Анонси
- Головна
- Анонси
- Тренінг «Проєктний менеджмент з застосуванням гендерно-орієнтованого підходу та підходу заснованого на правах людини (ППЛ)»
Тренінг «Проєктний менеджмент з застосуванням гендерно-орієнтованого підходу та підходу заснованого на правах людини (ППЛ)»
Пн, 13.02.23Волинський Інститут Права запрошує волинських представників громадянського суспільства на тренінг «Проєктний менеджмент з застосуванням гендерно-орієнтованого підходу та підходу заснованого на правах людини (ППЛ)»
ДЛЯ КОГО: Тренінг організований для представників інституту громадянського суспільства у Волинській області.
ЦІЛЬ: Метою заходу є підвищення спроможності організацій громадянського суспільства із застосування принципів, що базуються на правах людини (ППЛ), у своїй діяльності.
ДЕТАЛІ: Підхід, заснований на гендерній зорієнтованості та правах людини, став одним зі стрижнів у діяльності міжнародних організацій і агенцій розвитку. Організація Об`єднаних Націй та її установи почали впроваджувати принципи ППЛ в усі свої програми задля сприяння сталому соціальному розвитку. Протягом усього цього процесу все вагомішою стає роль організацій громадянського суспільства (ОГС), оскільки вони мають найбільший потенціал для застосування підходів сталого розвитку на місцях. Нині ППЛ вважають максимально прийнятним підходом для сприяння соціальному розвитку.
КОЛИ: 21 лютого 2023 року початок о 10:00. Орієнтовна тривалість навчання - 8 годин
КОРИСТЬ: Учасники тренінгу навчаться застосовувати підхід орієнтований на права людини в проєктному менеджменті, що суттєво підвищить ефективність їхньої роботи для бенефіціарів, а також збільшить зацікавленість грантодавців в реалізації цихі ініціатив.
БАЗА: Забезпечуємо учасників роздатковими матеріалами, харчуванням та компенсовуємо витрати на проїзд (в разі наявності оригіналів квитків).
КОНТАКТИ: Орися Терещук, 068-38-48-088, orusiatereshchuk@gmail.com та Ірина Гайдучик, 095-64-54-655, iryna.haiduchyk@gmail.com.
Заповнити гул-форму просимо до 17:00 19 лютого 2023 року: ФОРМА
Тренінг організовується Громадською спілкою «Мережа хабів громадянського суспільства України» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).