Анонси
- Головна
- Анонси
- У Рожищі відбудеться діалоговий захід із напрацювання інструментів громадської участі в прийнятті владних рішень
У Рожищі відбудеться діалоговий захід із напрацювання інструментів громадської участі в прийнятті владних рішень
Вт, 17.10.23У Рожищенській громаді активні жителі, громадські активісти, молодь, представники влади та внутрішньо переміщені особи працюватимуть над створенням нових інструментів громадської участі в прийнятті владних рішень.
Запрошуємо вас долучитися до цієї роботи та внести свій вклад у розвиток демократії в громаді. Щоб взяти участь в діалоговій зустрічі потрібно зареєструватися (контакт для реєстрації).
Дедлайн: 19 жовтня, 18:00.
Зустріч відбудеться 22 жовтня, 2023 року.
Деталі про точний час і локацію ми повідомимо зареєстрованим учасникам.
Також під час заходу організатори представлять результати соціологічного дослідження рівня співпраці влади із активними жителями в громаді. Ці результати допоможуть в роботі над розширенням форм і методів комунікації та взаємодії між усіма ланками в громаді.
Цей захід реалізовується ГО «Волинський Інститут Права» в рамках гранту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині» та стало можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього проєкту/заходу/публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.
Локальний партнер заходу ГО «Споріднене тепло»
![](https://vip-volyn.org.ua/upload/editor/%D0%93%D0%9E%D0%92%D0%95%D0%A0%D0%9B%D0%90/%D0%90%D0%BD%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%B8/%D0%90%D0%BD%D0%BE%D0%BD%D1%81%20%D0%A0%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D1%89%D0%B5.png)