Анонси
- Головна
- Анонси
- У Боратинській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю
У Боратинській громаді проаналізують, як війна вплинула на взаємодію влади з громадськістю
Ср, 30.08.23Повномасштабне вторгнення стало найбільшим випробуванням за час незалежності. Це випробування не тільки для громадян, а й для демократичного устрою.
Щоб дослідити, як війна вплинула на відкритість влади в Боратинській громаді та на владно-громадську взаємодію, громадська організація «Волинський Інститут Права» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе фокус-групове дослідження.
Відбудуться вони першого вересня 2023 року в приміщенні Боратинської сільської ради (вул. Центральна, 115). Початок о 10:00.
На основі дослідження буде сформований аналітичний звіт, що дасть змогу напрацювати рішення, які сприятимуть розширенню форм і методів комунікації та взаємодії між усіма ланками в громаді.
Це дослідження реалізовується ГО «Волинський Інститут Права» в рамках гранту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян, на Волині» та стало можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього проєкту/заходу/публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.
Локальні партнери заходу ГО «Думай і дій для України» та ГО «Асоціація громадських радників України»
![](https://vip-volyn.org.ua/upload/editor/%D0%93%D0%9E%D0%92%D0%95%D0%A0%D0%9B%D0%90/%D0%90%D0%BD%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%B8/%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BD%20%D1%81%D0%BE%D1%86%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F.png)