення конфліктів. Діалог». У 2018 році Асоціації підтримки ОСББ та ОСН продовжила проводити активну роботу із розробки та лобіювання програм Програми підтримки  місцевих ініціатив на місцях. До громад, які вже можуть похвалитися наявністю такої програми, у 2018 році долучилися Люблинецька, Цуманська та Заболотівська ОТГ. З 2017 року організація приділяє особливу увагу розвитку молоді. У 2018 році ця діяльність продовжилася. Зокрема, відбулися тренінги «Мої права та обов’язки у громаді, якій я живу».

Щодо фінансів, то доходи організаці у 2018 році становлять – 748 350 грн, а видатки – 702 275 грн.

Детальніше про роботу організації у 2018 році можете почитати у вкладеному файлі:

https://issuu.com/766757/docs/richnyi_zvit_asotsiatsiia_pidtrymky

News

Tue, 19.09.23
Стійкість в новій громаді. У Луцьку за допомогою навчання допомагають інтеграції ВПО

Громадська організація «ІПІД» втілює проєкт із емоційної стійкості для ВПО та постійних жителів Луцької громади. Замість того, щоб проводити мільйон-п'ятсот заходів, команда вирішила зосередитися на активних представниках і вчити їх.

Thu, 14.09.23
У двох громадах Волині досліджують проблеми соціальної адаптації ВПО

У Нововолинській та Горохівській громадах допомагають інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО). В рамках проєкту «Запровадження системних практик соціальної взаємодії на рівні локальних громад Волині» провели соціологічне дослідження, яке має допомогти в пошуку нових форм залучення переселенців у процеси напрацювання та реалізації місцевих політик.

Tue, 12.09.23
Потреби та інтереси, або як управляти конфліктами

У Луцьку громадські активісти вчилися працювати з конфліктами. В межах дводенного навчання «Діалог як спосіб пошуку спільних рішень», учасниці та учасники здобували навички налагодження діалогу та уникнення конфліктів.

Fri, 08.09.23
Як у волинських громадах вимірюють рівень взаємодії влади та громадськості

У десяти громадах Волині соціологи вимірювали рівень співпраці влади із активними жителями. В рамках дослідження впродовж п’яти днів провели 20 фокус-груп. Для того, щоб відповіді були максимально відвертими, представників влади опитували окремо від активістів. Опрацьовані результати ляжуть в основу звіту, де фахівчині проєкту не лише опишуть поточний стан речей, “підсвітять” сильні та слабкі сторони взаємодії, а й нададуть фахові рекомендації для покращення ситуації.

Wed, 30.08.23
Завдяки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» 10 громад Волині «прокачають» свою демократію

Волинський Інститут Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» ініціював на Волині запуск проєкту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині»

Mon, 21.08.23
Як хліб об’єднує жителів Голобської громади

У Голобах, завдяки конкурсу малих ґрантів за підтримки Київського Діалогу, створили соціальну пекарню

Mon, 14.08.23
Щоб допомогти іншим, спершу подбай про себе: У Луцьку активістів вчили боротися з емоційним вигоранням

Зустріч із психоемоційної підтримки для представників інститутів громадянського суспільства Волині в рамках проєкту Київський Діалог: Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив, орієнтованих на реформи

Sun, 30.07.23
Що таке «гендерна оптика» і навіщо вона потрібна тим, хто займається проєктним менеджментом

Волинські активістки та активісти вчилися планувати свої проєкти з урахуванням гендерного підходу. Допомагала їм в цьому докторка політичних наук Оксана Ярош