News

Активісти волинських громад вчилися основ проєктного менеджменту

Wed, 02.11.22

Ефективна громадська діяльність вимагає знань та навиків з різних профільних тематик. Одна із них – проєктний менеджмент. Саме його основ вчилися активісти громад області, які зголосилися до участі в дводенному навчанні організованому Волинським Інститутом Права у жовтні в Луцьку.

Як написати проєкт, що буде цікавий донору? Де шукати ресурси для реалізації задуманого? Які найчастіші помилки допускають громадські організації при написанні аплікаційної форми? Як зробити ідею інноваційною? В чому особливість кожного розділу проєктної заявки?

Про все це учасники навчання дізналися завдяки авторитетному і фаховому тренеру, засновнику Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслану Крапличу. Крім теоретичного матеріалу, він дав можливість присутнім закріпити подану інформацію завдяки практичним завданням.

Звісно два дні мало, щоб досконало оволодіти навиками проєктного менеджменту. Водночас, завдяки високому професійному рівню тренера та активному включенню учасників, вдалося приділити увагу багато важливим моментам.

«Мені доводилося бачити та оцінювати різні проєкти, але часто їх автори допускають однотипні помилки. Як зробити так, щоб їх не було і що обов’язково потрібно враховувати при написанні та реалізації проєкту? Саме про це ми й говорили протягом двох днів навчання», – розповідає Руслан Краплич.

Оскільки проєкт Волинського Інституту Права, в рамках якого відбувся тренінг, реалізовується у Люблинецькій та Голобській громадах, то першочергово були запрошені активісти саме з цих ТГ. Але для більшого ефекту, організатори навчання дали можливість долучитися до нього зацікавленим з інших громад.

«Був дуже цікавий і корисний захід. Серед присутніх були ті, хто вже має досвід проектного менеджменту, і такі, для яких це була нова інформація. Водночас всі в захваті від навчання. Професійний тренер, важлива тема, хороша організація», - ділиться своїми враженнями Світлана Заїка з Люблинця.

Захід відбувся в рамках реалізації Волинським Інститутом Права проєкту «Супровід розвитку територіальних громад в умовах викликів спричинених війною», що підтримується програмою «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

News

Fri, 19.04.24
Яких інтеграційних заходів потребують ВПО на третьому році війни

Волинський Інститут Права поспілкувався із ВПО, які мешкають у різних регіонах Волині, представниками громадських організацій та влади, аби з’ясувати відповідь на питання: яких інтеграційних заходів потребують внутрішньо переміщені особи.

Tue, 09.04.24
У Горохові відбулися інтеграційні заходи для ВПО та місцевих жителів

Протягом двох днів, 4 і 5 квітня, учасники активно проводили дозвілля та спілкувались на важливі соціальні теми, зокрема, інтеграцію ВПО у активне життя громади.

Thu, 04.04.24
Як працюють на Волині ради з питань внутрішньо переміщених осіб

На Волині почали активно створювати ради внутрішньо переміщених осіб. Чим вони займаються, з якими проблемами стикаються та як можна покращити їхню роботу? Розбирались у цих питаннях.

Tue, 02.04.24
Майстер-клас, кіноперегляд і арт-терапія: яким був «Разом-фест» у Нововолинську

Волинський Інститут Права організував заходи для ВПО та постійних жителів громади. Головною темою, яка об'єднала всі події, було питання інтеграції ВПО у життя громади.

Tue, 05.03.24
Як співпраця влади з жителями сприяє розвитку громади

Відбувся другий модуль «Школи співпраці між громадянами та владою» для представників влади та активістів з десяти громад Волині

Tue, 27.02.24
Провідні громадські організації Волині розповіли про те, що зробили в 2023 році

26 лютого 2024 року провідні ОГС Волинської області прозвітували за роботу в 2023-му році. Вони розповіли про успіхи, зміни та свої фінанси

Tue, 27.02.24
Оголошено переможців конкурсу малих адвокаційних грантів

У Луцьку відбулася настановча зустріч для переможців конкурсу малих адвокаційних грантів, який провів Волинський Інститут Права

Tue, 20.02.24
«Школа взаємодії влади та громади»: Представники десяти волинських громад вчилися співпрацювати задля розвитку

Упродовж двох днів у Луцьку посадовці та активісти вчилися працювати разом задля розвитку своїх громад. 16-17 лютого 2024 року відбувся перший модуль «Школи взаємодії влади та громади», організований Волинським Інститутом Права за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»