Announcements

У Луцьку відбудеться Фестиваль думок

Tue, 10.09.19

Луцьк відомий своїми музичними, театральними, літературиними фестивалями: Бандерштат, Аrt jazz, Поліське літо з фольклором, Мандрівний вішак, Фронтера та ряд інших. Цьогоріч в списку таких імпрез з’явиться новинка.

29 вересня на Іподромі (м. Луцьк, парк імені Лесі Українки) відбудеться унікальний захід – Фестиваль думок.

Ідея дійства полягає у тому, щоб дискусії, що тривають у суспільстві, були аргументованими й продуктивними; активісти пропонували шляхи вирішення проблем; представники громади навчилися слухати один одного. Фестиваль у такому форматі з великим успіхом відбувається у Скандинавських країнах та Естонії. Рік тому він доїхав і до України, а цьогоріч Луцьк має нагоду вперше відчути увесь інтелектуальний та емоційний запал в обговоренні найбільш важливих, актуальних і гострих питань, що хвилюють волинян.  На Фестивалі пануватимсе атмосфера відкритості, де кожен/кожна має право висловити свою думку.

Організатори заходу пропонують лідерам неурядових організацій, активістам, мешканцям, владі зібратись на одному майданчику для відкритого обговорення викликів, що стоять перед громадою, регіоном, країною. Під час Фестивалю буде можливість подискутувати на різні теми, які є найбільш хвилюючими, гострими та актуальними для волинян. Вартим уваги є той факт, що теми обрані як раз самими мешканцями через проведення онлайн анкетування.

В рамках Фестивалю думок, Ресурсний центр Гурт презентує майданчик для обговорення спроможності громад відповідати викликам цифрового світу. Так, учасники та відвідувачі платформи «Громада у смартфоні» зможуть обговорити питань кібербезпеки, відкритих даних та розвитку інструментів електронного врядування.

Крім дискусійних майданчиків під час фестивалю відбуватимуться воркшопи, працюватиме дитяча зона та алея громадських організацій. Родзинкою фестивалю стане фотовиставка присвячена громадським діячам Волині.

ДОВІДКОВО

Організатори Фестивалю думок 2019 у м. Луцьк: Ресурсний центр ГУРТ у співпраці з Волинським Інститутом Права, Програмою розвитку ООН в Україні, Управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, Департаментом сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Волинським осередком Федерації дебатів України, Молодіжним центром Волині, Луцьким осередком ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» за підтримки Швеції, Чорноморського фонду регіонального співробітництва і Міністерства закордонних cправ Естонії

Announcements

Wed, 30.08.23
У Боратинській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Боратинській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Wed, 30.08.23
У Ківерцівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Ківерційвській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Любешівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Любешівській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Вишнівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Вишнівській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Горохівській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Горохівській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.

Tue, 29.08.23
У Рожищенській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю

Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Рожищенській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження

Sat, 26.08.23
Друга зустріч для підтримки психоемоційного стану і протидії вигоранню серед представників інститутів громадянського суспільства

Аби допомогти представникам громадських організацій, волонтерських ініціатив, благодійних фондів, неформальних спільнот, які працюють в умовах нових викликів, Волинський Інститут Права за підтримки Київського Діалогу організовує зустріч із професійною психологинею Надією Бруякою.

Tue, 15.08.23
Тренінг «Діалог як спосіб пошуку спільних рішень» 25-26 серпня

Запрошуємо взяти участь в навчанні з розв'язання та управління конфліктами, яке відбудеться в рамках проєкту Київський Діалог